USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Показали відео моменту ДТП на пішохідному переході у Луцьку

13 Листопада 2021 19:05
На фейсбук-сторінці Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради опублікували відео моменту ДТП на пішохідному переході у Луцьку.

Нагадаємо, сьогодні близько 15-ї години поблизу готелю «Україна» Opel збив жінку.

«Сьогодні, о 14:35 камери відеоспостереження Центру безпеки міста Луцьк зафіксували ДТП, що трапилась на пішохідному переході поблизу готелю «Україна».

Водій автомобіля «OPEL», транзитний номерний знак якого «03 ВА 2240», не був уважний, не надав перевагу в русі пішоходу, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході та здійснив наїзд.

На місце події прибули працівники поліції для вияснення усіх обставин та карета швидкої медичної допомоги», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Йбтвмть Показати IP 13 Листопада 2021 19:20
Це пздц. Жінку шкода.
Пересічний Показати IP 13 Листопада 2021 19:32
Ще один доказ телефону і переходу дороги
Коля Показати IP 13 Листопада 2021 19:35
Жінку звичайно шкода,але якби не тринділа по телефоні,то не попала б під машину
Володимир87 до Коля Показати IP 14 Листопада 2021 03:13
Телефон телефоном, але вона вже перейшла півдороги і два ряди зупинилися, а червоний дурило продовжував їхати далі.
Як завжди Показати IP 13 Листопада 2021 19:36
Сліпе посвідчення водія отримало?
Питання Показати IP 13 Листопада 2021 19:40
Нікого не захищаю, але нічого що вона говорила по телефону і не пересвідчилась в безпечності переходу?
Анонім Показати IP 13 Листопада 2021 19:41
Безперечно водій винен, але інстинкт самозбереження повинен бути в кожного... А тут розмова по мобільному чуть не закінчилась фатально...
Водій Показати IP 13 Листопада 2021 19:42
Під час ДТП жінка навіть телефон з руки не випустила, якого тримала біля вуха.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2021 19:45
В телефон міцно вчепилася, так і не випустила його. З іншого боку, на транзитах літають хуже, чим на бляхах.
Дмитро Показати IP 13 Листопада 2021 19:58
Водій, беумовно, винуватий! Це зрозуміло і не обговорюється. Але безтурботність пішохода з телефоном вражає!!! Звичайно не в цьому причина, але якби вона була уважна - біди не трапилось би!!!!
Анонім Показати IP 13 Листопада 2021 20:10
Якби не п**діла по телефону і дивилась по сторонам,то б все було добре.Перехід для переходу дороги,а не доріжка для безсмертних.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2021 20:16
Винен водій білого буса. Якби він не зупинився, того б не було.
Володимир87 до Анонім Показати IP 14 Листопада 2021 03:18
Серйозно? Пішохідний перехід для чого призначений?
Анонім до Володимир87 Показати IP 14 Листопада 2021 13:53
Щоб переходити озираючись по сторонам,а не розмовляти і гуляти по ньому.Різницю відчуваєш?Перейшов і йди далі розмовляй.
Дмитро Показати IP 13 Листопада 2021 20:28
Цікаво, а водійка теж висіла в телефоні?
Анонім до Дмитро Показати IP 14 Листопада 2021 10:39
Водійка писала смс
Саша Показати IP 13 Листопада 2021 20:34
якось всi подурiли за останнiй рiк на дорогах, страшно i ходити i в авто
Карлов до Саша Показати IP 13 Листопада 2021 21:22
Вдома треба сидіти
Лучанка Показати IP 13 Листопада 2021 21:34
В першу чергу порушила пішохід. По сторонах треба дивитись, а не по телефону говорити
Народна прокуратура до Лучанка Показати IP 13 Листопада 2021 21:47
О,відразу видно фахового водія. Це не ти була за кермом?
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Листопада 2021 22:00
А то нічого, що вона дійшла до середини дороги, а не біля краю дороги вискочила під колеса? Можливо водію варто перш за все слідкувати за дорожньою обстановкою?!
Did Показати IP 13 Листопада 2021 23:55
Пішоходкиня валить як криголам і навіть на пів оберту не глянула вправо....За кермом +- така ж тп...знайшли одна одну
Таня Показати IP 14 Листопада 2021 08:44
Пішоход йшла по переході, те що балтала по телефону, то потрібно штраф давати і всім тим, хто переходить дорогу з телефоном біля вуха!!! Але водійка теж винна, людина йшла по пішоходному переході тим більше за нею йшли ще люди.. добре що жива!
море Показати IP 14 Листопада 2021 09:41
Обоє рябоє