USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як виглядатиме електронний квиток у транспорті Луцька. Зразок

17 Жовтня 2019 21:42
Під час ефіру ток-шоу «Протилежний погляд. LIVE» ексклюзивно показали, як виглядатимуть електронні квитки, які з листопада мають запровадити у місті.

Про це повідомляє Конкурент.

Так, зовнішній вигляд різниться для різних верств населення - для водіїв та контролерів, для пільговиків та ін.
1. Для водіїв та конролерів
2. Для пільговиків
3. Для студентів та учнів
4. Електронний багаторазовий квиток неперсоналіфікований
5. Зворот
6.Квиток на один проїзд
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2019 22:13
А чому термін дії 48 годин? Чому я не можу придбати і завезти батькам в село. Хай лежить. Скористаються, коли приїдуть в місто.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2019 22:44
Для цього буде багаторазовий
Дідько до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2019 23:45
А в чому проблема купити постійний квиток, поповнити і нехай лежить, допоки ним не скористаються?
Луцьк Показати IP 17 Жовтня 2019 22:32
А покажіть будь ласка проїзний на тролейбус? Чи шановні добрі наші управителі позбавили людей хоч якось заощаджувати ? Ау , совість де ?
Хтось до Луцьк Показати IP 18 Жовтня 2019 08:31
Можливості ходити пішки вас не позбавили, проте проїзних може не виявитися.
Луцьк до Хтось Показати IP 18 Жовтня 2019 14:06
Прошу дуже, ходіть. А кому треба від 2 автостанції на Лвівській добратись на КРЗ ? І людина поважного віку. Находитесь. Пенсія вже не в 50, а в 63-65.
Ірина Показати IP 18 Жовтня 2019 19:31
А навіщо квиток. Сплачувати проїзд телефоном, банківською карткою.
Ніна. Показати IP 19 Жовтня 2019 18:46
А що робити,якщо протягом дня мені треба разів 3-4 проїхатись до різних районів міста. Дитина займається в різних гуртках А тут він разовий?. А в інші дні я не буду іздити,
Олександр Показати IP 30 Жовтня 2019 10:42
А якщо пенсіонер не прописаний в Луцьку,з іншого міста чи села, йому що забороняється безкоштовний проїзд в громадському транспорті згідно з постановою 354 Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р.? Чи то місцева влада вже вище Кабінету Міністрів і має право відміняти чи змінювати їхні постанови?