USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пільговики зможуть отримати електронний квиток після 11 листопада

6 Листопада 2019 18:23
Із 11 листопада у Луцьку впроваджуються електронні квитки для проїзду у громадському транспорті. Щодня лучани пільгових категорій звертаються у картковий центр компанії ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ», Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку, департамент соціальної політики Луцької міської ради, сервіс-центр EVODA КП «Луцькводоканал», аби отримати квиток. Однак, багато громадян хвилюються, що не зможуть їх вчасно отримати, інформує Луцька міська рада.

Повідомляємо, що електронний квиток можна буде отримати й після 11 листопада. Усі, хто з різних причин не зможе отримати його до цієї дати, зможуть зробити це пізніше. У випадку втрати електронного квитка представники пільгових категорій громадян зможуть його без проблем відновити.

Також після 11 листопада електронні квитки зможуть отримати й школярі та студенти, які цього не встигнуть зробити до кінця нинішнього тижня.

Для пільгових категорій громадян електронні квитки видаються безкоштовно та є персоніфікованими.

Аби отримати електронний квиток, необхідно мати з собою такі документи:

– паспорт громадянина України;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер);

– посвідчення, що надає право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Отримати його представники пільгових категорій населення можуть у картковому центрі компанії ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» за адресою вул. Лесі Українки, 16а. Вони працюють щоденно з 8 до 22 години.

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку на вулиці Лесі Українки, 35.

Графік роботи департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»:

Понеділок: 08:00-16:00;

Вівторок: 09:00-20:00;

Cереда:

08:00-16:00;

Четвер: 09:00–18:00;

П’ятниця: 08:00–15:00;

Субота: 08:00–15:00

Адреса: 43025, м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 35.

У департаменті соціальної політики Луцької міської ради на проспекті Волі, 4а, який працює з понеділка до четверга з 8.30 до 17.30. У п’ятницю з 08.30 до 16.15.

Електронні квитки видаються й у сервіс-центрі EVODA КП «Луцькводоканал». Години оформлення і видачі – із 8:00 до 18:00, включно із суботою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
127 Показати IP 6 Листопада 2019 19:58
Однозначно до 11 ноября всем льготникам не реально получить электронный билет, как им ездить , по пенсионному ?
здравомислячий до 127 Показати IP 7 Листопада 2019 22:29
На рахунок пільгових категорій.Безкоштовний проїзд в громадському транспорті згідно з постановою 354 Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р.мають пільгові категорії з предявленням водієві чи контролеру відповідного посвідчення!Лише один єдиний документ який надає безплатний пільговий проїзд для його власника є ПОСВІДЧЕННЯ!І лише посвідчення і ніяка картка не може замінити посвідчення.Для нашої міської влади це не закон.Що хочуть те і роблять!А тепер що виходить?Що власник посвідчення не зможе проїхати в транспорті без цієї пластикової картки?А як для іногородніх людей,які мешкають за Луцьком,які мають не луцьку приписку і які мають посвідчення яке надає безкоштовного проїзду?З цим питанням я звернувся в ЦНАП.Там мені сказали що в такому разі вони повинні купувати ці пластикові картки і оплачувати свій проїзд!Це вже справжній НОНСЕНС!Як таке може бути?Посвідчення діє по всій території України,а вже у Луцьку не діє!Оце то зробили покращення життя!Що це за дискримінація така?Мешканці Луцька мають право їздити безплатно по пільговому посвідчення,а жителі Луцького району (чи будь-якого іншого) вже не мають такого права і повинні платити за свій проїзд!Це справжній БЄЗПРРЄДЄЛ!
Шуберт до 127 Показати IP 7 Листопада 2019 22:32
Нічого страшного-ці картки будуть видавати і після 11 числа!Будуть видавати поки всім не видадуть!Не переживайте!
Маршрутчик до Шуберт Показати IP 8 Листопада 2019 10:17
Як добиратися пільговикам до пунктів видачі?
здравомислячий до Маршрутчик Показати IP 12 Листопада 2019 02:47
Як це як добиратися?У пільговиків є пільгове ПОСВІДЧЕННЯ!От по ньому(вірніше з ним) і добиратися!Ніхто не має права оштрафувати чи вимагати оплати проїзду у людини яка має з собою пільгове посвідчення!Закон діє один для всіх!Ніяка пластикова електронна картка не замінює ПОСВІДЧЕННЯ!КРАПКА!Хотів би дуже побачити як будуть штрафувати людину з пільговим посвідченням у якої немає цієї картки???Це просто відразу програшна справа для контролерів!І це факт!
Тарас Показати IP 6 Листопада 2019 21:24
А чи взагалі пільговикам він потрібен, питання до юристів. Адже згідно закону України про пільговий проїзд громадян у громадському транспорті Чітко зазначено, що документом який дає підставу на проїзд є ПОСВІДЧЕННЯ!!!!!! А не якийсь видуманий електронний квиток. Чи наше місто Луцьк вже законам не підпорядковується!!!!!
Провізор до Тарас Показати IP 7 Листопада 2019 07:16
За проїзд мусять видати квиток в любому випадку одноразовий чи багаторазвоий на основі документа . Тому Ваше *Луцьк вже законам не підпорядковується* недоречне. Тільки пенсіонерам спростили життя тепер не треба з собою таскати ці документи і предявляти- тільки предявити багаторазовий квиток-оплачений при перевірці.
Патріот до Провізор Показати IP 7 Листопада 2019 22:48
Для чого тоді посвідчення,якщо замість нього видається електронна пластикова картка?Тоді виходить що пільгова категорія,яка має право на безкоштовний проїзд буде їздити по карточці,а не по посвідченню.А це повністю суперечить Закону України про пільговий проїзд для громадян,які мають відповідні посвідчення.Це грубе порушення Закону!Ніяка пластикова електронна картка не може замінити посвідчення яке дає право на безплатний проїзд у громадському транспорті по всій території нашої держави!Як таке ви не можете зрозуміти?
Кромберг до Провізор Показати IP 7 Листопада 2019 22:58
Ви не правильно написали!Це багаторазовий квиток(пластикова картка) не може бути оплачена при перевірці!тому що по перше це є безкоштовна картка-за неї ніхто не платив,а по друге на цій пластиковій картці ніяких грошей не було і нема для розрахунку у міському транспорті.То як вона може бути оплаченою?
небайдужий до Тарас Показати IP 12 Листопада 2019 02:56
Звичайно що для пільговиків з посвідченням зовсім не потрібна ця пластикова електронна картка,тому що в них є вже документ,який їм видала держава по якому вони мають право їздити безкоштовно-це ПОСВІДЧЕННЯ!!!Згідно Закону Країни ніяка картка не може замінити такого посвідчення!КРАПКА!Так що власники таких посвідчень не переживайте і їздіть собі і надалі по ваших посвідченнях!Закон на вашому боці!Ніякий контролер не має права вимагати у вас картку,штрафувати чи заставляти оплатити проїзд,тому що для пільгового проїзду у вас є ваше ПОСВІДЧЕННЯ!
Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 09:13
Луцьку потрібно 50 нових тролейбусів.
42 до Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 09:42
Луцьку потрібно сильно більше, ніж 50 нових тролейбусів(і не лише тролейбусів)
Волинянин до Лучанин Показати IP 7 Листопада 2019 23:06
Що це таке ви пишете?Які 50 нових траліків?Невже ви не в курсі що наразі у міської влади таких грошей нема!В них є гроші тільки на валідатори,щоб повісити у старі,давно вже списані траліки(але які ще на ходу) яким вже більше як пів століття.
Маршрутчик до Волинянин Показати IP 8 Листопада 2019 10:19
Знав би ти синок, які можливості має міська рада, не писав би тут всяку єресь.