USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Поблизу гіпермаркету у Луцьку невідомі розгулювали з автоматом

11 Жовтня 2016 23:40
Осіб, яких помітили у Луцьку з автоматом в руках, затримали патрульні поліцейські.

Про це повідомили на сторінці патрульної поліції у Фейсбуці.

Сьогодні, близько 15 години, екіпаж отримав звернення від громадянина, що невідомі особи тримали в руках предмет, схожий на бойовий автомат, - йдеться у звіті поліцейських.

Чоловіки пересувались на автомобілі Volkswagen Caddy.

Транспортний засіб затримали на стоянці біля гіпермаркету по проспекту Соборності. При огляді виявили предмет, схожий на бойовий автомат АКСУ-74, - ідентифують у поліції.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Предмет схожий на зброю відправили на експертизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Люба Показати IP 12 Жовтня 2016 00:02
Слава й похвала нашим поліціантам якби не поліція то вечірні новини моглиб начинатись так. Як в Білорусії.
Суддя Дред до Люба Показати IP 12 Жовтня 2016 08:45
Е-е_е!!! Пахлава на морі,слюшай!!!))))
Тая Показати IP 12 Жовтня 2016 05:19
То поліця не є спроможна розпізнати і відрізнити атрапи від справжнього автомата. Громадянин може бути неграмотний у цій справі, але поліця сором на всю Волинь
Лучанин до Тая Показати IP 12 Жовтня 2016 07:05
Заключення дає експерт що це, а зараз це предмет схожий на щось.
Бачив Показати IP 12 Жовтня 2016 07:32
то патрульних друзі їздили на Саdi, їх сьогодні називають активісти,самооборона чи автомайдани, от і предмет схожий на автомат, активісти пили безалкогольну горілку, водій схожий на тверезого
вадім Показати IP 12 Жовтня 2016 07:52
До проведення експертизи вони не мають права називати це зброєю
Любі свині Показати IP 12 Жовтня 2016 09:27
Да там на Соборності тих автоматів купа! Я вчора штуки три в руках тримав. В магазині "Тигрес" на другому поверсі.Дитячі іграшки називається. Копи - приїзджайте!
Прохожий Показати IP 12 Жовтня 2016 09:45
На виклик приїзджали предмети, схожі на поліцію?