USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Передчасно пішов із життя лікар-кардіолог Луцька

17 Січня 2015 13:28
Колектив комунального закладу«Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» висловлює глибоке співчуття рідним, близьким з приводу непоправної втрати. Передчасно помер на 54 році життя лікар–кардіолог Остап’юк Анатолій Дмитрович - 25.03.1960 - 17.01.2015 рр.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо від колег покійного.

Вічна йому пам'ять!

Прощання відбудеться 17 січня 2015 року з 16.00 у Комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: Луцьк, проспект Відродження, 13.

Відспівування відбудеться 18 січня 2015 року в Луцькому Свято-Троїцькому соборі за адресою: Луцьк, Градний узвіз, 1.

Колектив ІА Волинські Новини сумує разом із рідними та друзями покійного. Нехай спочиває з миром!

Свого часу з нагоди 50-річчя лікаря-кардіолога ІА Волинські Новини опублікувало інтерв’ю про життя і захоплення талановитої і світлої людини – Анатолія Остап’юка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Женя Показати IP 17 Січня 2015 14:25
Співчуття рідним і близьким. А що захворів так раптово???????? дуже жаль
ВОНО до Женя Показати IP 17 Січня 2015 14:28
запущена гіпертонія скосила
кардіолог Показати IP 17 Січня 2015 14:40
Погано, коли лікарі нічого не знають про своє здоровя. А що тоді говорити про обізнаність свого здоровя зовсім простих людей?
той, що в скалі сиди до кардіолог Показати IP 17 Січня 2015 19:15
ваш комент безглуздий. Чи думаєте, що кардіологи це Боги?
Інна до кардіолог до кардіолог Показати IP 17 Січня 2015 19:23
Ви навіть поняття не маєте,ХТО помер,якою людиною і фахівцем був Анатолій Дмитрович!то не пишіть нісенітниці! хай спочиває з миром!
Луцьк Показати IP 17 Січня 2015 15:04
Анатолій дуже хороша, весела людина! Бог забирає кращих! Співчуття сім'і!
Тетяна Показати IP 17 Січня 2015 15:24
Прекрасний лікар,чуйна ,талановита людина дуже шкода.Вічна йому память! Знаю,що мав ваду серйозну серця.
Тетяна Показати IP 17 Січня 2015 18:22
Вічна пам'ять!!! Дуже хороша людина. Самі позитивні спогади. Медицина втратила досвідного лікаря.
співчуваю Показати IP 17 Січня 2015 19:10
кращі гинуть першими ...
СветЛана Показати IP 17 Січня 2015 19:29
Вична память !!! Хороший ликар , Сумую .Писля операции на сердце ,Я довгий час у Анатолия Дмитровича перебувала на огляди...Царство небесне !!!
СветЛані Показати IP 17 Січня 2015 20:06
Цікаво, на якій мові пише ця пацієнтка, чи ходила вона хоч трохи в школу і якої вона національності?
До СветЛані Показати IP 17 Січня 2015 20:42
Не про грамотність і національність мова тут іде. А для особливо тямущих слід пояснити, що в людини, мабуть, просто російська мова на розкладці. Співчуття рідним.
невідомий Показати IP 17 Січня 2015 20:59
Це була людина з великої букви. Люблячий батько, розуміючий та надійний чоловік , товариш який в потрібну хвилину зможе підтримати та зрозуміти. Велика втрата для близьких та друззів. Нехай його посмішка та вчинки назавжди закарбуються у пам'яті людей котрі його знали. Вічна пам'ять .
ГАЛИНА Показати IP 17 Січня 2015 21:51
ЛУЦЬК ВТРАТИВ СПРАВЖНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА ,ДРУЗІ ЩИРОГО НАДІЙНОГО ДРУГА А ВСІ __ СВІТЛУ ПОЕТИЧНУ ДУШУ,ТА НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ЖИТТЄЛЮБА. ЦІЙ СВІТЛІЙ ЛЮДИНІ СВТЛА ПАМ"ЯТЬ.
123 Показати IP 17 Січня 2015 23:55
просто хочеться плакати-сльози не дають писати-в памяті-посмішка-світлі очі і відношення до людей-не важливо хто-я зверталась 15 років назад-зараз мені 51-такі люди залишаються назавжди в памяті-земля пухом і память -людина з великої букви!
Лєна та Оля Показати IP 18 Січня 2015 21:01
Дякуюємо всім небайдужим за гарні слова і підтримку. Серце рветься на шматки від суму і болю втрати. Ти пішов так несподівано, так рано, у тебе було ще стільки мрій і планів, ти ще так хотів потішитись внучком, він назавжди запам'ятає, що його дідусь Толік -найкращий лікар і відтепер живе на небі. Вічна тобі пам'ять, тату, кращого за тебе вже не буде!!!
НЕБАЙДУЖА до Лєна та Оля Показати IP 18 Січня 2015 22:39
ДІВЧАТА, ПРИЙМІТЬ СПІВЧУТТЯ. ВАЖКО ВТРАЧАТИ БЛИЗЬКИХ. ЗНАЮ ПО СОБІ. ДА Й ЧАС НЕ ЛІКУЄ. ПРОСТО ДІЛИТЬ ЖИТТЯ НА ДО І ПІСЛЯ...АЛЕ ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ ЖИТИ БЕЗ НЬОГО... ЙОГО ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ У ВАШИХ ДІТЯХ...
Єва Показати IP 22 Січня 2015 22:28
Він слухав людські серця Щоб з ритму життя не збились Добирав ліки й слівця… (с) Ніна Горик P.S. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ моєму BEST DOCTOR!!!