USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Результати виборів у Волиньраду. ОНОВЛЕНО 16:55

26 Жовтня 2015 17:37
Триває підрахунок голосів за кандидатів до Волиньради у Луцьку та області.

За станом на 16.55 у Волинській області пораховано практично всі бюлетені. Очікуються дані щодо опрацювання ще 2000 бюлетенів. Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП»

Дані на облраду по області:

УКРОП – 21,09 %

БПП «Солідарність» – 17,15 %

ВО Батьківщина – 15,32 %

ВО «Свобода» – 8,35 %

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 7,92 %

«Самопоміч» – 6,26%

«Наш край» – 4,95 %

«Аграрна партія» – 4,42 %

«Громадянська позиція» - 3,14

«Народний контроль» – 2,44 %

«Опозиційний блок» – 1,82 %

Європейська партія України – 1,16 %

Партія зелених України – 0,73 %

Соціалісти – 0,56 %

Недійсні бюлетені – 3,91 %

Рейтинг УКРОПу в районні ради:

Луцька – 14,90 %

Шацька – 17,92 %

Володимир-Волинська – 20,64 %

Горохівська – 11,19 %

Іваничівська – 17,59 %

Ківерцівська – 18,44 %

Ковельська – 14,99 %

Локачинська – 13,77 %

Любешівська – 23,16 %

Рожищенська – 12,31 %

Любомльська – 14,41 %

Маневицька – 11,99 %

Старовижівська – 14,18 %

Турійська – 13,09 %

Ратнівська – 23,94 %

Камінь-Каширська – 18,56 %

Рейтинг УКРОПу в ради міст обласного значення:

Нововолинськ – 13,40 %

Володимир-Волинський – 12,47 %

Ковель – 13,06 %

Луцьк – 29,82 %

ХРОНІКА ПІДРАХУНКІВ ГОЛОСІВ

За станом на 12.00 у Волинській області пораховано 399 644 бюлетені.

Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП».

Дані на облраду по області:

УКРОП – 21,41 %

ВО Батьківщина – 15,39 %

БПП «Солідарність» – 16,71 %

«Радикальна партія Олега Ляшка» – %

«Наш край» – 4,94%

ВО «Свобода» – 8,35 %

«Самопоміч» – 6,37 %

«Аграрна партія» – 4,32 %

Громадський рух «Народний контроль» – 2,73%

«Громадянська позиція» - 3,15

Дані по Луцьку до облради (опрацьовано 100 % бюлетенів):

УКРОП – 34,62 %

ВО «Батьківщина» – 7,9 %

БПП «Солідарність» – 11,51 %

«Радикальна партія» Олега Ляшка – 4,94 %

Наш край – 2,36 %

ВО «Свобода» – 10,9 %

«Самопоміч» – 7,77 %

«Аграрна партія» – 0,97 %

Громадський рух «Народний контроль» – 7,84 %

Дані на облраду по області:

За станом на ­4.00 у Волинській області пораховано 299 837 бюлетені (70%).

УКРОП – 21,24 %

ВО Батьківщина – 15,63 %

БПП «Солідарність» – 16,65%

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 7,78%

«Наш край» – 5,25 %

ВО «Свобода» – 8,0%

«Самопоміч» – 6,69%

«Аграрна партія» – 3,94 %

Громадський рух «Народний контроль» – 2,69%

«Громадянська позиція» – 3,34 %

За станом на 05:00 - дані по Луцьку до облради (опрацьовано 75 760 з 77 830 бюлетенів):

УКРОП – 34,74 %

ВО «Батьківщина» – 7,92 %

БПП «Солідарність» – 11,34 %

«Радикальна партія» Олега Ляшка – 4,95 %

«Наш край» – 2,31 %

ВО «Свобода» – 10,86 %

«Самопоміч» – 7,79 %

«Аграрна партія» – 0,97 %

Громадський рух «Народний контроль» – 7,83 %

«Громадянська позиція» – 2,21 %

Інформація по деяких дільницях в Луцьку:

Дільнична виборча комісія № 071042 (проспект Волі, 13, головний корпус СНУ імені Лесі Українки ):

УКРОП - 360, БПП - 107, Свобода - 131, Самопоміч - 106, Радикальна партія - 48, Народний контроль - 94, Наш Край - 27, Опозиційний блок - 68, Батьківщина - 79, Європейська партія - 27. Недійсних - 30 бюлетенів, загальна кількість - 1123 виборці.

Як інформує IA ZIK, загалом на дільницях у школах №8 і 16 (24 дільниця) у Луцьку проголосували 1862 виборці. 63 бюлетені визнали недійсними.

Решта голосів розподілилися таким чином:

«Укроп» - 33,96%

БПП-«Солідарність» - 14,06%

«Свобода» - 12,4%

«Батьківщина» - 8,78%

«Самопоміч» - 7,72%

Радикальна партія Олега Ляшка – 5,67%

«Народний контроль» - 5,56%

Зокрема, згідно із попередніми даними на дільниці в 11-й школі (40 дільниця) картина наступна:

УКРОП - 511 голосів

Свобода - 151 голос

Батьківщина - 87 голосів

Порошенко - 106 голосів

Дільниця №45, що знаходиться в школі №9:

Батьківщина - 96

Самопоміч - 115

Укроп - 330

Свобода - 136

Солідарність - 150

Дільниця №69

УКРОП - 397

Свобода - 144

Солідарність - 115

Самопоміч - 105

Батьківщина - 88

Народний контроль - 73 тощо.

На 47 дільниці Луцька, також згідно із попередніми даними, УКРОП набрав 40%, на 48 дільниці - 40,7%, дільниця №85 - 23,20%, №89 - 32,34%

ДВК №072: (22 школа)

Укроп - 360 - 31.38%

БПП - 128 - 8.82%

Свобода - 133 - 8.50%

ДВК №79

Укроп - 246.

Самопоміч - 146

Солідарність - 189

Свобода 103

Радикальна партія - 34

Наррдний контроль 55

Громадянська позиція 36
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 22:17
Итак, Товстенюк не Кернес. В первом туре не победит.
Андрій до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 07:47
І в другому турі також не виграє.
Анонім до Андрій Показати IP 27 Жовтня 2015 18:52
КОЗЛИ ЗА КОМСМОМОЛ
пр Показати IP 25 Жовтня 2015 23:42
Алкашу комсомольцу и Павлику - торба :)))
лучанин Показати IP 25 Жовтня 2015 23:50
Ой ой ой, укроп пепемагає, знов розвели людей
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 00:05
Яке ой. Ой ой ой дурбецало ди дивись за що голосуєш. ?
лучанин до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 07:20
Т от ти правильно написав "за що"
День Показати IP 26 Жовтня 2015 05:42
Ну паралельні підрахунки УКРОПа покажуть завжди, шо вони лідери
Алла Показати IP 26 Жовтня 2015 07:12
Сколько людей погибло на Майдане и в АТО, чтобы изменить власть, а эти бегут на выборы и тянут олигархов ( Порошенко (Солидарность), Коломойский (укроп)) к власти. Биомасса рулит. Какой народ, такие и правители.
волиняка Показати IP 26 Жовтня 2015 08:17
Сподіваємось що за такі "результати" Гунчика все ж таки знімуть з посади!!!
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2015 08:19
Людей як дурили, так і далі дурять. На виборчій дільниці міста Луцька № 071042, яка розташована у приміщенні головного корпусу СНУ ім Л Українки вже 3-й раз організатори порушують права людей похилого віку. У запрошенні надруковано, що дільниця на 1-му поверсі, а вони її розгорнули на другому. Треба було бачити, як старіки (а центр міста це 70% людей похилого віку) хто з палкою, хто з милицею, хто з двома лізуть на той другий поверх, щоби виконати свій громадянський обов'язок! Ганьба організаторам!!! Ганьба Коцану!!! І ви хочете, щоби люди на вибори ходили, та про нас думають тільки раз:перед виборами.
Волинянці Показати IP 26 Жовтня 2015 09:49
За УКРОП варто було голосувати тільки заради того, аби в області поменшало комсомольців, тільки заради того, щоб виперли Гунчика та йому подібних ...
анонім до Волинянці Показати IP 26 Жовтня 2015 12:26
а в укропі хто? Курилюк?
Юнона до Волинянці Показати IP 26 Жовтня 2015 12:31
КАКАдеміки карпюки непройдуть!!!
777 до Волинянці Показати IP 26 Жовтня 2015 12:38
А в УКРОПі мало комсомольців???!!! Ви їх списки бачили?!
Кот Показати IP 26 Жовтня 2015 10:39
Мдаааааа не народ ,мля, а біомаса, як жили в г*вні так і будем.
До волинянці Показати IP 26 Жовтня 2015 11:19
Забрати комсомол і тих хто ними був легко. А що замість комсомолу - наркота, бухло, голубаріки, серьги у вухах, екстравагантні зачіски, вітер в голові..... Прихиляю голову перед героями Майдану та АТО, незважаючи на те, що більшість в комсомолі не була, люди зробиди і роблять велику справу, Був там, все бачив на власні очі. А Гуньку треба перти не тому, що він був комсомольцем (або партійним), він просто бездар, яких мало. Побачив його прізвище (як керівника осередку БПП в області) і огидно стало за них голосувати. Шкода, що Порох цього не розуміє. Але час і люди все розставлять на свої місця. А Гуня певно був хреновим комсомольцем, так рулити в області - позор!
МАЙДАН до До волинянці Показати IP 27 Жовтня 2015 19:07
Не треба ля ля, Комсомол нікуди не дівся а лишень окапіталів як кабальєро тігіпич, Комсомол це і є "наркота, бухло, голуб@ріки, серьги у вухах," , А Климчур був не кращим від Гуні!!
Просто лучанин Показати IP 26 Жовтня 2015 12:36
За кого там голосувати? В УКРОПі хоть я і не прихольник і фанат Коломойского і т.д..хоть люди, які на щось заробили... Волю народу дати? А х*р не дати тому народу. Повернути часи рік назад, ніхто б і не встав з дивану. Бо стало тільки гірше. І загинули люди за ідею,яка не потрібна. Єдності не було і не буде. Всі будуть пропихати "своїх", красти і т.д. Язиком всі молотять. Просто категорично повертати тих хто був- це ідеотизм. Порох,юлька і т.д. Просто представники УКРОПа (якщо це ви прочитаєте) не робіть дурнуватих вчинків. Всіх грошей не заробиш... Зробіть щось більше для народу ніж попередня влада,і станеться чудо вам!
ті що не голосували Показати IP 26 Жовтня 2015 12:44
нашу долю визначае бог а не вибори
Анонім до ті що не голосували Показати IP 26 Жовтня 2015 13:32
наша доля залежить від нас самих
ольга Показати IP 26 Жовтня 2015 14:02
люди чи ви дурні мало вам смертей,(ну звичайно у вас ніхто не загинув)які там зміни ,бігли на ті вибори,як коти за мишею....слів не вистачає
prO до ольга Показати IP 27 Жовтня 2015 19:13
А що від виборів у тебе знову хтось загинув?
Микола Показати IP 28 Жовтня 2015 11:58
Читаю коментарі і не дивуюсь результатам цих виборів ! Замість голосів за нормальних людей , голосуємо так , як і коментуємо , тобто - гриземося між собою ! А ,,переможці,, потирають руки - цілі досягнуто - ,,папєрєднікі,, знову всіх йолопів ,,взули,, ! А ви , дурні , гризіться далі між собою , тоді владі буде спокійніше ! Дійсно , що КОЖЕН НАРОД МАЄ ТАКУ ВЛАДУ , НА ЯКУ ВІН ЗАСЛУЖИВ !