USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Підстав, аби закуповувати маски чи продукти, немає». На Волині розповіли, коли коронавірус піде на спад

13 Березня 2020 14:23
Запровадження карантину, хоч і для цього не було підстав, на часі, адже дозволить не допустити поширення коронавірусу на території області.

Про це йшлося 13 березня під час брифінгу в приміщенні облдержадміністрації щодо недопущення поширення коронавірусу у Волинській області.

Нагадаємо, в середу, 11 березня, карантин ввели на території всієї України. А в четвер, 12 березня, офіційно затвердили перелік заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Луцька.

Заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак нагадала, що поширення коронавірусу визнано пандемією ХХІ століття.

«Ми зібралися, аби закликати жителів не панікували, аби вони заспокоїлися і раділи життю. Вірус ми зупинити не можемо, але уберегтися – так. На сьогодні ми маємо лише три підтверджених випадки в Україні, що для Європи дуже мало», – сказала Тетяна Щербак.

Керівник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк наголосив, що причин для паніки немає, адже ризик інфікуватися надзвичайно низький, зокрема при дотриманні дистанції у 3–5 метрів.

Він акцентував, що потрібно дотримуватися рекомендацій: часто мити руки і не відвідувати публічні місця. У зоні ризику, однак, – люди похилого віку.
«Підстав, аби закуповувати маски чи продукти немає», – сказав Ігор Ващенюк.

Та додав, що лікувальні заклади області готові до прийому пацієнтів, визначено теж лікарні, які прийматимуть хворих.

Ігор Ващенюк зазначив, що розповсюдження коронавірусу має сезонний характер, тож із покращенням погоди поширення інфекції піде на спад. Він теж додав, що лікування коронавірусу нічим не відрізняється від лікування інших інфекцій.

Водночас повідомив, що очікується надходження тестів на територію Волині.

Відзначимо, що раніше стало відомо, що волинян, які знаходилися в контакті з хворими на коронавірус, поміщатимуть у санаторії «Згорани».

Загалом на території області діють два базових медичних заклади, які готові приймати пацієнтів із підозрою на зараження інфекцією, – це обласна інфекційна лікарня і перинатальний центр, куди зможуть звертатися вагітні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Ом Показати IP 13 Березня 2020 14:36
Давай скажемо чесно Ви будете просто оцю фігню говорити А в той же час вірус вб'є українців... В Італії теж починалося з кількох, а що тепер... То влада ідіть ви на... Ви про людей не думаєте ви думаєте як кармани набити баблом...
Лучанин до Ом Показати IP 13 Березня 2020 15:50
Це ви щось не те говорите. Є значно страшніші речі з якими ніхто і не планує боротись: пияцтво, тютюно-куріння, вживання цукру та маргарину. Смертність від хвороб, які провокують ці речі просто зашкалює. В Україні смертність від серцево-судинних захворювань чи не найбільша серед європейських країни, але ж про це ніхто не говорить в ЗМІ, не сії паніку(бо це ж чиєсь бабло) тому всі спокійні, щодо таких речей.
Ем до Ом Показати IP 13 Березня 2020 18:10
А ще під таку паніку земельку можна заграбастати.
123 до Ом Показати IP 14 Березня 2020 10:57
То думайте про себе самі. Візьміть відпустку та сидіть вдома.
1 до 123 Показати IP 14 Березня 2020 18:01
Так. Візьміть відпустку. Неоплачувану.
Lutsk Показати IP 13 Березня 2020 14:44
Карантин ввели з 12 березня а не лютого.
ВН до Lutsk Показати IP 13 Березня 2020 15:50
Дякую, виправили ;)
Безпечні оптимісти. Показати IP 13 Березня 2020 15:15
А звідки тим підтвердженим випадкам взятись ? Скільки маєте тестів ? Скільки зробили ? Скільки респіраторів ? Чи прешколений персонал ? Чи готові палати інтенсивної терапії ? Відділи хвороб заразних маєте ? Ізолятори ? Ви б....ще часник з цибулею рекомендуйте......і це лікарі ! Італія лежить....вони не ми....а ви заспокоюєте ! Вас питають, що робите щоб в разі чого можна було отримати медичну допомогу ? Маски , одежа для персоналу приготування , чи вже все на захід повивозили ?
Безпечні ано*ністи до Безпечні оптимісти. Показати IP 13 Березня 2020 18:11
Про часник, цибулю і сало вже розповів ... не повірите голова РНБО. Так що повна д*па.
123 Показати IP 13 Березня 2020 15:36
У Ващенюка напевно мізки жиром запалили....
факт до 123 Показати IP 13 Березня 2020 16:13
Ващенюк це утопія для медицини Волині.
321 до факт Показати IP 13 Березня 2020 19:00
А на його місце не хо-хо? Краще на дивані язиком плескати :)))
Степан (Крымчанин) Показати IP 13 Березня 2020 15:46
Пару дней назад, как супер достижение, был опубликован список городов где есть тесты на эту заразу. Луцка в этом списке нет. Ближайший город где можно пройти тестирование это Ровно. Общий взгляд на проблему-любой природный катаклизм очень выгоден для чиновников. Не имеет значение, что произошло-главное это поднять шухер, крик, визг, ай-яай-яай. Выделяют деньги на ликвидацию, а потом чиновники очень трудолюбиво, в поте лица своего, их "пилят". Чем масштабние катастрофа, бедствие, эпидемия, тем лучше для чинуш.
карантин до Степан (Крымчанин) Показати IP 13 Березня 2020 16:23
Дякуємо вам що продали нам тест-системи
факт до Степан (Крымчанин) Показати IP 13 Березня 2020 19:03
То вам Ващенюк має привезти? Київ так розподіляє, туди жалійтесь! От-же люди... Почитаєш коменти і відразу розумієш де ми живемо і чому саме так :( Печалька...
диван Показати IP 13 Березня 2020 16:18
Та людина що померла в Житомирській області, мабуть ні в яку Італію чи Польщу не їздила в свої 70 років, заразилась від когось. В нас лише 3 випадки зареєстровано тому що в нас тестів майже НЕМА.
Анонім до диван Показати IP 13 Березня 2020 16:32
Ні їй 70 років і повернулася з Польщі 1 березня. Перші симптоми з"явилися 3 березня. Погугліть все є.
уважний до диван Показати IP 13 Березня 2020 19:05
О то і видно, що диван, а + ще і бар...н!!!
1 до диван Показати IP 14 Березня 2020 11:22
Повірте, і в 70 люди їздять в ту ж Польщу
Носатий дядько Показати IP 13 Березня 2020 16:43
Адепти пласкої землі і часникової терапії нас "заспокоюють". А в той час "тууупиє" європейці говорять, що на коронавірус перехворіють 60-70% населення (Меркель) і що людям слід готуватися до смерті рідних і близьких (Джонсон) і що пік захворюваності настане через 10-14 тижнів... Тухлий совок продовжує рулити в Україні.
123 до Носатий дядько Показати IP 13 Березня 2020 18:13
Ми самі вибрали тухлий совок, по приколу. Так що прикрийте ...
Дивану Показати IP 13 Березня 2020 16:45
По теорії ймовірності і ступеню ризику , та бідолашна що померла , згідно з заспокоюванням настроїв Ващенюка, мала більше шансів в лотерею виграти , ніж зустріти на своєму шляху короновіруса. І це тільки очільник медицини області з себе видав. А я питаю - як наше місто , область підготовлена до пандемії !!!
лучанка до Дивану Показати IP 13 Березня 2020 17:13
треба транспорт дизинфікувати. В 8 ранку сьогодні тролейбус №1 брудний,що місяць не мили. зупинити церковні служби. маски вернути в аптеки. Перевірити вартість в аптеках всіх медикаментів. робити скорочені робочі дні.
диван до Дивану Показати IP 13 Березня 2020 18:32
ніяк
123 до Дивану Показати IP 14 Березня 2020 11:05
А що він на вашу думку має розганяти паніку щоб в нас за туалетним папером бігли як в Австралії з ножами? Вам всім пояснили, що ліків від вірусу нема у всьому світі, підвищуйте імунітет та менше вештайтесь по багатолюдним місцям. Якщо захворієте, лікарі будуть лікувати. Молодь взагалі цей вірус не помітить, а старі можуть і дома сидіти, в них пенсія.
Ірина Показати IP 13 Березня 2020 17:30
"має сезонний характер, тож із покращенням погоди поширення інфекції піде на спад". А що в Італії, Франції, Іспанії зараз холодно?
+-+ до Ірина Показати IP 13 Березня 2020 18:14
Малось на увазі напевно, що як прийде спека, то піде на спад епідемія. Хотілося б вірити, але скоріше це не так.
лучанка до +-+ Показати IP 14 Березня 2020 13:26
швачки, швейні цехи починайте шити маски
1 Показати IP 14 Березня 2020 16:05
Підстав людям закуповувати маски немає, бо і самих масок в аптеках немає. Тішимося хача б тим, що вони нібито не захищають.
Полішук Показати IP 14 Березня 2020 17:56
Слава Богу! Подяка Владі за поради. Я мию руки часто - перед обідом вдома і як жинка заставе. Після уборної не завжди получається, але ж то не часто буває, бо маю закрепи.