USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Подробиці нічного вибуху в Луцьку: між автівки кинули гранату Ф-1

19 Вересня 2016 11:12
Поліція підтвердила, що вибух, який пролунав у Луцьку біля нічного клубу, стався через те, що невідома особа кинула між автівки ручну гранату Ф-1.

Так прокоментували надзвичайну ситуацію журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини у Секторі вибухотехнічної служби ГУНП у Волинській області.

«Ручна осколкова граната Ф-1 при вибусі розлітається друзками в радіусі 200 метрів. Убійний радіус вибуху цієї гранати - 20 метрів», - розповідає експерт-вибухотехнік. Також він припустив, що гранату могли привезти із зони АТО.

Нагадаємо, в неділю, 18 вересня, близько півночі біля торгового центру "Гранд Волинь", спрацювала вибухівка – вибух пошкодив чотири іномарки. В результаті вибуху "Лексус" та ще чотири автівки, припарковані поруч, отримали механічні пошкодження.

В управлінні поліції підтвердили, що невстановлена особа кинула ручну гранату Ф-1, епіцентр вибуху прийшовся між двома автомобілями - "Лексус" та "Ауді".

Поліція вилучила відео з камер спостереження торгового центру. Наразі подробиць правоохоронці не розголошують, наприклад, кому належать пошкоджені від вибуху автівки і ймовірна мотивація такого вчинку, з метою збереження таємниці слідства.

За фактом вибуху відкрили кримінальне провадження за статтею 194 Кримінального Кодексу України (умисне пошкодження майна).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Джек Показати IP 19 Вересня 2016 11:20
Там би від ф-1 той лєксус на криші лежав
хлопець до Джек Показати IP 19 Вересня 2016 16:15
як докажеш?
911 Показати IP 19 Вересня 2016 11:31
Обезьяна хотела проехаться но уронила гранату.
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 11:36
Ргд-5 виправте. Від ф-1 були б трупи. В порівнянні 11 грам вибухової речовини в ргд-5 проти 60 грам в ф-1.
просто так до Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 16:16
точно 11 грам?
321 Показати IP 19 Вересня 2016 12:20
ргд 4 автівки аж ніяк не пошкодила... це була ф1
для галичанск журнал до 321 Показати IP 19 Вересня 2016 13:30
Друзки то уламки дерева,а в гранатi( осколок)нормальне укр слово ,нахзо придумувати слова яких даже солдати не вчух
mukolla до для галичанск журнал Показати IP 19 Вересня 2016 20:19
Я пам'ятаю з університету що "осколокосколоки" якщо йдеться про гранату по українськиукраїнськи буде - вишмарки. Це так для справки, а не для холівару.
словник до для галичанск журнал Показати IP 20 Вересня 2016 11:21
чим не підходить слово "уламок"?
Аналітик Показати IP 19 Вересня 2016 12:42
Чому Ф-1 так любить Лексуси.Це ж не перший.
ау Показати IP 19 Вересня 2016 12:52
кажуть якогось оленя попередили, хто це і чого це?
Мінт Показати IP 19 Вересня 2016 13:21
коментар було видалено
Просто Показати IP 19 Вересня 2016 13:33
Та яка різниця, яка граната! Головне, що то не петарда. Бо з гранатами в нас це норма ходити вже.
Рот Мен Показати IP 19 Вересня 2016 13:35
Ф1 ?
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 13:40
Brandao
ОМГ Показати IP 19 Вересня 2016 14:52
“умиснe пошкоджeння майна”? VTF? А як з володінням, збeріганням вибухових рeчовин/зброі? Замаху на тeроризм? Пошкоджeння майна - цe типу цвяхом пошкрябав?
123 Показати IP 19 Вересня 2016 15:29
Ф-1. Вы хоть понимаете, что там было бы при взрыве такой гранаты? 200 метров разлет осколков, поражение живой силы 50-70 метров. Машины порубило бы осколками в салат!
вова до 123 Показати IP 21 Вересня 2016 08:19
Точно так.
888 Показати IP 19 Вересня 2016 16:12
при взриві гранати ф-1, 40 % осколків перетворюється на пиль, бо вона створена з чугуна! і вибухівкі в ній замало, щов перевернути, чи сильніше пошкодити щось. Якби вибухнула РГД то наслідки могли б бути сильнішими, повірте з мого досвіду.
вова до 888 Показати IP 21 Вересня 2016 08:21
Глянь на ребра.не лента ргд.
Волинянин Показати IP 19 Вересня 2016 17:36
І Г І Л
Пл Показати IP 19 Вересня 2016 19:17
Какаята х*ень в машине валялась , бросил а она как еб...т
Че Показати IP 20 Вересня 2016 09:43
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4-1_(%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0) Це так, суто для перевірки себе як спеціаліста-вибухотехніка, перед тим, як поважно висловлювати свою високоповажну експертну думку (звичайно ж беззаперечну та безальтернативну).
Ігор Показати IP 20 Вересня 2016 09:49
Поліція підтвердила, що вибух, який пролунав у Луцьку біля нічного клубу, стався через те, що невідома особа кинула між автівки ручну гранату Ф-1. Що Ви тут спорите:? Сказали що Ф1 значить ф1.
Кіт Показати IP 20 Вересня 2016 10:15
Думал ця ця ?