USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Підвищувати вартість проїзду у луцьких маршрутках не будуть

13 Лютого 2018 09:03
Перевізники ставлять ультиматум щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках Луцька, натомість у міській раді запевняють, що наразі цього не буде за відсутністю підстав.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцькій міській раді 13 лютого.

Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що перед підвищенням вартості проїзду у маршртуках обов’язково проведуть громадські слухання.

«Перевізники зараз жорстко ставлять ультиматум щодо підвищення тарифів на проїзд, ми ситуацію вивчаємо. Якщо ж підстави дійсно будуть, то механізм запустимо, а це будуть і громадські обговорення», - зауважив Григорій Пустовіт.

Втім, запевняє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, підстав для підняття вартості зараз немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Пасажир Показати IP 13 Лютого 2018 09:37
Значить будуть підвищувати.Так завше починали.
лпз Показати IP 13 Лютого 2018 09:55
ха-ха ну і клоуни в нас у владі міста перевізники кричать, що ціна пального підвищилась більш як на 20%, то переглядається вартість проїзду, а ці кажуть підстав немає.... я теж за те щоб не вартість проїзду підняти, а знизити ціну на пальне!!!!!!!!
Лучанка до лпз Показати IP 13 Лютого 2018 17:33
Так оплату за проїзд підняли більш як на 30%. Які на цей раз підстави?
лпз до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2018 20:15
ви певно не маєте транспорту і не заправляєте його 4 гривні стало майже рік тому, коли пальне менше 20 грн було, а зараз 30 грн - більш як на 50% подорощало, а тариф на проїзд переглядається якщо ціна змінилась більш як на 20%
Мудрий Показати IP 13 Лютого 2018 10:04
Хай би?ари-маршрутники пострайкують. Побачимо як вони добровільно відмовляться від неоподатковуваної готівки. Вже готується закон про нові стандарти для автоперевезень і перехід на великі автобуси з автоматичною системою оплати. Ці богдани-газелі будуть їздити тільки у віддалені села, а не по містах.
Анонім до Мудрий Показати IP 14 Лютого 2018 13:25
за ЩО і ХТО їх купуватиме ??? в країні 4-й рік йде ВІЙНА, у що ВИ вірите?
Мігель до Анонім Показати IP 15 Лютого 2018 12:09
Ти вже задовбав... ВІЙНА. На війну бюджет є, а як не буде то піднімуть податок, не переживай. Нормальні перевізники знайдуться. Ринок сам себе відрегулює, проїзд буде дорожчий, але і сервіс буде кращий. Просто треба викинути не обліковані ТЗ з міста. А враховуючи що в Луцьку основні всі маршрути мають ліній під електротранспорт, то тільки така тупа міська влада не може вирішити питання з транспортом, який буде А - економніший і дешевший, Б - екологічний.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2018 11:15
якщо увімкнути мізки, то проблему міських перевезень давно можна було б вирішити
Петручіо Показати IP 13 Лютого 2018 11:15
Поряд стаття, як перевізник кінув маршрут №18..машин в нього немає, всі поломилися :)
Степан(Крымчанин) Показати IP 13 Лютого 2018 11:26
Звіздець міському транспорту.
Ідея Показати IP 13 Лютого 2018 13:20
Значить треба брати в доларах кредит на нове авто !
до Мудрий Показати IP 14 Лютого 2018 11:03
Ти ще надай інформацію де в Україні виробляють великі автобуси та їхню вартість???Купи та заробляй .тільки спочатку виясни скільки великий автобус витрачає палива на 100км??? Підрахуй спочатку якщо такий мудрий !
Мігель Показати IP 15 Лютого 2018 12:15
всім писакам щодо рентабельності перевезення - йдіть лісом! Електротранспорт під гарантії міської влади в кредит, зробити парк електротранспорту достатнім, ціну таку як хочуть маршрутки - 5 грн, пільги монетизувати, валідатори + контроль на лінії. В результаті з часом - будуть нормальні ТЗ, де може і мама з коляскою, і старша людина зайти (низькополі автобуси), а не застрибнути. + менша залежність від цін на нафту/ пальне. і менше викидів. Єдине - перевізник має бути приватний, а не те, що зараз є.