Патріарх Філарет їде до Луцька. Програма
Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет відвідає Волинь із нагоди храмового свята луцького кафедрального собору Святої Трійці. У рамках візиту Святійшого в обласний центр плануються Богослужіння та заходи.
Про це повідомили у прес-службі Волинської єпархії.
Так, 19 червня, неділя, 18.00 – закладання капсули у фундамент храму Преподобного Іова Почаївського, який розпочали будувати за адресою: б-р Дружби народів, 16 (перехрестя із вулиці Грабовського).
19 червня, неділя, 18.45 – зустріч Первоієрарха на майдані Троїцького собору.
20 червня, понеділок, 9.00 – Божественна Літургія у кафедральному соборі Святої Трійці (Відправу транслюватиме в прямому ефірі державний телеканал «Нова Волинь»).
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, духовна консисторія запрошують вірних розділити радість спільної молитви з Предстоятелем Церкви.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі Волинської єпархії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 20
Влодек
Показати IP
14 Червня 2016 16:36
Смотящій їде общак ділити.
МОСКОВОФІЛАМ до Влодек
Показати IP
18 Червня 2016 23:32
Чемодан вокзал расия
123
Показати IP
14 Червня 2016 16:40
не розумію навіщо будувати храм на честь Іова Почаївського, якщо в Почаєвській Лаврі не приймають записок за здоровя і за упокій РОСКОЛЬНИКІВ!!!
321 до 123
Показати IP
15 Червня 2016 11:00
А до чого світле ім'я Преподобного Іова Почаївського до агентів кремля, які зайняли Українську Святиню? Українська церква в Україні є розкольницькою? це хворі фантазії Смотрящого з МП, який не хоче відпустити ласий шматок свого прибутку. - оце правда!!!
Олександр до 123
Показати IP
19 Червня 2016 12:01
Як казали Старці, Почаївська Лавра ніколи не відступала і до кінця днів не відступить від Православної віри і ніколи не піде в єресі і росколи. Це компас Православ"я!
Саша
Показати IP
14 Червня 2016 18:32
Я з вами повністю згідний.(123).
до Влодек
Показати IP
14 Червня 2016 19:18
не суди і не будеш судимим...
Км до 123
Показати IP
14 Червня 2016 20:42
Правильно роблять що не приймають записок. Монахи знають що роблять
до попередніх
Показати IP
14 Червня 2016 21:27
Бачу тут адепти мацковської секти зібрались посмердіти. кірілки гундяєва замовлення відпрацьовуєте. ню ню.
Лучанка
Показати IP
14 Червня 2016 22:25
Обов'язково прийдемо зустріти нашого Патріарха. Дай Боже йому многії літа та дождати створення Єдиної Української Церкви. Щоб на Святій Почаєвській землі не було таких монахів, які не взмозі помолитися за здоров'я та упокій "розкольників", наших братів які захищають кордони України від "глубоковерующих" синів кіріла. І змилуйтель не трогайте пам'яті Іова Почаївського, хто зна в наш час чи був би він членом вашої секти.
Прихожанка до лучанк
Показати IP
15 Червня 2016 00:31
Абсолютно з вами згідна.ну звідки в них стільки злості?диву даєшся ,в церкву ж ходять.дай боже здоров''я патріарху а нам сили
Лучанин до Прихожанка до лучанк
Показати IP
15 Червня 2016 07:18
З Вами трохи не згідний! Віра,церква,православ"я,християнська любов і поняття "путінська "церква" в Україні"-речі абсолютно не сумісні!
мммммммммммммммм
Показати IP
15 Червня 2016 12:26
упц мп тереторія ваша лугандія і днр і попи туди тут гундяя не треба
ФЮРАРет
Показати IP
15 Червня 2016 15:11
Знов волинь осквернить (до 1991 р. він по украінські ніде і не говорив лучший друг КГБ був при союзі) не емоциями думайте а розсудком, националіз махровий як вітер після майдану вишиванками і прапорами закутовались за пів року все розвіялось
Лучанин до фюр
Показати IP
16 Червня 2016 01:34
Придурок .подивись хтоо служить в мп? Там пошукайте кгб.
Анонім до Лучанин до фюр
Показати IP
16 Червня 2016 10:38
Ну що ви? хіба їм можна дивитися? думати? аналізувати? можна тільки лити бруд, навіть Волинь з маленької букви. Жди поваги до своєї держави, церкви. "осквєрньонний" ви наш, ідьте до Кіріла там очиститесь, там КГБ нема... Ще й майдан зачепив. діагноз на лице.
москалям
Показати IP
18 Червня 2016 14:43
Москаль - це не житель Росії.Це та п*длюка, яка живе на Україні і йому все не подобається: ні їжа,ні мова, ні наші вродливі жінки.Але ж і до Росії ця тв*рюка їхати не хоче!
Петро
Показати IP
18 Червня 2016 14:59
Вже всі побачили як стало добре жить на Україні після майдану...Суцільний позитив.. Честь і хвала "сліпоті" так званих патріотів, продовжуйте у тому ж дусі, тільки прошу релігію не впутуйте, думаю Бог не потребує вашої підсказки і допомоги,то ж не Лізьте куди не просять!!!!!
патрійотам
Показати IP
18 Червня 2016 16:50
Вже всі побачили як після майдану добре жить на Україні стало, продовжуйте в тому ж дусі... Тільки в релігію не лізьте , думаю на Небі і без ваших поглядів і порад розберуться...
ВОВК
Показати IP