USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Пенсійному фонду бракує грошей, уряд планує скасувати частину пенсій

29 Червня 2020 12:50
Уряд планує запровадити нову пенсійну реформу, яка запрацює з 2021 року. ЗМІ запевняють, що у ній зокрема передбачать скасування пільгових пенсій. Йдеться про тих, хто може достроково виходити на пенсії.

Усе через те, що наразі бракує грошей, аби забезпечити всіх українських пенсіонерів гідними пенсіями, повідомляє Finance.ua з посиланням на Пенсійний фонд України.

За результатами пенсійної реформи в уряді буцімто планують відчутно скоротити кількість пільговиків, що завчасно можуть виходити на пенсію. Через це, як наслідок, зменшиться й загальна кількість пенсіонерів.

Крім того, може припиниться й призначення пенсій за вислугу років. Такі виплати можуть залишитися лише у вузького кола осіб.

Також в Україні планують збільшити тариф єдиного соціального внеску за осіб, які працюють на роботах за списками пільгових категорій професій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
реаліст Показати IP 29 Червня 2020 13:03
хватить платити пенсії криму , лугандонії і даунбасії , пособлювачам сепаратистів
—— Показати IP 29 Червня 2020 13:48
Депутатам зняти всі пільги !!! В першу чергу!!!
Бульба до —— Показати IP 30 Червня 2020 22:05
Ні !!! Цього робити не можна!!! Краче відмінимо виплати на низької якості дітей і тим хто сидить в полоні( ми через суд їх зробимо мертвими!!! Але чиновникам і суддям, депутатам не домо зменшити виплати!!!! Бо українці мають працювати на цих «побратимів»!!!!
Сергій Показати IP 29 Червня 2020 14:02
Правильно, заберіть її в людей взагалі нах..й. Залиште тільки суддям, прокурорам)))
Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Червня 2020 15:01
ДЛЯ "Реалиста" Это же надо так мозги за---ть. В Крыму пенсии платит пенсионный фонд РФ. А вот мои пенсионные взносы (платил 23 года) в ПФ Украины накрылись "медным тазом"
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Червня 2020 15:19
самі хитрож"пі мають дві пенсії
Степан (Крымчанин) до скептик Показати IP 29 Червня 2020 18:32
Вы о татарах переселенцах? Это имеет место быть.
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Червня 2020 19:45
"Это имеет место быть" - це як перекладається на людську мову ? половина крисчан крім татарів ходять з двома паспортами, їздять в Європу по біометрії, і т.д.
анон до Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Червня 2020 10:38
то хто вам винний ? .
СТЕПАН У Показати IP 29 Червня 2020 15:21
СЕПАРАТИСТ СМОТРИ https://youtu.be/KOpZy5rwojY ( СМОТРЕТЬ В КОНЦЕ 1:22:00 )
Степан (Крымчанин) до СТЕПАН У Показати IP 29 Червня 2020 18:40
Посмотрел. И что? Свидетельство безграмотной старухи -это аргумент? Она получает 11 000 рублей. Это по сегодняшнему курсу нацбанка Украины 4 244 грн. Но, я писал об источнике выплат. "Скептик" утверждал, что выплаты пенсионерам Крыма идут за счет ПФ Украины. Я утверждаю, что это враньё.
Qwerty до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Червня 2020 19:30
Там вообще то , она от роисси получает 11тыщ, и ещё по доверенности ее сестра, на материке получает украинскую пенсию
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Червня 2020 19:46
ага, і зєльоних чєловєчков там не було, і взгагалі "нас там нєт" . НЕ СМІШНО ...
Корінний лучанин Показати IP 29 Червня 2020 15:26
Догосподарювались 'титульні"
Лучанка Показати IP 29 Червня 2020 16:58
Вже страшно читати, про їхні так-звані "реформи", кожен раз виходить на погіршення життя людям. Чи може ці " Реформи" провокація?!
анонім Показати IP 29 Червня 2020 20:41
давно пора
Дідо Показати IP 30 Червня 2020 08:22
Мало, їжте більше. Самі вибрали на свою голову.
Дпсу Показати IP 30 Червня 2020 11:34
Ви зелені зачипіть військових,будете паребрекі кормити.
Бульба Показати IP 30 Червня 2020 22:12
А хто винний, що ми українці дозволяємо ))) те і роблять з нами!!! Я б на місці влади запряг в ярмо, всіх хто має сили, і орав би))!!! І повернув би кріпосне право!!!! А хто проти був би!!!того оголосив би рукою кремля!!! Бо ми маємо кормити чиновників, суддів і прокурорів!!! А не дітей низької якості і полонених!!!!
Бульба Показати IP 30 Червня 2020 22:16
Я про це в коментарях писав пару днів тому!!! Передбачив такі дії влади!! Скажу більше- владі зараз легко грабувати Україну, бо крім війни, ще одне виправданя- криза через короновірус!!! Країну вчергове буде пограбовано!!!
Бульба Показати IP 30 Червня 2020 22:24
Я про це в коментарях писав пару днів тому!!! Передбачив такі дії влади!! Скажу більше- владі зараз легко грабувати Україну, бо крім війни, ще одне виправданя- криза через короновірус!!! Країну вчергове буде пограбовано!!!
Орвово Показати IP 1 Липня 2020 00:33
Грошей нема,а на конченні вакцини проти барановірксу є!ненормальні
Виктор Показати IP 4 Липня 2020 18:54
я думаю доиграются.