USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Під Луцьком водій легковика перекинув «Газель» і втік. Фото

29 Грудня 2017 10:53
Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 29 грудня біля Луцька.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Як прокоментували у прес-службі волинської поліції, близько 9 години ранку у Зміїнці зіткнулися легковик та «Газель». Внаслідок зіткнення останнє авто перевернулося.

У ДТП постраждав водій "Газелі", натомість водій легковика зник з місця аварії.

Своєю чергою прес-служба ДСНС Волині розповіли, що на гарячу лінію рятувальників надійшло повідомлення про те, що димить авто. Прибувши на місце ДТП, рятувальники констатували, що загоряння немає, а «Газель» перекинута на бік.

Крім рятувальників на місці аварії працювала поліція та медики.

Фото Волинь24.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Koshka Показати IP 29 Грудня 2017 11:03
От і знов машина на бляхах!!! Безкарно. Не дарма воюють з ними
ВІТЯ Показати IP 29 Грудня 2017 11:22
бляхи мухи
Луцький Показати IP 29 Грудня 2017 12:34
Полюбому був синій
Віталька Показати IP 29 Грудня 2017 13:24
БЛЯхарі рулять як завжди... страшно по місту біля них проїзджати вже, не знаєш що може витворити...
Дмитро Показати IP 29 Грудня 2017 13:52
Ауді також є жертвою водія який втік, чи Ауді і є тим автомобілем який спричинив ДТП?
456 до Дмитро Показати IP 29 Грудня 2017 14:41
Шо ж ви таке питаєте, та як же може водій європеєць ВТІКТИ з місця ДТП??? Звичайно шо Ауді - жертва водія невидимки (який являється на третій день запою до всіх лигарів БляХєрів)
Блуд Показати IP 29 Грудня 2017 13:57
Бляхолизи, де ви?? От поясніть мені, чому втік водій? ДТП не смертельне, чого бігти? А може просто бухій був, андон?? В цьому випадку чітко простежується європейська ментальність!
АвтоЄвроСвині Показати IP 29 Грудня 2017 13:59
Зібрання членів висуває ультиматум владі: 1. Відмінити розтаможку. 2. Заборонити незаконну їзду зимою на зимовій гумі. 3. Базарчики і вподальшому супермаркети відтепер не для пішоходів, а для автівок. 4. Знести всі обмежувачі руху, так звані відбійники, шо ускладнює пересування тротуарами. 5. Збільшити ліміт драгера з 0.2 проміле до 2.0 проміле. 6. Дозволити перевезення чесновкраденого лісу в універсалах. У разі невиконання владою цих умов під верховною радою буде 100мільйонний мітинг (не менше!)
Муха Показати IP 29 Грудня 2017 14:40
Сьогодні в 1 ночі,на ауді в підгайцях перевернувсся синючий бляхарь,стовпа зніс ледь людей не повбивав! Коли це закінчеться?? Страшно дітей на вулицю випускати..
Олексій Показати IP 29 Грудня 2017 14:47
А потім будуть казати, дешеві машини з Європи... Я за те щоб заборонити авто, які не легалізовані в Україні. У мене старенький ВАЗ, але я ніколи його не проміняю на незаконну машину...
Півень до Олексій Показати IP 29 Грудня 2017 16:04
ко ко ко ко, ми всі активісти на єврономерах! ти просто дурак на вазі, ко ко ко! ти переплачуєш за розмитнення ко ко ко ко! Ми з економили на розмитненні!!!! Ко ко ко! Іноземна реєстрація!!! тебе просто жаба давить!!!! ко ко ко!!!! в мене на моїй ауді а6, і аірбег, і абс, і есп - правда нічого з цього не працює, бо треба до електрика з*їздити, але це дорого! ко ко ко ко!!!!!
Степан до Олексій Показати IP 29 Грудня 2017 18:23
А я ВАЗ продав і на ті гроші купив бляху і забув що таке постійний ремонт законної машини
Артур Показати IP 29 Грудня 2017 17:52
У газелі відлетіло колесо заднє., в результаті чого автомобіль перекинувся. А автомобіль на польскій реєстрації постраждав в результаті колеса, яке зловив на своєму шляху. Чому не пишуть версію очевидців?!
Мандарина до Артур Показати IP 29 Грудня 2017 18:40
І бідний бляхєр так злякався того колеса, шо аж в Польщу втік!
Півень до Мандарина Показати IP 29 Грудня 2017 21:00
Бляхер може і не винен, але мав 2.0 проміле, того як і'останній щур втік. Нічого, активісти приїдуть на арештмайданчик і'заьеруть автомобіль.
Саша до Артур Показати IP 29 Грудня 2017 21:14
Зі слів очевидців: бляха виїхала на зустрічну! Окрім того, в ній розпивали спиртні напої, напевно, включаючи і водія! А ви теж, можливо, їхали в ній, якщо даєте такий неправдивий опис події?
Док до Артур Показати IP 30 Грудня 2017 08:03
Водій ауді виіхав на зустрічну смугу я був свідком проте поліцію це не цікавить ім би побільше таких дтп щоб штрафи підняти
Марина до Артур Показати IP 2 Січня 2018 10:17
Тому що новини висвітлюються однобоко, для тих, кому не цікаво мислити, а легше лигнути те що хтось нажував
Водій Показати IP 29 Грудня 2017 18:44
До Півня,все є в автомобіля,а розуму в прокладки між кермом та сидінням не має. І не оправдовуйтесь,Бляхарі!!!!
Пішохід Показати IP 29 Грудня 2017 21:52
Причина тут інша. Зараз більшість водійських прав куплених. І нема різниці на бляхах ти чи ні. В Ковелі такі мажори ганяють (на укр номерах) і на дорогих машинах, що коли проїжає, то навіть страшно на тротуарі йти. Якщо водій свідомий, то він свідомий на любій машині.
Андрій до Півень Показати IP 29 Грудня 2017 22:01
Прошу уважно почитати попередню статтю про дтп біля Колок. Фігурує Ауді А6. І ЕСП, і Аірбег, і ще купа всього... От тільки до дупи те все коли у голові пусто. Водій загинув.
Андрій Показати IP 29 Грудня 2017 22:54
З ментальністю більшої частини нашого населення та культурним рівнем (точніше його відсутністю) ні про нормальні дороги, ні про дешеві швидкісні автівки не може бути і мови. Таким телепням тільки конями їздити. Як тільки з'являється десь нова рівна дорога там відразу ж зростає кількість дтп. Згадайте Набережну, Глушець... Більшість наших людей не мають міри ні в чому. Вони не розуміють що у місті є діти, мами з колясками, старенкі дідусі з бабусями, які не можуть швидко перейти дорогу. Їм головне дешева "понтова" автівка, "телка" збоку і повний газ. І через повний відсутній контроль з боку правоохоронних органів (про що ми говоримо, якщо самі нові поліцейські, на які покладалися великі надії, самі їздять на "Рl" та "Lt" автівках, відчувши прогалину в законодавстві) цей молодняк дорвався до цих дешевих автівок. Нам не потрібне АТО. Дайте нам рівні дороги та дешеві Ауді, Мерседеси, БМВ і ми самі себе знищимо за декілка років.