Поліцейські вилучили у волинянина вибухівку
Поліцейські вилучили у волинянина боєприпаси. Вибухонебезпечні речовини знайшли у мешканця Старовижівського району, - повідомляє прес-служба волинської міліції.
В рамках досудового розслідування, під час санкціонованого обшуку, у домоволодінні 22-річного волинянина, працівники Старовижівського відділення поліції вилучили боєприпаси.
«У господарському приміщенні чоловік зберігав вісім патронів до нарізної зброї, три патрони до рушниці, мисливські приналежності та банку з порохом», – повідомив начальник Старовижівського відділення поліції Микола Карпук.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Відомості винесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В рамках досудового розслідування, під час санкціонованого обшуку, у домоволодінні 22-річного волинянина, працівники Старовижівського відділення поліції вилучили боєприпаси.
«У господарському приміщенні чоловік зберігав вісім патронів до нарізної зброї, три патрони до рушниці, мисливські приналежності та банку з порохом», – повідомив начальник Старовижівського відділення поліції Микола Карпук.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Відомості винесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
SVV
Показати IP
14 Грудня 2015 15:05
Оце так знахідка, цілий склад боєприпасів. Тепер нам буде чим воювати.
Гратулюєми
Показати IP
14 Грудня 2015 15:08
Спецоперація проведена вдало. Знешкоджено ще одне ОПГ.
патріат
Показати IP
14 Грудня 2015 15:29
це сміх тай годі
Матріат до патріат
Показати IP
14 Грудня 2015 19:59
Смішніше буде якщо це патрон по необережності на робить біди!
Анонім
Показати IP
14 Грудня 2015 19:40
Мда, шесть патронов. Богатая добыча. Лично у меня в детстве бывало и на порядок больше, когда жил на Крымском перешейке. А все остальное - охотничьи припасы, свободно продаваемые в соответствующих магазинах.
123
Показати IP
15 Грудня 2015 11:17
Бойовика при затриманні не вбили?
егеж
Показати IP
15 Грудня 2015 13:06
Карпук,повірте,на більше не здатний.Хвалько і вискочка,сам дуб- дубом.
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.