USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Патрульні Луцька врятували хлопця, який намагався вистрибнути з 9 поверху

5 Червня 2017 09:54
Щоб зупинити молодого чоловіка від фатального кроку, поліцейські ризикнули власним життям і здоров'ям — це сталось 4 червня, близько 18-ї години.

Інспектори патрульної поліції прибули на виклик про громадянина, що має намір скоїти самогубство — стрибнути з 9 поверху одного з будинків на проспекті Волі.

Про це повідомляє Патрульна поліція України у Фейсбук.

Поліцейські близько півгодини вмовляли відчайдуха заспокоїтись і відмовитись від задуманого, але розмова не подіяла.

Зрештою, громадянина вдалось на мить відволікти та схопити за руки — чоловік повис між 9 і 8 поверхами. Навіть перебуваючи за вікном, він щодуху виривався з рук патрульних.
У цей час ще 2 патрульних спустились на 8 поверх, один з них схопив чоловіка за пояс через кватирку і так тримав, доки не розбив вікно ногою. Потім громадянина вдалось затягнути всередину. Поліцейському допоміг один із мешканців будинку.

Інспектор патрульної поліції, що розбивав ногою вікно, отримав кілька порізів.
Ціною зусиль патрульних поліцейських, 21-річний чоловік, який хотів накласти на себе руки, не постраждав.

Патрульним розповів, що хотів померти через конфлікт з рідними та дівчиною, а також через ігрову залежність. Він студент, родом з Шацького району. Поліцейські доставили його до обласної психіатричної лікарні й врятований погодився на шпиталізацію. Патрульні повідомили про інцидент його рідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Наталія Показати IP 5 Червня 2017 10:43
Молодці!
Петро Показати IP 5 Червня 2017 10:45
І що? Гадаєте що не повторить спроби? Це мабуть від "життя по-Новому ", не витримав сліпотрастовий покращень.
RW до Петро Показати IP 5 Червня 2017 11:27
Гадаю поступили по-людськи. Хоча й не зобов'язані були так поступати, піддаючи ризику своє життя.
Петро до RW Показати IP 5 Червня 2017 12:43
Я теж так гадаю, тим паче що самогубство великий гріх. Але суіцидників це зовсїм не спиняє, про це знає кожен психіатр. Це вже пожиттєва хвороба яка важко і довго лікується під постійним наглядом.
поліція респект Показати IP 5 Червня 2017 10:51
а пацан нед**мок
Курило Показати IP 5 Червня 2017 11:24
немає поліцаям чим зайнятися більше. а от матюкатися в них файно виходить. дякую за відео, змогла оцінити рівень професіоналізму! просто нуль!
1+1 до Курило Показати IP 5 Червня 2017 11:51
Нуль це ви, раз так ставитесь до життя інших. Нічого страшного немає у використанні крепких слів у такій нервовій ситуації.Важливий результат.
Сергій до Курило Показати IP 5 Червня 2017 12:10
Ти не Курило,ти муд*ло.
777 до Курило Показати IP 5 Червня 2017 12:16
Надо было пригласить поэта и пронаблюдать возврат из окна на лесничную облагоразумившегося после фразы: "А не достаточно ли вам сударь свежего воздуха ? "
Holly до Курило Показати IP 5 Червня 2017 17:03
Так, дійсно не дотягують вони до рівня робокопа, людини-павука, бетмена і супермена.Ті швидко вирішили б усі проблеми без лихослів'я. Може хватить вірити в комікси, а об'єктивно подивитися на життєву реальність?
Луцьк Показати IP 5 Червня 2017 11:45
Спрацювали професійно.Респект.
Кхе Показати IP 5 Червня 2017 12:05
Як же задовбали ті диб*ли які через конфлікт у вікно виходять, у людей стільки проблем буває а у цього ід**та конфлікт із дівчиною і рідними. Прид*рок одним словом якого навіть і не шкода, шкода лмше часу патрульних що витратили на такого крет*на.
ОЛЕГ Показати IP 5 Червня 2017 13:19
А хто вікно склити буде? Я би у своїй квартирі не дав би бити вікна, в ізагалі не пустив би до квартири !
А1 до ОЛЕГ Показати IP 5 Червня 2017 13:37
Дикий цинізм, типове жлобство
ОЛЕГ до А1 Показати IP 5 Червня 2017 17:30
таке життя! НЕ ВІР, НЕ БІЙСЯ , НЕ ПРОСИ !!
Ваня до ОЛЕГ Показати IP 5 Червня 2017 13:45
Пиши короче "Моя хата скраю".
ОЛЕГ до Ваня Показати IP 5 Червня 2017 17:32
Хоч би і так !!!
Оля до ОЛЕГ Показати IP 5 Червня 2017 14:00
коментар було видалено
ОЛЕГ до Оля Показати IP 5 Червня 2017 17:35
Шкода не прочитав що ти наварнякала!
Лучанин до ОЛЕГ Показати IP 5 Червня 2017 14:32
Придивитись, то під'їзд а не квартира
йок Показати IP 5 Червня 2017 13:42
молодцы парни, уже не зря деньги получаете, да и живете тоже.
ось Показати IP 5 Червня 2017 16:57
Патрльні зробили вчинок. Достойні Люди.
Знаючий Показати IP 5 Червня 2017 17:31
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Червня 2017 18:02
Добре хлопці запрацювали. Чувак живий, а це і була мета завдання. Оцінка - відмінно!
Марина Показати IP 5 Червня 2017 19:35
Через такого ідіота хлопці ризикували своїм життям і, наскільки мені відомо, самі травмувалися битим шклом. Хлопцям - респект! А тому малолітньому ігроману я б так сраку ременем сперезала, що потім місяць не зміг би на неї сісти! Ото була б йому найліпша "терапія"...
123 Показати IP 7 Червня 2017 01:00
Зберегли життя чиїйсь дитині.