USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Парковку поблизу «Променя» розбудовують ціною зелених насаджень

17 Грудня 2016 17:40
Десяток дерев уже зрізали за кінотеатром «Промінь», ще близько 20 чекають своєї черги. Саме так, ціною зеленої зони, де містяни бачили сквер, бізнесмени розбудовують інфраструктуру кінотеатру, аби зробити там парковку.

Дерева почали зрізавати ще відучора. На сьогодні вже їх зрізали з десяток.

Нагадаємо, ТзОВ «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС», засновником якого та кінцевим бенефіціаром є депутат Луцької міської ради, відомий бізнесмен Андрій Покровський, хоче облаштувати парковку поруч з міським басейном для спільного користування.

Втім, цього не хочуть лучани. Тому мешканці мікрорайону звернулися до представника в міській раді від свого округу, депутата Ігоря Поліщука, аби він доніс думку людей посадовцям. Так, під час чергового засідання виконкому депутат від УКРОПу зауважив, що мешканці навколишніх будинків зібрали більше 200 підписів за облаштування на тій території скверу, а не парковки, мешканці навіть були готові долучитися до його створення. Втім, інтереси бізнесу стали вище ніж громади, дозвіл на зрізування зелених насаджень дали.

Тепер місцеві мешканці з болем у серці дивляться на наслідки дій міської влади.

«Ріжуть сквер між «Променем» і басейном, а там такі гарні дерева… Вчора частину зрізали, ще залишилася частина хвойних. Вони дуже гарні, там дітки гуляли, можна було гарний сквер облаштувати, і так їх стільки по місту вирізали, я не зможу дивитися, як вони падають... аж щось у душі падає. Зріжуть хвойні й тепер буде видно з вікон будинку вхід у будинок трауру. Цікаво, чи хотів би таке бачити мер та його заступники. Мабуть, як би тут жили, то не дозволили б такого», - обурюється пані Лілія, яка живе поряд.

Зауважимо, що місцеві мешканці, проходячи повз, - зупиняються й неприємно дивуються такій ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2016 17:48
Дякую Микола Ярославовичу Вам, і Вашій команді, разом з Покровським, що наше місто стає все гавнішим. А коли ж ви вже наїстеся й перестаните нищити Луцьк?! Скільки вам ще грошей треба та який бізнес!? Може досить!? Гнів Господьній вже скоро зійде на весь цей рід зміїний! Покайтеся
ткачук Показати IP 17 Грудня 2016 18:06
главний там во фракції...що ще казати..за тих пару років покі пется своїх тут нових старих пропіхнув тут всьо буде шиносантехмонтаж для шостих нумерів кийовскіх..
Палець Показати IP 17 Грудня 2016 18:10
Це не бізнесмени а ганд*ни начолі з мером. Був парк а тепер......? Все продавайте і надалі а ви терпили скачте далі і хай вас ногібають. Л*х повинен бути лох*м.
не лучанин-2 Показати IP 17 Грудня 2016 18:12
ну де ж ви такі розумні борці за справедливість чи вам навіть і на сайті не болить за своє місто ? найстрашніший ворог- БАЙДУЖІСТЬ!
Хмм.. Показати IP 17 Грудня 2016 18:15
В мене одного таке враження, що більшість мешканців просто совок дрємучий в голові? Будь-які забудови зло, оставте нам гнилі дерева, і взагалі все оставте, і промінь розвалений, і цум полуживий (колись), і взагалі пенсії підніміть, і нашо нам щось нове, якшо є такє чудове старе, хай розвалене, але ж НОСТАЛЬГІЯ.
Кіра до Хмм.. Показати IP 17 Грудня 2016 19:41
А ти рахуєш, що ця коробка в квадратики гарніша за колишній "Промінь"? А ті красиві ялинки, які повикорчовували- це гнилі дерева? Поставили лежаки перед Грушевським, отой жовтий газовий сарай- ну просто краса міста!!!
Анонім до Кіра Показати IP 18 Грудня 2016 01:42
Я просто шокований наскільки люди в Луцьку не розуміються на сучасній архітектурі... Вам краще подавай барокко з 5 метровими колоннами. Я вчився на архітектора в Європі і знаю що таке сучасна архітектура, і скажу що новий Промінь непогано виглядає. А вот житлові будинки з куполами (яровиця) - це шизофренія повна... На рахунок дерев я погуджуюсь, потрібно було підземну парковку робити.
Кіра до Анонім Показати IP 18 Грудня 2016 14:16
А як вам та споруда, як архітектору,Що на кругу серед ялинок???
Анонім до Кіра Показати IP 18 Грудня 2016 16:03
Та споруда - це жах. Хоча я розумію, що без неї не обійтись. Проблема в тому, що в нас на всьому економлять. А наприклад в Польщі для такої споруди залучили б не тільки інжинерів, а й архітекторів і дизайнерів, особливо якщо це в центрі міста...
Волинь моя до Анонім Показати IP 18 Грудня 2016 15:12
Невже те , що сучасне- гарніше??? Багато фантазії не треба, щоб збудувати за пів року сучасні коробки.
Анонім до Волинь моя Показати IP 18 Грудня 2016 16:08
Якраз фантазія і треба, щоб винайти щось нове, а не повторювати те що будували 300 років тому.
ВОВК до Анонім Показати IP 18 Грудня 2016 17:09
ти мабуть бички збирав у Європі архитектор хр*нов. Цей сарай точна копія овочесховища в Білорусі. Вся біда в тому що вся ця ср*нь що владой себе зве родом з задрипаного села виросло серед лісу і тепер готове закатати все у асфальт щоб і згадки не було про своє об**ране дитинство.
Анонім до ВОВК Показати IP 18 Грудня 2016 18:50
Вибач, але по твому лексикону видно, хто бички збирає. Я не казав що в захваті з Променю, але це не найгірше що було побудовано у Луцьку. А про депутатів я згоден.
Главний інжинер до ВОВК Показати IP 18 Грудня 2016 20:15
нетреба критикувать газову споруду на овочеве сховище.не розбираєтесь у газі, то непишіть всяку нісенітницю. так має бути, як є- кажу вам . Все правильно Я зробив.
гога до Хмм.. Показати IP 17 Грудня 2016 22:20
коментар було видалено
12к до Хмм.. Показати IP 18 Грудня 2016 07:14
Європеєць просвітльонний...коли почнеш задихатися у спеку у цьому модерновому місті, тоді я тобі нагадаю про зрізані дерева. Думаєш , що будеш вічно молодим? Тільки такі зомбовані і здатні бачити у негативі якісь досягнення. Тільки такі будуть повзати на колінах перед тими, хто заплатить їм великі гроші, навіть якщо для цього потрібно зруйнувати своє місто, свою країну....
Ахванасій Показати IP 17 Грудня 2016 18:16
Не можна сотворювати зло бо воно завжди повертається.Понаобирали бариг до влади - тепер жніть.
до хмм Показати IP 17 Грудня 2016 19:10
замість старих дерев можна посадити нові ... ні ? не підходить? в центрі мало авто? а якщо збудувати багатоповерховий паркінг також не годиться?легше всього знищити дерева -вони мовчать!
віра до до хмм Показати IP 17 Грудня 2016 19:40
Згідна, то пише напевно один з тих, хто в долі! Навіщо дерева, ліпше коробки, асфальт і.......грошіііііііі. І коли вже нагамаються..
Не байдужий Показати IP 17 Грудня 2016 19:19
Бандитизм ,байдужість , корупція , кругова порука - імя луцькій владі !Все купили , не все помиляєтесь ... Пропоную дати імя кожному дереву дереву , яке ще не повалене . яке ще живе - Тарас . Микола, Євген , Юля ,Андрій ,Юрій , шановці ділки , ви впізнали себе , ми вас давно знаємо Бензопилу в руки і ріжте себев любому порядкуі напрямку . Хто перший?
Бумеранг Показати IP 17 Грудня 2016 19:28
Край дороги не рубай тополю , може та тополя - твоя доля ВАША ДОЛЯ, дебултати
Andrew Показати IP 17 Грудня 2016 20:09
А там сови жили. Гарні птахи. Коли проходив повз ті ялини, любив за ними (совами) поспостерігати.
123 Показати IP 17 Грудня 2016 20:13
Св**очі, коли ж ви нажеретеся? Вам пофіг - ви по царських селах живете...
Патріот Показати IP 17 Грудня 2016 20:24
Всякі Романюки та Яковлєви баригі ще ті...все за хабарі дозволяють робити...воно їм ще вернеться...
555 Показати IP 17 Грудня 2016 20:40
Правильно вас называет Саакашвили, не бизнесмены вы, а БАРЫГИ!!! Скоро чистый воздух начнёте продавать! А где его возьмёте, вот в чём вопрос? Европа сплавляет нам дурням старые авто, а сами на Евро-5 ездят, потому что хотят чтобы их дети и внуки дышали свежим воздухом! У них жесточайшие требования к экологии, а мы деревья режем ради парковки! Естественно, парковка будет платной, не набрались ещё БАРЫГИ!!! Дебилизм крепчает!
Jack Показати IP 17 Грудня 2016 20:45
Кому там ті дерева на... нада вобще?
Святкуємо Показати IP 17 Грудня 2016 20:54
19 грудня тут біля ялин, починаємо забіг Миколаїв тут і до міської ради з вимогою не чіпати сквер ,не вони його висаджували .Невже на Миколая можуть грішити , але очільники показали , що можна жити в гріхах
Ромчик до Святкуємо Показати IP 17 Грудня 2016 22:50
Починаємо забіг Миколаїв від Променя і на х...!
Саня Показати IP 17 Грудня 2016 21:09
Св*лочі
іаіа Показати IP 17 Грудня 2016 22:15
коментар було видалено
Анонім Показати IP 17 Грудня 2016 23:47
Всі такі активісти.....) Краще в Карпати їдьте і там відстоюйте права смерек, бо Карпат скоро не буде. Влада правильно робить- буде де припаркувати авто
Лислис Показати IP 18 Грудня 2016 00:01
Когда барыгие наедятся? Почему снос разрешили без повторной высадки???? С ребенком на вокзале уже негде гулять. Только на стадионе крутить коляску по кругу. По пр-кту Перемоги по стороне стадиона теперь успевай только выскакивать из-под ввезжающих со стоянки споркомплекса машин. И деревья не гнилые, как и те ели голубые котороые снесли перед самим кинотеатром. Делают теперь вокзальную площадь с гулом машин...во инфраструктура развлекалок жрет хорошо
11 Показати IP 18 Грудня 2016 11:07
Яковлев всім керує . Людина в майже 40 років .а бабла кури не клюють. Де чесна людина може скільки заробити?
Наталія до 11 Показати IP 18 Грудня 2016 20:39
В державній службі . Там всі чесні . Слуги народу. Там можливо все . Мрії збуваються . А ми щирі українці ,патріоти і герої вірим в світле майбутнє нашої країни .
ВОВК Показати IP 18 Грудня 2016 17:11
одна їм назва підходить -ПІ**РАСТИ
Зпл Показати IP 18 Грудня 2016 17:41
В європі навпаки обіграють комбінують природу з суч архітектурою.і вони свої ліса не виробуть і ненищуть як л*хи українці
боровик Показати IP 18 Грудня 2016 18:01
коментар було видалено
59 Показати IP 18 Грудня 2016 18:30
Не треба нарікати на когось. Ми ж самі вибирали чинну владу міста. Що хотіли на те і напоролись:)
11 Показати IP 18 Грудня 2016 20:22
Вона і була тоді . Тільки при янику вона хоч щось боялась . Коли їм повідавали владу на місця . Вони виробляють все що хочуть. Ну Києву теж треба платити. А там багаті дяді,ну і Луцькі не хочуть відставати . Тому і продають все що бачуть. І гребуть скільки можуть. Поки при владі . А вдруг друга прийде дай не дасть . А ми ж українці запалив люди.
59 Показати IP 18 Грудня 2016 23:15
Прості поляки молодці (в плані останніх подій у польщі), не дають собі на голову сісти,а ми чим гірше ляха?
11 Показати IP 19 Грудня 2016 11:31
Український менталітет до європейського ще не доріс.
Архітектору Показати IP 19 Грудня 2016 11:32
Чому в нашому місті в новобудовах не будуються підземні парковки!?Такі як в портсіті.
11 до Архітектору Показати IP 19 Грудня 2016 12:28
Тому що вони будуть безплатні . Хто захоче туди вкладати гроші