USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поля волинського агропідприємства закидали «коктейлями Молотова»

7 Серпня 2014 18:31
Неспокійною була минула ніч для міліціонерів Ратнівського району. Темної пори правоохоронцям довелося охороняти офіс сільгосптовариства «Ратнівський аграрій», - повідомляє ТРК «Аверс».

На підприємство вночі нападали невідомі з «коктейлями Молотова». До слова, вже кілька днів поля, орендовані товариством, атакують незнайомці. Спортивні молодики в масках представились «Правим сектором» і повідомили, що врожай тепер належить не орендарям, а Василю Верхоляку зі Львова, який приїхав разом із ними.

Проти них на поле вийшли власники паїв. Тим часом непрохані гості поставили керівникам господарства ультиматум: або ж віддадуть зерно добровільно, або ж втратять усе майно. Ті пропозиції не прийняли і вже наступної ночі кримінальні події перемістились до головного офісу «Ратнівського аграрію».

Охоронець СТОВ «Ратнівський аграрій» Роман Міцюк: «Невідомими із-за території забору кинули в бік будинку офісу запальну суміш. Кинули 6 пляшок в сторону офісу».

Пощастило, що нічний рейвах обійшовся без збитків. Позаяк, всю прилеглу територію офісу контролюють відеокамери, зловмисники не наважилися підходити ближче, тому і не поцілили у вікно, а може мали на меті просто налякати керівників «Ратнівського аграрія», щоб ті були більш зговірливі. На місці злочину досі працюють слідчі, вивчають записи камер, допитують свідків і вже найближчим часом обіцяють знайти зловмисників.

Начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига: «Ще вирішуємо питання по кваліфікації. Інформації точної ще немає. Є просто факти, які перевіряються. Можливо, дасть Бог, завтра більш-менш будемо щось знати, або на післязавтра».

Події останніх днів довкола майна та врожаю сільгосптовариства «Ратнівський аграрій» спонукали волинських правоохоронців відкрити аж три кримінальні провадження. Тепер справа за малим - знайти і затримати зловмисників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
спец Показати IP 7 Серпня 2014 18:37
А це часом не пов'язано з недавнім блокуванням доріг саме в цьому районі?!
Анонім до спец Показати IP 7 Серпня 2014 19:01
Цікаво, скільки чоловіків з Ратнівського району на сході, чи вони перекривали наперед, щоб їх не забирали взагалі?
Всезнайко Показати IP 7 Серпня 2014 18:39
Правосеки - п*дари!!!
102 до Всезнайко Показати IP 7 Серпня 2014 19:25
Брехня. "Спортивні молодики в масках представились «Правим сектором»..." Значить - підстава, ще б візитку підкинули...
321 до 102 Показати IP 7 Серпня 2014 20:44
Правосєкі вже давно погрожували цьому підприємству!!!
_________ Показати IP 7 Серпня 2014 18:44
Я В ШОЦІ!
Дончанин Показати IP 7 Серпня 2014 19:33
"Тепер справа за малим - знайти і затримати зловмисників." "повідомили, що врожай тепер належить не орендарям, а Василю Верхоляку зі Львова, який приїхав разом із ними." Вопрос: как первая цитата согласуется со второй?
петро Показати IP 7 Серпня 2014 20:00
А, може, зведення рахунків з реальним власником. він - персона цікава.... http://volga.lutsk.ua/view/792/
все ясно до петро Показати IP 7 Серпня 2014 20:49
Ааа... Власник - росіянин Панніков – персона, яку часто згадують у контексті розмов про зовнішню розвідку КГБ, нафту та… Путіна. То це він організатор перекриття доріг?
Душман Показати IP 7 Серпня 2014 20:14
що ж той сучий правий сектор на сході не воює???
мамай до Душман Показати IP 8 Серпня 2014 15:57
взагаліто правий сектор воює на сході
селянин Показати IP 7 Серпня 2014 20:42
А чиї люди з сіл там працюють, а у селах і так роботи немає?! А продукція куда йде, хто сім'ї годує?! А податки куда платяться?! Що ті правосєкі ще в свому житті вміють як все паскудити, громити, розвалювати, ви що в свому житті побудували варвари?!!!
))) Показати IP 8 Серпня 2014 00:27
а чего вы возмущаетесь? вы же всю зиму за ними шлейф носили. ну и выгребайте.
Уже до ))) Показати IP 8 Серпня 2014 08:26
проснувся Далекий Схід?! То лови свої івасі і не пхай носа у наші справи. Чи ти теж на кацапське шпигунське кубло замикаєшся?
ррр Показати IP 8 Серпня 2014 08:36
От і до Аграрія черга дійшла!!! Щоб трохи схаменулись ВЕСЕЛЬЧАКИ!!!! Ато землі під ногами не чують!!! ПЕНСІОНЕР ДІВЧАТОК ЗАВЛІКАЄ.МАШИНКАМИ,ГРОШИМА,,,, А ПОТІМ НА СМІТНИК....
сірий вовк Показати IP 8 Серпня 2014 09:10
В нормальній країні цих правосциків (особливо 2 чорнодупих, які були з ними) вже давно б роззброїли (це бидло було озброєне), поскладали штабелями в їх автобус і повезли в лікарню руки-ноги складати. А в нас йде банальний переділ власності (рейдерство). Що чекає таку країну, де якийсь набрід із зброєю вирішує питання власності? Повний розвал і статус Сомалі.
для до сірий вовк Показати IP 8 Серпня 2014 10:16
початку вартувалоб зазирнути що там москаляки за парканом з посиленою охороною ховають.І що вони забули у поліському прикордонні. А хто ж цим має займатись коли "держава" не чешеться. Правосєкі, лівосєкі, а москалів геть з Волині. Європа їх піндрючить по повній, а у нас в Україні вони як у бога за пазухою.
2365 Показати IP 8 Серпня 2014 09:21
Василь Верхоляк http://vk.com/id50496021
до 2365 Показати IP 8 Серпня 2014 09:51
Мордяка в нього тупо-чмошно-бандитська.
777 Показати IP 8 Серпня 2014 14:15
ну зовсім двіж як в 90х. Що в країні робиться..? Маєш всю документацію - відберуть майно. А якщо заплатиш авторитетам, то і без документації тебе чіпати ніхто не буде.
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 14:31
Це не він! В того покручє буде!
До ррр Показати IP 9 Серпня 2014 19:57
А чому ці дівчатка ведуться на його гроші і машинки, а??? Хай не будуть ДУРАМИ!!!!