USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські митники і прикордонники причетні до бурштину, який затримали у Польщі, – СБУ

19 Березня 2016 17:30
СБУ викрило "перевертнів у погонах", які причетні до історії з 1,5 тоннами бурштину, затриманого у Польщі. Про це у мережі повідомила керівник прес-служби СБУ Олена Гітлянська.

З її слів, до злочинної групи входили волинські митники та прикордонники.

"Нещодавно ЗМІ повідомляли про затримання на польсько-українському кордоні майже 1,5 тонни нелегального «сонячного каменю». Сьогодні можу повідомити, що працівники Служби безпеки України викрили цю банду, яка переправляла в Європу та Азію не лише бурштин, а й алкоголь, цигарки тощо. Сільно з прокуратурою ми ліквідували масштабний тіньовий бізнес контрабандистів. Розробка та затримання цієї організованої злочинної групи, до якої входили волинські митники та прикордонники, тривала кілька місяців", - йдеться у повідомленні посадовця.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рекордні 1,5 тонни бурштину затримали польські митники на пункті пропуску «Дорогуськ», який «прогавили» волинські митники. Загальна вартість товару близько 24 мільйонів злотих (5,6 мільйона євро.) Бурштин був схований у вантажівці з польськими номерами, що їхала з України в Польщу. Такої великої незаконної поставки партії бурштину на польському кордоні ще не було. Під час огляду автомобіля працівники митниці виявили, що під мішками з легальним товаром приховані пакети і картонні коробки, заповнені бурштином.

Згодом у Держприкордонслужбі пояснили, чому не перевіряли вантажівку з бурштином на Волинській митниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Миколка Ярославович Показати IP 19 Березня 2016 18:08
Нічого не розумію. Затримали поляки цілу гору бурштину, а тут "невтомне" око наших правоохоронців знало все. Ба навіть більше, операція була у повній координації з інтерполом та навіть кажуть, що з ФБР США, а у ролі консультантів були запрошені спеціалісти зовнішньої розвідки Гондураса. Все надзвичайно просто та жахливо. Кордон держави регулюється суто сумами внеску у кишені певних чиновників. Україна, а саме волинські чиновники вляпались у міжнародний скандал. Жодна цивілізована країна світу не випустить з своєї території контрабанди на 5 млн.$.
не смішіть до Миколка Ярославович Показати IP 19 Березня 2016 18:57
викрили схему а вот арештували начальника райвадділу міліції Рівненщини!!???)))Оце так рішало на 6 лямів та щей має канали на митниці сбу податковій прикордоників ну просто скрізь!!??))))То може його в Примєри йому сотні мільярдів даватимуть і не в кредит а як інвестиції в бурштин))))А якщо ніколго незатримали то що ви викрили... значить ви також в долі=це до СБУ!!???
Анонім до не смішіть Показати IP 20 Березня 2016 10:23
а що, є сумніви, що весь контрабас кришує СБУ ?
Чий піджак? до Миколка Ярославович Показати IP 20 Березня 2016 10:23
Берладин -Берладин на Волині ти один
Швондер Показати IP 19 Березня 2016 18:16
Татишо! Яка несподіванка! А СБУ не в долі?
Анонім до Швондер Показати IP 19 Березня 2016 18:53
Дивись попередній коментар
001 Показати IP 19 Березня 2016 18:20
Ну якось же вони думали пройти польський кордон.Хай ще своїх поляки перевірять.Такі обєми не можуть так просто кордон пролітати.
555 Показати IP 19 Березня 2016 18:46
на якого бовдура ця інфа розрахована? Все дахується, але до пори. Якщо ж і виявили цих бандюків митників і прикордонників, то чого вони не арестовані? ПОЗОР
Миколка Ярославович Показати IP 19 Березня 2016 18:50
Маючи практику у керуванні регіоном та містом, пропоную план заходів щодо усунення зловживань на митниці у Волинській області. Вдалий мій досвід можуть незабаром відчути лучани у "теплому" відношенні до підприємства "Луцьктепло". Хоча, це нескромно нагадувати безліч моїх звершень перед волинянами. Стратегія передбачає наступні дії: 1. Перераховувати всі тіньові потоки коштів з кишень держслужбовців залучених у благодійних схемах вивозу контрабанди, а особливо бурштину, алкоголю та цигарок у мої кишені : 2.Перелічені кошти залучаю до мега - проектів "Карабас-Барабас" та "Егоїст". У кожній вулиці міста заплановано присутність об'єктів моєї культурної спадщини. І найголовніше, для зручності та неймовірної радощі волинян пропоную поширити діяльність компанії "Захід - Тег" на територію області. Щиро ваш, просто Микола.
ххх Показати IP 19 Березня 2016 19:20
Та ні в кого з простих людей вже давно не має жодних сумнівів що в нас до контрабанди і добування бурштину мають відношення всі без винятку силові структури (СБУ, МВС, прокуратура, митниця і прикордонники). Люди які з цим мають боротись тупо "косять бабло"!
Інспектор до ххх Показати IP 19 Березня 2016 21:44
Заступника начальника митниці ТЕРЕЩУКА ЮРУ треба за вухо брати! Це його тематика,всі його автівки, лахи, квартири, де взялись?? А хлопець лише 5 років на митниці. Він зі своїми дружочками це організував.
Анонім до Інспектор Показати IP 20 Березня 2016 08:38
В Юрка вже обшук відбувся))) до речі, хто не в курсі, зять Гіля-колишньго прокурора області
Валік до Анонім Показати IP 20 Березня 2016 09:31
В нього не було як раз обшуку! Чомусь
Порядний митник до Інспектор Показати IP 20 Березня 2016 12:03
Так, це точно, ТЕРЕЩУКА ЮРУ, на нари давно пора!!!! Куди дивиться власна безпека фіскальної служби та кадровий апарат ???? Це чудо школу з проблемами закінчувало, купило дипломи і займає посаду заступника начальника митниці!!!!! Він диктант з шкільної програми 7 класу не напише!!!!! Як він атестацію проходить???? А має 4 автомобілі, дачу на світязі, квартири в Луцьку, земельні ділянки, будує хату, взуття носить, пара, якого коштує більше ніж його річна заробітна платня, годинники за 20 тисяч доларів США!!!!! Запитання: де це все взялось у хлопця під час служби в митних органах?????? Збіг обставин????
Сусіди до Порядний митник Показати IP 20 Березня 2016 12:39
Чому ви причепилися до Терещука? Все перераховане майно не його, а дружини, а вона ж донька бувшого прокурора області Гіля. Юра насправді дуже чесний митник! І живе на заробітну платню! А взуття позичив в знайомого.
Вася до Порядний митник Показати IP 20 Березня 2016 12:41
Революція привела на посади покидьків та корупціонерів, а ми очікували змін
Валдис Показати IP 19 Березня 2016 19:21
До чого цей дешевий піар? Кого ви викрили? Патрончики Юрка Силюк підкинув вправно) за вказівкою керівництва))) через місяць про результати розслідування напишите)) буде весело) робота управління СБУ = 0
Марго до Валдис Показати IP 20 Березня 2016 00:15
Ну що Юрчик - кривенькі ніжки, готуй гривеникі, якщо не хочеш щоб завтра з Лисою бубою допит тобі організували щодо того як та за чиєю вказівочкою патрончики підкинув!!!
Анатолій до Валдис Показати IP 20 Березня 2016 09:29
Той Силюк і так всю кар'єру свою в зальоті, ось його і використали
))) Показати IP 19 Березня 2016 20:11
За пів року вже 14 тон проїхало мимо каси! Кого ви там розробляєте?))))
Ротест Показати IP 19 Березня 2016 20:57
Мильна бульбашка...
Порядок в домі Показати IP 19 Березня 2016 21:02
Як гнали в шию з Чернівців теперішнього очільника СБУ області громадські активісти Буковини: http://youtu.be/2BJeyGb0BQA
Леся до Порядок в домі Показати IP 19 Березня 2016 21:15
Що виходить??? Там кришував і роботи не робив, з відти поперли, а він тут заховався. Тепленьке місце собі знайшов?
Мопс до Порядок в домі Показати IP 19 Березня 2016 21:33
Звідси пора його гнати теж
Перешпа Показати IP 19 Березня 2016 22:15
Я ще скріншоти опублікую з Viber, якщо не припинете мене паплюжити, брехуни сбушники!
Волинянин Показати IP 19 Березня 2016 22:30
Я і п.Яресько думали це якісь студенти з ПТУ кришували. Швиденько за 25 років незалежності СБУ розібралась в ситуації. А то вже усі ПТУ п.Яресько хотіла закрити, могли постраждати невинні студенти.
123 Показати IP 20 Березня 2016 00:14
старший зміни митниці та прикордонників полюбе в курсі а тема микитюка роми
Авалон до 123 Показати IP 20 Березня 2016 09:21
При чому тут Микитюк? Він же не працює.
fd до Авалон Показати IP 21 Березня 2016 09:08
А ти знаєш чиї ставленики керують митницею????? з твого коментару виходить, що ні.
Іван Показати IP 20 Березня 2016 00:18
Так назвіть хоть одного переверня???? Що то за бульбашковий піар!!!!!!!
це перемога Показати IP 20 Березня 2016 08:52
чи зрада
Смолка Показати IP 20 Березня 2016 09:27
Не можу нічого зрозуміти, я щомісяця ДОЛІНКУ віддавав капусту за спирт, а він в мене на складах провів обшук!!!!??? На моє запитання: - як так? Відповідає: - не треба було там зберігати!! Віталік!!! То за що ти брав гроші кожен місяць???
Мішка до Смолка Показати IP 20 Березня 2016 09:33
Віталік!!!! Відповідай маленький хабарнику на Хонді crv
Віталя до Смолка Показати IP 20 Березня 2016 11:52
Мішка, я ні в чому не винен!!!! Мене змусив це Васільєв з Фелонюком робити!!!! Але сказали щоб гроші ти і надалі передавав через мене!!!! Пробач!
Чиновник Показати IP 20 Березня 2016 09:51
Шановні Волиняни!На мою думку не має чого дивуватися- це ми заплатили полякам за надану Волині допомогу за авто поліцейським, прикордонникам, медикам, за відбудовані прикордонні пункти!Так що чекаємо нової гуманітарної допомоги!Дякуємо нашим сусідам полякам і не має чого винуватити митників.До відзнаки всю зміну!
свідомий Показати IP 20 Березня 2016 10:03
Ви досі не зрозуміли що в нас за країна і що взагалі відбувається? :) Тут ніякий Майдан нічого не виправить - бо це все ментальність!!! "Нові", прийшовши до влади, будуть лише себе і оточення збагачувати і дерибанити країну прикриваючись патріотичними гаслами і псевдорехформами! Ви ще досі очі не розкрили?!
Анонім до свідомий Показати IP 20 Березня 2016 11:43
так і ті, що давали на лапу, продовжують давати. то в кого не помінялась ментальність ? а по-закону жити слабо ?
не без греха Показати IP 20 Березня 2016 12:21
короче, уКраина по уши в г*вне(((