USD 39.60 39.85
  • USD 39.60 39.85
  • EUR 39.70 39.85
  • PLN 9.70 9.90

Затримали волинянина, який вирвав у поліцейського автомат і втік з ним. Фото

15 Березня 2023 19:19
На Волині правоохоронці затримали 37-річного дебошира, який вихопив з рук поліцейського автомат і втік. Йдеться про Яворського Олександра Петровича 24.09.1985 року народження, який проживає у селі Доросині Луцького району.

Про це повідомили у поліції області.

Подія трапилася у понеділок приблизно о 22 годині вечора. Правоохоронців викликала місцева мешканка, мати зловмисника, бо той нібито вкрав в неї гроші. Почалася сутичка, довелося втрутитися поліції.

Чоловік відібрав у поліцейського заряджений автомат і втік.

Сьогодні місце перебування зловмисника встановили поліцейські, зброя також була знайдена в результаті організації пошукових заходів поліції.

Зараз вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 КПК України та в подальшому – оголошення підозр за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 262 та ст. 263.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Бульба Показати IP 15 Березня 2023 19:47
Роздати всім медалі!!! Та що там медалі!! Все керівницво нагородити і виписати премії!!!
ЗСУ Показати IP 15 Березня 2023 19:56
Як швидко і дотепно заробити собі 5 -ку на рівному місці .
Іван Іванович до ЗСУ Показати IP 15 Березня 2023 21:37
Краще заробити 5 років колонії в Маневичах, ніж подихати в Донецькій області.
Платон до Іван Іванович Показати IP 15 Березня 2023 22:21
Huyovyj в тебе розум, іване.
23 до Платон Показати IP 16 Березня 2023 06:51
Рабський менталітет, такий в конслагері вижив би, робивши доноси гестапівцям. Бидло поліське звичайе. В нас в області таких повно, один ось п'яний сцикун два дні бігав по селу, іншим заздрісно стало
Воїн ЗСУ до Іван Іванович Показати IP 16 Березня 2023 07:52
Видно, що ти не людина, а просто тварюка якій насрати на всіх, шкода тільки себе. А діточок, яких росіяни гвалтують і вбивають не шкода? Страх померти на полі бою сильніший ніж життя в окупації, бажання захищати нема, бо нема ні душі ні совісті. То чим ти відрізняєшся від свинособаки?
Doc до ЗСУ Показати IP 16 Березня 2023 01:08
проте від армії відмазався, з такою судімістю точно не візьмуть.
Анонім Показати IP 16 Березня 2023 00:28
Ото вже будуть сьогодні менти його п*зд*ти
Микола Показати IP 16 Березня 2023 07:21
Звільнити керівництво Поліції. Яке повністю деморалізоване.
Всім до Микола Показати IP 16 Березня 2023 12:55
Як скажеш, так і буде!
Шарій Поц до Микола Показати IP 16 Березня 2023 18:00
Слухаюся та повинуюся, Гоподар вселенної! Де такі Ляшки беруться, хто вас навчив говорити лозунгами?!
Тата Показати IP 16 Березня 2023 10:59
Люмпен-пролетаріат з однією звивиною в мізках. Від таких треба збавлятися Україні, бо нічого хорошого державі і народу вони не несуть.
SA Показати IP 16 Березня 2023 16:13
Що ж то за поліція така??...Що себе відстояти не може,а ми думаємо ,що нас захистять...Мужик молодець,а поліція як були деморалізовані так і залишились, тільки пихи в них от і все.....
Андерсон до SA Показати IP 16 Березня 2023 17:56
Мужики - то така масть в тюрмі. А цей чоловік - маргинал, що скоїв подвійний злочин з обтягуючими обставинами. Та мусарня, за якою ти сумуєш вже б відбила нирки. А в нову набирають за остаточним принципом, хочеш порядку - то йди в поліцію, вони завжди шукають людей, покажеш приклад. Моралізатор всраний
ACAB! до Андерсон Показати IP 17 Березня 2023 04:17
ACAB!
Андерсон до ACAB! Показати IP 17 Березня 2023 17:05
All cats are beautiful?
Микола Показати IP 16 Березня 2023 19:47
Цікаво,а отой лоб ,що з ліва,що ми його кормимо і зарплатню платимо - за свої купував каску і бронік? Він з 24 лютого 22 року має з донецької області не вилазити ,а не тут губи надувати.
абвг до Микола Показати IP 17 Березня 2023 10:08
А ловити і відправляти на фронт таких, як ти хто буде?
кум Показати IP 16 Березня 2023 20:42
поліцай собі теж на статтю заробив