USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Пам’яті волинського генія: шлях Миколи Кумановського

2 Серпня 2016 21:36
До свого 65-річного ювілею волинський геній не дожив буквально місяць. Серце всесвітньо відомого скульптора та художника з Волині Миколи Кумановського перестало битись сьогодні, 2 серпня.

Саме Микола Кумановський став прототипом головного героя – «збіса доброго художника» – зі скандального роману Оксани Забужко «Польові дослідження українського сексу». Він є автором герба Луцька, ілюстрацій до повного зібрання творів Григорія Сковороди, яке вийшло у США, а також автором ідеї та проекту пам’ятника-храму борцям за волю України «Стріляючий ліс».

Інформаційне агентство Волинські Новини пригадало найвизначніші дати з життєвого і творчого шляху геніального митця. А також цитати та історії з життя Миколи Івановича, які він так любив розповідати друзям.
Текст і дані: Павло ПЕРЕВЕДЕНЕЦЬ
Ідея і візуалізація: Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучанка Показати IP 2 Серпня 2016 22:08
Дуже шкода...нехай земля буде пухом
123 Показати IP 2 Серпня 2016 22:29
гарно зробили . дякую
волинянка Показати IP 3 Серпня 2016 00:15
Дуже шкода. Талант! А що з ним трапилось? Хворів?
лучанка до волинянка Показати IP 3 Серпня 2016 07:06
Так, Микола важко хворів кілька останніх років, особливо у цьому році. Діагноз був фатальним. Він особливо й не лікувався та не хапався за життя... прост йшов з нього...таке складалося враження... мир душі його
добряк Показати IP 3 Серпня 2016 00:18
Хороший був дядько чемний вихований,
Ганна Показати IP 3 Серпня 2016 08:47
Царство небесне!
Надія Показати IP 3 Серпня 2016 09:17
Царство небесне йому і земля пухом.Співчуття дружині Вір іі донечці Іванці.
онко Показати IP 3 Серпня 2016 09:53
алкоголь та тютюн
волинянка до лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 10:35
Дякую! Я так і передбачала. Але він не єдиний. Творчі талановиті часто саме через такі обставини завершують так рано свій земний шлях. Царство йому небесне! Він залишив великий слід після себе! Й дуже любив Україну!
Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 10:48
дуже гарно оформили. Царство Небесне пану Миколі!
Тетяна Показати IP 3 Серпня 2016 12:54
Мир душі Його... Аристократ Гарно скомпонований кліп