USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Паралельний підрахунок ОПОРИ: «Свобода» пролетіла

27 Жовтня 2014 16:04
Громадянська мережа «ОПОРА» оприлюднила результати паралельного підрахунку голосів. Згідно з результатами, до парламенту проходять 6 партій.

Про це стало відомо під час прес-конференції ГМ «ОПОРА» сьогодні, 27 жовтня.

Спостерігачі в ОПОРИ отримали копії протоколів на виборчих дільниць. Враховуючи досвід попередніх виборчих кампаній, активісти сподіваються на невелику різницю між даними остаточного підрахунку ЦВК та даними ОПОРИ.

Результати на загальнодержавному окрузі:

21,9% голосів «Народний фронт»

21,3 % Блок Петра Порошенка

10,6 % «Самопоміч»

9,6% «Опозиційний блок»

7,5 % Радикальна партія Олега Ляшка

5,7 % ВО «Батьківщина»

Непрохідною виявляється партія «Свобода» - 4,6% голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 16:14
П-си програли ще бiльшим...
опа Показати IP 27 Жовтня 2014 16:45
Не посадили бандюків з ПР, тепер будуть мати мутний опсектор в парламенті.
Антананаріву Показати IP 27 Жовтня 2014 17:13
Вітаю вас, пане Вітів, з хорошими результатами ВО "Свобода". Об..ка..ка..лись по повній. Іншими словами, народжений повзати - літає рідко)))
НОНА Показати IP 27 Жовтня 2014 17:36
При любій владі для нормальної роботи потрібна опозиція. Не залежно від якості депутатів це добре, що в Раду пройшла обєднана опозиція. Вона буде змушувати владу враховувати інтереси людей.
опа до НОНА Показати IP 27 Жовтня 2014 17:46
Ваша опазіция вже навраховувалась до самого нємагу!!!
Реалист до опа Показати IP 28 Жовтня 2014 06:59
А ваша власть опа? Успехи огласите. Пол страны профукали, безвозвратно. И ещё не факт, что остатки сохранятся в своих границах.
ветфельдшер Показати IP 27 Жовтня 2014 18:04
А наху@ в Раді протолог Тягнибок і петеушник Вітів? Щоб горіхи лускав в сесійній залі?
Торговець Показати IP 27 Жовтня 2014 18:45
Свобода давно перетворилась на бізнес-проект. Все продають, прикриваючись національною термінологією.
розум Показати IP 27 Жовтня 2014 19:13
Розум переміг, народ прозрів.
Реалист до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 07:00
Поздно.