П’яний працівник волинської автомийки викрав авто та втрапив у ДТП
П'яний працівник автомийки замість того, щоб почистити салон авто, сів за кермо та автомобілем збив чоловіка, - повідомляє Під прицілом. Так, у Ковелі близько 18 години, поки не було клієнтів, працівники автомийки розпивали спиртне. У цей час на мийку чоловік приїхав на Mercedes, аби почистити салон автомобіля. Водій залишив ключі у замку і покинув автомийку, мовляв, через кілька годин повернеться забрати авто.
Один із працівників мийки сів за кермо автомобіля, виїхав на трасу, рухався по зустрічній смузі. Зрештою чоловік не впорався з кермом і наїхав на свого колегу-товариша, пошкодивши капот авто.
Близько тисячі гривень винуватець ДТП відшкодував постражадлому на лікування, але оскільки травми були серйозні, той потребував від порушника ще 6 тисяч гривень на лікування. Також постражадлий подав позов до суду, аби ковельчанин відшкодував йому 40 тисяч гривень моральної шкоди, оскільки внаслідок таких травм він втратив роботу і зазнав великих моральних страждань.
Ковельський міськрайонний суд Волинської області визнав обвинуваченого винним згідно зі статтею порушення правил дорожнього руху та призначив покарання – 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком терміном на 2 роки. Також суд позбавив винуватця права керувати транспортними засобами на 2 роки, зобов’язав сплатити 6 тисяч 91 гривню матеріальної та 40 тисяч моральної шкоди на користь постраждлого, майже 3 тисячі гривень – в дохід фінансового управління виконавчого управління виконавчого комітету Ковельської міськради та 392 гривні процесуальних витрат в дохід держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Один із працівників мийки сів за кермо автомобіля, виїхав на трасу, рухався по зустрічній смузі. Зрештою чоловік не впорався з кермом і наїхав на свого колегу-товариша, пошкодивши капот авто.
Близько тисячі гривень винуватець ДТП відшкодував постражадлому на лікування, але оскільки травми були серйозні, той потребував від порушника ще 6 тисяч гривень на лікування. Також постражадлий подав позов до суду, аби ковельчанин відшкодував йому 40 тисяч гривень моральної шкоди, оскільки внаслідок таких травм він втратив роботу і зазнав великих моральних страждань.
Ковельський міськрайонний суд Волинської області визнав обвинуваченого винним згідно зі статтею порушення правил дорожнього руху та призначив покарання – 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком терміном на 2 роки. Також суд позбавив винуватця права керувати транспортними засобами на 2 роки, зобов’язав сплатити 6 тисяч 91 гривню матеріальної та 40 тисяч моральної шкоди на користь постраждлого, майже 3 тисячі гривень – в дохід фінансового управління виконавчого управління виконавчого комітету Ковельської міськради та 392 гривні процесуальних витрат в дохід держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
ГІСТЬ
Показати IP
14 Лютого 2014 16:46
ІДИЙОТ!!!
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.