USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Подробиці ДТП у Луцьку, в якій збили двох дорослих та 5-місячне немовля

2 Лютого 2015 19:34
Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, яка трапилася сьогодні, 2 лютого, по проспекту Відродження, там на переході збили двох осіб.

Нагадаємо, не помітивши двох дорослих та дитину, яку, зі слів свідків, мама везла у візку, таксист допустив аварію на пішохідному переході. Як інформують у прес-службі волинської міліції, у результаті чоловік та жінка отримали тілесні ушкодження, а 5-місячна дівчинка не постраждала.

Під час виїзду на місце події оперативники встановили, що водій, керуючи автомобілем «Опель Омега», допустив наїзд на двох пішоходів: чоловіка та жінку із дитячим візком на нерегульованому пішохідному переході.


Після огляду лікарів у чоловіка та жінки виявили тілесні ушкодження, а 5-місячна дівчинка, на щастя, не постраждала.

За фактом ДТП розпочали кримінальне провадження згідно зі статею 286 (Порушення правил дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 20:38
Перевіряти цих ур*дів таксистів треба,їздять п"яні нанюхані обкурені! А ментам пофіг!
13 до Анонім Показати IP 3 Лютого 2015 11:44
ти АНАНІМ диванний вже за.бав зі своїми коментами!!!
? Показати IP 2 Лютого 2015 21:20
Шановні ВН скільки років водію таксисту 25 чи 28?
Марина Показати IP 2 Лютого 2015 21:25
Бачила аварію,саме там проходила зі своєю дитиною.Дуже страшно стало за малечу.Невже він не побачив двох людей та ще й з коляскою,які йшли вже на серидині дороги!!!!Навіщо було так гнатись?!
13 до Марина Показати IP 3 Лютого 2015 11:46
навмисно збив, нема чого через перехід гнатись, всі думають якщо перехід, то можна гнатись
Укр. Показати IP 2 Лютого 2015 21:52
Шановні "працівники" МВС,ДАІ та інші, хватить "кришувати" контори, пора таки займатись роботою,а то що таксисти,що маршутчики призабувають ПДР! Буквально на днях була аварія і біля Поліклініки 2, теж участью таксі! А на пр.Відродження давно пора поставити камери реєстраціі,повірте вони себе за місяць "окуплять"!
13 до Укр. Показати IP 3 Лютого 2015 11:47
а ти ПДР звідки знаєш хто кого кришує?!
578д Показати IP 2 Лютого 2015 22:34
а до чого тут таксисти?
лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 23:10
саме на цьому пішохідному переході не вистачає світлофора! давно пора поставити не одна аварія уже трапилась там, бували випадки і смертельні!!
111 до лучанка Показати IP 3 Лютого 2015 08:30
при чому тут світлофор..там є зебра...просто таксисти хочуть всі гроші заробити..тому і літають як навіжені....
ас Показати IP 3 Лютого 2015 02:35
мені українські пішоходи чимось напоминають японських....камікадзе
123 Показати IP 3 Лютого 2015 06:36
а хто сказав що це таксист???
111 до 123 Показати IP 3 Лютого 2015 08:25
Десь через 5-7 хв після аварії зняли "шашечку" Морячка з авто.
Саша Показати IP 3 Лютого 2015 07:40
Вчора один ушльо...к мені на львівській кардібалєти показував на сірому ніссані прімастар з номером 45-67, то підрізав,то спеціально затормозив передімною, зато у нього наліпка автомайдан. Шкода,що немає регістратора бо на таких під...сів треба в даї писати заяви. І шкода що ти не став друже,ми б поговорили...
мда до Саша Показати IP 3 Лютого 2015 14:14
скоро на кожне твоє слово буде ксіву викидати як не учасника АТО то автомайдана
Дружина таксиста Показати IP 4 Лютого 2015 11:07
Погоджуюсь з тим, що наші українські пішоходи дійсно напоминають японських камікадзе - той, хто за рулем їздить неодноразово, напевно, бачив як "воно" (по-іншому не назвеш") саме лізе під колеса авто (чи то по телефону розмовляє і зовсім не дивиться на дорогу чи то впевнений, що машина повинна зупинитись за 2 секунди чи дозволяє собі переходити дорогу там, де заманеться). Не виправдовую таксиста. Але слід пам'ятати, що робота таксиста за рівнем небезпеки і напруги знаходиться на 3 місці після пожежників і МЧС. Згадайте себе, чи завжди Ви адекватні і тверезі, чемні і привітні їздите на таксі, особливо у свята. Слід пам'ятати, що таксисти - це також люди, які мають сім'ї, і коли Ви святкуєте Новий рік, Різдво, Пасху та інші свята - вони працюють, щоб забезпечити свої сім'ї і зробити Ваше життя більш комфортним.
я до дружини таксист Показати IP 4 Лютого 2015 14:39
У суботу 31 січня на зебрі біля ЦУМу таксист з номерним знаком 9292 (мерседес) мало не збив двох пішоходів та навіть не загальмував, оскільки поспішав стати на стоянку. І ви будете стверджувати, що це воно переходить на пішохідному переході ( кілька чоловік відразу, а таксист дбає про наш комфорт?
перехожа Показати IP 4 Лютого 2015 20:25
жахлива аварія. буласвідком. звичайно, що пішоходи теж не завжди праві, але у даному випадку таксист винен. він не думає, що постраждалі люди через його провину залишаться інвалідами. хто забезпечуватиме їх сім'ї?