USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Пішов на...», – нардеп від БПП у Верховній Раді обматюкав журналіста

2 Жовтня 2018 17:15
Народний депутат від БПП Олег Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова після запитання про кнопкодавство. Відповідне відео Колтунов опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає УНІАН.

"Вам не соромно кнопкодавити? Я бачив, як ви кнопкодавили. Чому ви так вчинили?", - запитав у нього журналіст у кулуарах Ради. У відповідь Барна сказав: "Ти якого х** до мене підійшов? На х*й пішов, бігом, пі****с, бл**ь!". "Ти що, нетрадиційної орієнтації?" - додав нардеп.

Раніше депутати Верховної Ради побили попередній рекорд за кількістю зафіксованих за місяць кнопкодавств.

Нагадаємо, пранкер спіймав нардепа Олега Барну на згоді прилетіти на голосування у ВР за гроші. Народний депутат готовий був покинути економічний форум в Польщі та негайно прилетіти на голосування у Верховній Раді за 80 тис. доларів, які йому запропонували журналісти від імені довіреної особи президента Петра ПорошенкаІгоря Кононенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анатоль_ Показати IP 2 Жовтня 2018 18:36
Матюкатися то грiх. То батюшки кажуть
Народ до Анатоль_ Показати IP 3 Жовтня 2018 15:16
Думаю,що Біблію він в очі не бачив. Барна за професією вчитель ,цікаво чому навчав він діток?
скептик до Народ Показати IP 3 Жовтня 2018 20:29
уважно почитайте його послання до журналіста
Показати IP 2 Жовтня 2018 18:44
Він народний йому можна( зеркальне відображення сьогодення).
К.лучанин до ₴ Показати IP 2 Жовтня 2018 20:46
ЦЕ ЛИЦЕ ФРАКЦІЇ БПП (ПОРОШЕНКА) ! Виборці , не забудьте про це на виборах!
Реаліст Показати IP 2 Жовтня 2018 20:29
Він просто б...дло. Як і більшість депутатів. А з іншої сторони - хто ж ми тоді такі, якщо таке бидло обрали в ту раду?
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2018 21:37
Є докази цього, під**а в службовій невідповідності ! Є докази продажності, інтересів країни за вічно зелені! Є докази курвості і підор**тва! І далі слуга народу?! ) Як і всі інші кур ви ! Можливо всеж 333 по ним ???
ан Показати IP 3 Жовтня 2018 10:58
коли ми їх обираємо то вони не токої співають. щебечуть як соловейки. А як тільки попадуть то робляться продажними
К.лучанин до ан Показати IP 3 Жовтня 2018 12:29
Його певно не обирали! Він пройшов за списком БПП! Справа в тому, що партії та блоки пхають у депутати кандидатури , про яких виборці нічого не знають. Це є український лохоторн. Про відкриті списки давно говорять , а зрушень НЕМАЄ. ЦЕ ГАНЬБА нашої виборчої системи ! Через це і маємо таких придурків. Пора це припинити та зняти НЕДОТОРКАНІСТЬ з "дупутатів".
Євген Показати IP 3 Жовтня 2018 16:15
#їдітьусраку #їдітьусраку всі кнопкотискувачі
Вася до Євген Показати IP 3 Жовтня 2018 16:16
Молодець пан
Вікторія Показати IP 11 Жовтня 2018 00:16
Підтримаємо флешмоб #говоринеяквони!