USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Оцінюють масштаби. Навіщо розчистили ділянку за «Зосею» в Луцьку

26 Липня 2021 14:20
Земельна ділянка на вулиці Богдана Хмельницького, що одразу за «Зосею», тривалий час стояла захаращена. Проте кілька місяців тому її почали розчищати. Наразі в міськраді запевняють, що власники поки не зверталися за документами, що б свідчило про ймовірність будівництва.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніамін Туз.

Розчищену ділянку ліворуч перед перехрестям з вулицею Ковельською найперше зауважили водії, адже в цьому місці дорога робить крутий поворот і одразу ж змінилась видимість. Ще навесні тут вирізали дерева і чагарники, тепер же вона знову поволі заростає кущами, а частково на ній почали паркуватися автівки.
Як повідомив Веніамін Туз, ця ділянку перебуває у приватній власності і власники поки що приглядаються до ділянки.

«Там побутова ситуація. Власники ділянки поки не можуть вирішити, як її використовувати. Почали з того, що вирізали дерева, щоб оцінити масштаб», – каже він.

Водночас чи з’явиться тут якесь будівництво – поки сказати складно. Про наміри щось будувати на цій території в міськраді не знають, оскільки за дозволами ніхто не звертався. Проте ділянка хоч і розташована в діловій частині міста і є інвестиційно привабливою, водночас вона належить до зони, яку регулює історико-архітектурний опорний план, що накладає чимало обмежень. Крім того в генеральному плані, який готується до затвердження, максимум, що там передбачається – адміністративна забудова.
«Ділянка велика, вона цікава для забудови. Але одразу хочу сказати, що ніяких дозвільних документів ми не видавали. Я думаю, жодних рухів там не буде до затвердження генплану. Генпланом передбачено там адміністративну забудову. Крім того є величезна кількість обмежень, які накладає на цю ділянку історико-архітектурний план. Турбуватися про те, що це буде якийсь там «монстр» на цій складній ділянці не варто. Там дорога круто повертає і треба докласти чимало зусиль, щоб поява якогось об’єкта не завдала шкоди цій частині міста» , – переконує Веніамін Туз.


Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучани Показати IP 26 Липня 2021 14:54
де тепер наркомани будуть тусуватися?
лучанка до лучани Показати IP 26 Липня 2021 15:50
така була взуттєва фабрика... Оці приватники багато знищили фабрик і загарбали ділянок. фабрика "Спектр" в центрі міста в бурянах. Макаронна фабрика рядом на Ковельській теж знищена .Три цегельні заводи і так далі..Їх продукція йшла по світу.. Чого влада не потормошить тих приватних власників А вони за оренду хоч платять? Секрети тут розводять.лучани памятають як приватизовувались ті ділянки.Керуючі у міськраді цього не знають,то можемо їм розповісти
дідо до лучанка Показати IP 26 Липня 2021 17:48
Щоб ви все життя ходили у такому "взутті"...користувалися фарбами Спектра..їли макарони...будували з кривої цегли.....
отак до лучанка Показати IP 27 Липня 2021 06:53
в 2010-му на демонтажі тієї ж фабрики, загинуло дві людини.
так таки так до лучани Показати IP 26 Липня 2021 17:17
і оте страхітя в центрі міста мені також до вподоби! туристам можна показувати.
Юра Рабон Показати IP 26 Липня 2021 15:26
Забагато Туз на себе бере. Ділянка приватна і що і як буде не йому вирішувати.
Анонім до Юра Рабон Показати IP 26 Липня 2021 16:30
Взагалі-то йому.
Анонім до Юра Рабон Показати IP 27 Липня 2021 12:20
Ти теж наркоман?
Анонім до Юра Рабон Показати IP 27 Липня 2021 16:35
Ти не розумний чоловік
Игор до Юра Рабон Показати IP 27 Липня 2021 16:41
Є такий орган в місті як бюро архітектурного планування чи якось так. І будівництво в місті лише з його підпису . Зрозуміло що там зазвичай такі як ти заносять кошти в конверті і вирішують самі які страшні будинки ліпити в історичному центрі міста. Але мені здається Луцьк дуже незграбно рухається до звання туристичного міста. Так що навряд так просто вийде
ABC Показати IP 26 Липня 2021 15:54
Напевно, скоро там виросте ще один бізнес-центр
Kolyan Показати IP 26 Липня 2021 15:55
То все Юнона! Розчистили, щоб з чорного ходу було зручно заходити!))))
Лучанка Показати IP 26 Липня 2021 16:56
А дозвіл на вирубку дерев був?
!!! до Лучанка Показати IP 26 Липня 2021 18:46
На приватній території зелені насадження можна зрубувати без дозволу. Зважаючи на те, що це були необліковані - запитань взагалі не буде
дідо Показати IP 26 Липня 2021 17:49
буде яровиця2 ...
Євген Показати IP 26 Липня 2021 17:50
Все добре той ТУЗ знає
Ірина до Євген Показати IP 26 Липня 2021 19:59
Вже ДБР про туза знає, чекаємо
Лучанин Показати IP 26 Липня 2021 18:28
Приватизували все ласе і жирне коли нажеретесь скотиняки
отак Показати IP 27 Липня 2021 06:41
ділянка перебуває у власності сумнозвісного судді.
Правда Показати IP 27 Липня 2021 08:51
За 30 років ні одного підприємства не збудували(українського),зате багато зруйнували! А взуття китайське патріотам до душі!
Антін до Правда Показати IP 27 Липня 2021 16:43
Взутєву фабрику навряд залишили ю в центрі міста. Але як сучасний архітектурний майданчик цілком могли залишити. Стиль дофт і офіси в старих фабриках це тренд. Ну звичайно не в таких межах як наше)