USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Подачу гарячої води у Луцьку не продовжать до 23:00

3 Лютого 2016 09:39
Члени виконкому підтримали проект рішення, в якому затвердили графік подачі гарячої води в місті з 6:00 до 22:00. Попередні заяви про продовження гарячого водопостачання до 23 години виявилися економічно нерентабельними.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 3 лютого.

Так, зі слів директора департаменту ЖКГ міськради Івана Кубіцького, підігрів однієї години гарячої води коштує підприємству півмільйона гривень. Як додала заступник директора ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна, лучани мало використовують гарячу воду з 22:00 до 23:00, натомість гроші за електроенергію та газ доводиться платити, незалежно від того, скільки води було використано.

Водночас, члени міськвиконкому зауважили: гаряча вода в кранах з’являється значно пізніше 6:00, ще півгодини, а в деяких будинках і довше з крану тече холодна вода.

На це Валентина Малютіна зазначила, що на підприємстві розпочнуть підігрів води раніше 6:00, аби вже в цій годині гаряча вода необхідної температури постачалася у будинки. Донедавна о 6:00 працівники котелень тільки починали підігрів води, тому й вода необхідної температури з’являлася пізніше.

Нагадаємо, раніше міські чиновники заявляли, що гарячу воду постачатимуть в місті до 23:00. Однак, оскільки це призводить до значних економічних затрат на підприємстві, члени виконкому підтримали запропонований графік подачі: з 6:00 до 22:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучани Показати IP 3 Лютого 2016 09:46
Народ, ставте бойлери, і буде гаряча вода 24 години та вчетверо дешевше.
луцьк Показати IP 3 Лютого 2016 10:22
Карабас-Барабас до 3.00 год.,а води дулю.Романюк,наглюча безсовісність.Грошелюбство-це великий гріх.Задумайся, чоловіче,БОГ все бачить.
КУМ Показати IP 3 Лютого 2016 10:34
Бойлери-це добре,тільки дивіться графік підняття тарифів на електроенергію.Через рік буде-1.26.Особливо не нагрієш.
Оксана Показати IP 3 Лютого 2016 11:34
У нас з бойлером виходить те саме що без нього. Використововуємо 1 куб в місяць гарячої (це 50 грн.). А якщо включаємо бойлер то платимо за електрику десь на 50 грн. більше. Тобто по грошах це рівноцінно для нас. А от що таки можна мати гарячу воду і о 24.00, то це так.
лучани до Оксана Показати IP 3 Лютого 2016 12:56
митись потрібно частіше)))
лучанин до лучани Показати IP 3 Лютого 2016 13:18
раз в тиждень достатньо
тви до лучанин Показати IP 3 Лютого 2016 20:00
Може зразу все місто та в казарми. Це у солдат баня раз в тиждень. Ну і в радянські часи десь до кінця 60-х був у трудящих банно-стаканний день раз в тиждень.
Тарас Чурило Показати IP 3 Лютого 2016 13:10
Я приходжу з роботи в 21.30 і не завжди встигаю помитися
лучанин до Тарас Чурило Показати IP 3 Лютого 2016 13:20
значить треба митись на роботі або вдома але лише по вихідних
Ірина Таран Показати IP 3 Лютого 2016 13:40
З такою ситуацією, яка зараз виникла на "Луцьктепло" води скоро взагалі не буде.
рівне Показати IP 3 Лютого 2016 14:48
а яка там ситуація?
Юлія Парій Показати IP 3 Лютого 2016 15:56
В 6.00 води також немає, гаряча вона десь в 7.30
Olga Smirnova Показати IP 3 Лютого 2016 21:27
І це правда.О 6.10 вода як на Водохреще в ополонці-ну зовсім навіть не тепла...
Луцьк Показати IP 3 Лютого 2016 22:57
Хто це такий розумний на виконкомі? Напишіть хто проголосував за такий графік? А може зменшити зарплати Кубіцькому і тій Малютіній і зразу буде вода до 23.00 економічно вигідною!!!
лучанка Показати IP 4 Лютого 2016 09:24
економічно обгрунтовані, то які збитки.?Скрізь по Україні вода цілодобова, в нас третину доби відсутня і тариф однаковий. Як можна підприємство з збитків вивести, якщо воно не працює? В місті дурні скупчились в одному місці.
Джулія Показати IP 4 Лютого 2016 10:59
У Рівному і вода гаряча є, і проїзд у тролейбусах 1,50 вартує. Робимо висновки, лучани?
Надія до Джулія Показати IP 2 Березня 2016 23:16
Значить мусять перерахувати оплату за гарячу воду.В розрахунку небось пораховано круглодобова подача.
Катя Показати IP 4 Лютого 2016 16:16
от цікаво, а звідки пані Малютіна знає чи використовується гаряча вода з 22:00 до 23:00, якщо її в цей період нема. Звідки такі дані?
Даша Показати IP 2 Березня 2016 15:57
Чому нема гарячоï води?