USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під час зливи у Луцьку затопило центральну вулицю. Фотофакт

22 Травня 2017 18:34
Під час вечірньої зливи 21 травня у Луцьку відремонтовану минулого року вулицю Лесі Українки повністю затопило.

Фото опублікувано у Фейсбуці користувачем Thelma Louis.

Зі слів користувача, вчорашня коротка пізня вечірня злива знову показала, що 8 мільонів гривень на реконструкцію вулицю Лесі Українки витрачені недаремно.

Нагадаємо, реконструкцію вулиці Лесі Українки розпочали саме заради заміни системи зливової каналізації, адже старі лотки нібито не виконували своїх функцій.

"Це взагалі диво - за кілька хвилин перехрестя Лесі та Кривого валу перетворюється на філіал Стиря. Течія, водовороти, заплави, ну, може, тільки риба не встигає завестись.

Особливо радують аеродромні ливньовки на всі гроші, що закінчуються тупиком", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
я Показати IP 22 Травня 2017 18:51
Жах. Капець.
Andrij до я Показати IP 22 Травня 2017 22:51
Nimezka Firma Hauraton vurishue taki problemu... potriben tilku sponsor shob za ze zaplatutu i v nas ne byde kaljuz i otakux nebazanux ozer....
43 до я Показати IP 23 Травня 2017 08:27
Оце і є робота Розумовського, отак і будинки його будуть побудовані. Це і є "інвестор". Хто хоче жити в проблемах купуйте там квартири
google Показати IP 22 Травня 2017 19:00
ТО ПІ**ДЕЦ
Анонім Показати IP 22 Травня 2017 19:22
Як то кажуть в тему сказано, чудовий був в місті господарник.
Петро до Анонім Показати IP 22 Травня 2017 22:15
Госпідар і кровосіся, коликазати азірівкою... Зате скільки злили в ті лівньовки бабла ...
Лучанин Показати IP 22 Травня 2017 19:28
А відповідати хто буде? Підрядник? Чиновники?
Анонім до Лучанин Показати IP 22 Травня 2017 20:10
ніхто. з бюджету ще качнуть пару лімонів.
Патріот до Лучанин Показати IP 22 Травня 2017 20:53
Ніхто!В нас крайніх нема!
Мірча Показати IP 22 Травня 2017 20:24
Ця вулиця разом з фонтаном - гордість Яковлєва!!! Треба його після зливи туди вивезти і розпитати про результати роботи і де гроші!
Патріот Показати IP 22 Травня 2017 20:52
Воді нема куди діватись!Оце так реконструкцію зробили!
---- Показати IP 22 Травня 2017 22:46
Відкат був за бруківку ,а не за зливні комунікації ...
Андрій Показати IP 22 Травня 2017 23:29
А раніше такого не було , до заміни Бруківкі ???
Я до Андрій Показати IP 23 Травня 2017 01:06
Не було!
Олег Показати IP 22 Травня 2017 23:30
Оце змінили ? Відмили добре ???
Лучанин Показати IP 22 Травня 2017 23:32
Це з фонтану за 600 тис. грн вода виливається))))який включають 1 раз в місяць. В наглу і відкрито крадуть гроші, всі про це знають і нікому нема до цього діла! Європа )
віталій Показати IP 23 Травня 2017 06:29
шановне панство з ваших рядків я читаю дивні речі як таке можливо писати адже після революції гідності на якій загинули люди не відомо за що всі стали чесними . Доречі а чому відмінили практику ставити на коліна на майдані куди подівся данильчук і ко які взяли на себе відповідальність наводити лад у місті і коли вже буде відповідальність засвої злодіяння таких зрадників свого народу та псевдопатріотів пора ставити сцену в центрі міста . Чи вже забули як воно було??????
Кент Показати IP 23 Травня 2017 07:12
Я представляю, тогда какого качества Подрядчик Розумовский строит многоквартирные дома. Там, наверное, страшно жить.
Вадим Показати IP 23 Травня 2017 09:13
Якби не було зливи, ухили, марка відвідного лотка( розміри) це все обирали проектанти по проекту яких виконувалась реконструкція. В першу чергу потрібно підвісити за *йця цих безграмотних шахраїв, а тоді взагалі питати чого туди було лізти, відвід і бруківка цілком справлялись раніше, та потопів таких не було!!! Потрібно було просто закопати кошти комусь=) а про якість реконструкції ніхто не думав!
Анонім Показати IP 23 Травня 2017 14:55
І шо, хтось бекне за це? В Україні всі біди від безкарності.