USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Підозрюваний у розстрілі Майдану беркутівець - у розшуку. ОНОВЛЕНО

4 Жовтня 2014 21:27
Підозрюваний у співучасті в масових вбивствах на Майдані Дмитро Садовник не повернувся додому вчора о 23 00. Він оголошений у розшук. Про це повідомив на свой сторонці у "Фейсбук" радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, - повідомляє Еспресо.TV.

"Дружина Дмитра повідомила, що сьогодні вранці він сказав їй, що йде в поліклініку перевірити здоров'я і після цього він з нею не зв'язувався.

Якщо Вам будь-що відомо про його місцезнаходження, прохання зателефонувати 102 і повідомити про нього в чергову частину міліції. Я, своєю чергою, вирішив глибше розібратися в можливих мотивах вчинку Дмитра Садівника", - написав Геращенко.

З його слів, підозрюваний свого часу записав звернення і виклав його в You Tube.



Варто також зауважити, що Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Головного слідчого управління Генпрокуратури та надав дозвіл на затримання командира роти спеціального призначення ПМОП "Беркут" Дмитра Садовника. Про це інформує "Українська Правда".

Розшук підозрюваного Генеральною прокуратурою доручено Службі безпеки України із залученням підрозділів МВС України.

Нагадаємо, раніше командира роти "Беркут" Дмитра Садовника, якого підозрюють у розстрілі 39-ох майданівців 18-20 лютого на вулиці Інститутській, звільнили з-під варти. Підставою для звільнення стала і квартира в Києві.

"Я думаю, що і судам, і міліції, і прокуратурі треба переглянути питання про застосування домашнього арешту. Особливо для підозрюваних в тяжких та особливо тяжких злочинах, за які покаранням може бути більш 5-ти років позбавлення волі. А також з урахуванням особи і характеристики підозрюваного. Мені здається, що домашній арешт, зокрема за фінансові правопорушення, провокує осіб, втекти з-під арешту, побоюючись тривалого терміну тюремного ув'язнення. Втім спочатку потрібно вивчити статистку втеч з під домашнього арешту. І зробити висновки", - написав Геращенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
воно Показати IP 4 Жовтня 2014 10:13
Ярема Яремі око не виклює, і ще одно - важко знайти того кого не шукають, бо як недай бог знайдуть то буде як завжди - виявиться що стріляли не ті і не туди, Пашинський з снайперкою на відео біля майдану є, а от беркутят зі снайперською зброєю там же нема, але винні вони, ось наше правосуддя у всій красі
Анонім до воно Показати IP 4 Жовтня 2014 10:57
Ты прав на все 100%
Пс до воно Показати IP 4 Жовтня 2014 14:39
100%! Але прикро те, що про Пашинського ніхто не згадує, а беркутівців зробили крайніми. Правосуддя б..ть!!!
22 см без головки до Пс Показати IP 4 Жовтня 2014 16:51
Что значит "зробылы крайнимы"? Вы что, считаете что бэ-бэ-бэркут тут нипричём? А эта сбежавшая гнида не убивала людей? Вы вот что любезнийший, подойдите к любому ублюдку-беркутовцу, или хотя бы к мародёру ППСнику, желательно вечерком, и скажите что вы плохо ориентируетесь в этом городе и не знаете как доехать к гостинице, а в сумке у вас ценные вещи и вы очень переживаете за их сохранность. Думаю они не только покажут вам дорогу, но и подвезут. А потом вы нам отпишитесь, может быть .................. если останитесь живы. А мы дружно проскандируем: слава бэркуту!!! Да, и ни в коем случае не надо "робыты их крайнимы".
ВОНО до 22 см без головки Показати IP 4 Жовтня 2014 17:34
когда без головки то канешно плохо, тогда и беркуты и розовые драконы да и вааще весь мир против тебя
22 см без головки до ВОНО Показати IP 5 Жовтня 2014 09:15
Воно і в африці ВОНО.
123 до 22 см без головки Показати IP 4 Жовтня 2014 21:51
Давай но додому, хватить , і так опозорив всіх своїх.
22 см без головки до 123 Показати IP 5 Жовтня 2014 09:13
Це котрих "своїх"? Може "воно" тобі своє??? Тоді ой!!! Добре. Накривай на стіл, прийми душ і чекай.
123 до 22 см без головки Показати IP 5 Жовтня 2014 15:10
Та по тобі психічна лікарня плаче, колгосп ти східняківський, синок!
22 см бе головки до 123 Показати IP 6 Жовтня 2014 20:58
Це ти до такого висновку дійшов після того як "дочекався"?
моня до 22 см без головки Показати IP 5 Жовтня 2014 22:22
Може це кохання народилось
22 см без головки до моня Показати IP 6 Жовтня 2014 21:02
Моня, ну шо ві гаварітє, кака така любов? Все значно простіше Моня, значно.
Анонім до воно Показати IP 5 Жовтня 2014 09:19
там були на 50 % снайпери путіна ну і продажні-сц..ливі пацани з беркута. саме ті які повтікали до криму.
иван Показати IP 4 Жовтня 2014 12:55
сбежал туда -откуда уже невозвращаються : -инресно сколько таким способом еще будет убегать и невозвращаться?-тем более а кто его реально искал ? а как ето делаеться мы знаем снова нам пургу гонят
Патріот Показати IP 4 Жовтня 2014 13:19
мені це не цікаво - куди хто збіжав!
Анонім до Патріот Показати IP 5 Жовтня 2014 08:16
КОЗЕЛ ТИ, А НЕ патріот.
22 см без головки до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 09:21
Погоджуюсь, те, що козел, беззаперечно, а іще можливо родич бе-беркутівця.
Оля Показати IP 5 Жовтня 2014 15:58
Все зроблено для того,щоб втік.Ця ж ця сама на кожному вищому щаблі продажна і бандитська влада.Вона і вся пройде у парламент знов, а ви будете,як телята голосувати за своїх катів і вбивць.Нічого він повернеться, авле стріляти буде сткрат жорстокіше у нас дурнів.
Світлана Показати IP 5 Жовтня 2014 16:45
Нічого дивного.Ще не один,хто причетний до розстрілу майдану,втече.Тому добре подумайте за кого голосувати.