USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п’яний працівник ОДА скоїв ДТП

12 Січня 2016 20:15
Патрульні Луцька затримали нетверезого працівника облдержадміністрації, який порушив правила дорожнього руху. Через 2 години той самий чоловік знову виїхав на авто і скоїв ДТП.

Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Сьогодні близько 12 години поліцейські зупинили водія, який порушив правила дорожнього руху на автомобілі Опель. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Перевірка на пристрої драгер показала 1.99 проміле алкоголю в крові.

Патрульні склали на нього протокол за статтею 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) КУпАП, вилучили посвідчення водія та видали талон тимчасового користування транспортним засобом.

Однак вже через дві години поблизу будівлі обласної ради цей же водій виїжджав на своєму автомобілі і скоїв наїзд на іншу машину, спричинивши ДТП.

На місце прибули патрульні, повторно склали на чоловіка протокол за статтею 130 та винесли постанову за статтею 124 КУпАП.

Згідно з п.2 ст. 130 КУпАП, «повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, - тягне за собою на водіїв позбавлення права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу...».

За інформацією, правопорушник є працівником облдержадміністрації.

Його автомобіль евакуювали на штрафмайданчик.

Нагадаємо, 3 січня луцькі поліцейські затримали директора коледжу, який їхав п'яним за кермом авто.

ПАТРУЛЬНІ ЗАТРИМАЛИ НЕТВЕРЕЗОГО ПРАЦІВНИКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцькаСьогодні...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 12 января 2016 г.


Фото Управління патрульної поліції м. Луцька
]
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ната Показати IP 12 Січня 2016 20:30
Як завжди закрите обличчя і номерні знаки машини!пора оприлюднювати "хероїв"
Держслужбовець Показати IP 12 Січня 2016 20:48
Щось не пригадую когось схожого в ОДА (апараті), може, з управління якогось?
недержслужбовець до Держслужбовець Показати IP 12 Січня 2016 21:41
То може хтось з новоприйнятих на роботу?
Anonymous Показати IP 12 Січня 2016 20:49
Чи водій чийсь...
Анатоль_ Показати IP 12 Січня 2016 20:52
я в шоці
Ас Показати IP 12 Січня 2016 20:53
Алкоголіки друзі Гунчика роботяги безмозглі
Просто водій Показати IP 12 Січня 2016 21:25
О 12годині(ще до обіду і уже 2 проміле)-нормально тусять за наші податки. Потрібно подвоїти штат-1проміле-саме те.
Просто водій Показати IP 12 Січня 2016 21:31
Чому на фото «фантомас»,де відео?.Країна повинна знати своїх«героїв»!
Шурик Показати IP 12 Січня 2016 21:53
12 дня а уже почти вхлам....не странно что и страна в ж*пе... А я ещё удивлялся людям которые в столовке ОДА на обед берут себе выпить для апетита.я же не знал что эт доганяются они просто:-)
юрист Показати IP 12 Січня 2016 22:26
дурак водій буса нашо було викликати копів- тепер по страховій нічого не отримає!!!!!!
Тарас Чурило Показати IP 12 Січня 2016 22:35
Це якесь прокляття Гунчика, спочатку радник, потім працівник
Ірина Таран Показати IP 12 Січня 2016 22:37
Клімчук звільнив би його в той же самий день, згадайте що було з головою Рожищенської райдержадміністрації
Так Показати IP 12 Січня 2016 22:39
"ПАТРУЛЬНІ ЗАТРИМАЛИ НЕТВЕРЕЗОГО ПРАЦІВНИКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцькаСьогодні... Опубликовано Патрульна поліція Луцька 12 января 2016 г." - а чому 12 января, а не 12 січня? Патрульна поліція зневажає державну мову? Чи просто тупить?
Лучанин Показати IP 12 Січня 2016 23:13
а шо то за тєло? хліба та видовищ! я його не знаю - дивний якийсь держслужбовець із квадратом на всю мордулица..
Ода Показати IP 13 Січня 2016 00:36
щось я там не впізнаю такого працівника, і двір геть на двір ода не схожий
Вася Показати IP 13 Січня 2016 04:14
на офіційному сайті патрульні повідомляють про порушення ними Конституції України, зокрема "Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення". Ще не доведена у суді ч.1, як звинуватили за ч.2 ст.130. За порушення Конституції притягніть до відповідальності один одного, будьте принциповими до кінця.
Правник до Вася Показати IP 13 Січня 2016 09:47
Згідний з Вами. А дії патрульної поліції вважаю вкрай непрофесійними якщо не злочинними. Після першого затримання в стадії алкогольного сп'яніння поліція не мала права дозволяти пяному водію продовжувати керувати транспортним засобом. Це говорить про "високий" професійний рівень поляцейських. А ще такі їх дії дуже нагадують дії бувшого ДАІ.
юрист до Правник Показати IP 13 Січня 2016 10:17
згоден, машину слід було б поставити на штрафмайданчик. але ж працівник ОДА ... СЛУГА НАРОДУ !!!!!!!! МЛЯ .....
юрист до Вася Показати IP 13 Січня 2016 10:15
ти дійсно вася. вперше він просто їхав пяний, а вдруге вчинив ДТП. пяний стан при цьому - це обтяжуюча обставина. читай Кодекс про адміністративні правопорушення. якби когось збив, то мав би кримінальну відповідальність
Вася до юрист Показати IP 13 Січня 2016 13:56
Якщо ДТП булоб з потерпілими, то полісменам ткож місце у кримінальній справі найшлось!!!!
Вася до юрист Показати IP 13 Січня 2016 14:00
якщо дтп з потерпілими то місце у кримінальній справі поліцейським також зайшлось, не виконання службових повноважень..
Толік Показати IP 14 Січня 2016 14:50
Як вони могли допустити щоб п"яний водій самостійно сів за кермо та поїхав? Добре що він нікого не збив
жорік Показати IP 15 Січня 2016 11:58
БЛД, якого чорта ці поліцейські ху.ві залишили йому авто? Зразу на штрафмайнанчик. Вони самі провокують. Наприклад доїхало це горе додому, махнув ще сотку і вже герой дай проїдусь. Одне запитання для чого Ви поліцейські залишаєте авто нетверезому водію, слава Богу що він тільки вдарив інше авто і ніхто з людей непостраждав. Шановні наші "нові" поліцейські думайте що робите.