• EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.90

«Останню гру з Черніговом дівчата переглядатимуть 20, разів» - Галицький

17 Лютого 2015 08:00
Матч-відповідь ХІ турі жіночої Суперліги між командами «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк) та «Педуніверситетом-ШВСМ» (Чернігів) довів, що цьогорічному чемпіонаті команди розділилися на два полюси. На жаль, волинянки поки що тяжіють до нижньої четвірки.

Друга зустріч з новачками еліти українського волейболу «Педуніверситетом-ШВСМ» для лучанок завершилася дуже важкою перемогою – 3:1.

«Континіум-Волинь-Університет» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:23)

Перша партія для господарок майданчика виявилася найлегшою. Лучанки легко увійшли у гру – 6:2, але вже до технічної перерви розгудили перевагу – 11:12. Після цього підопічні Богуслава Галицького видали найрезультативніший відрізок у матчі. На подачах Марини Скрипник луцький «Континіум» виграв поспіль 10 м’ячів – 21:12. Здобута дев’ятиочкова перевага збереглася до завершення зустрічі – 25:16.

Після локального успіху лучанки дозволили гостям заграти трішки першим номером – 1:5, 9:12. З цього моменту вже важко було сказати, хто є фаворитом у зустрічі. Команди грали нога в ногу, та більше пощастило волинянкам – 25:22. У переломному третьому сеті різниця м’ячів буквально наблизилася до нуля. Вісім раз у партії був зафіксований нічийний рахунок. Останні дві результативні атаки на цей раз вдалися гостям – 23:25. Для гостей це вже друга переможна партія за сезон.

За крок до здобуття першого залікового очка були чернігівські волейболістки, коли рахунок у четвертому сеті став 23:23. Та сенсації не сталося, два м’ячі від Анни Степанюк поставили крапку у грі – 25:23.

«Ми дуже погано налаштувалися на гру, - пояснює Степанюк. - Через це моментами була невпевнена і навіть розгублена гра. Для нас ця гра стала хорошим уроком: потрібно з будь-яким суперником грати на повну силу».

Нагадаємо, перша гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь лучанок.

«Так, як ми зіграли матчі цього туру, грати не можна. Ні в якому разі не можна недооцінювати суперника. На жаль, я не бачу прогресу у нашої команди, - розповідає головний тренер лучанок Богуслав Галицький. – Ми вже зіграли всі матчі з командами з нижньої частини турнірної таблиці, тепер нас очікую три дуже важкі тури. Тому тренування будуть жорсткішими, а останню гру з Черніговом дівчата двадцять разів буду переглядати. Потрібно робити висновки.

В інших матчах туру тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» двічі поступилася лідеру змагань южненському «Хіміку» 0:3 (23:25, 19:25, 16:25) та 1:3 (25:17, 23:25, 16:25, 18:25). «Сєвєродончанка», у цьогорічному розіграші Суперліги не зіграла жодного домашнього матчу, зі Запоріжжя везе п’ять очок 2:3 (25:20, 20:25, 13:25, 25:23, 10:15) та 1:3 (8:25, 25:14, 21:25, 19:25) . А вінницький «Білозгар-Медуніверситет» двічі перемагає у Рівному місцеву «Регіну» 2:3 (25:18, 22:25, 16:25, 25:22, 11:15) та 0:3 (13:25, 23:25, 23:25).

У турнірній таблиці луцький «Континіум-Волинь-Університет» займає п’яте місце. Відставання від четвертої «Галичанки» становить вісім пунктів. Наступну гру луцькі волейболістки зіграють на виїзді з южненським «Хіміком» 21-22 лютого.