USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Поліцейський патруль у Луцьку затримав крадіїв на місці злочину

20 Січня 2016 12:50
Після опівночі патрульні прибули на виклик на вулицю Софії Ковалевської. Громадянка зателефонувала і повідомила, що в сусідньому будинку перебуває група підозрілих осіб.

Про це Патрульна поліція Луцька повідомила на сторінці у Фейсбук.

Прибувши на місце, поліцейські побачили трьох осіб, які намагались скоїти проникнення в приватний будинок з метою крадіжки. На момент приїзду вони вже розбили одне з вікон оселі.

Патрульні затримали правопорушників просто під час вчинення злочину.

Ними виявились двоє чоловіків і одна жінка. З’ясувалось, що в одного з правопорушників уже є судимість.

Зі справою працює слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
живу тут Показати IP 20 Січня 2016 12:59
молодці хлопці. терпіння вам....
DEXTER Показати IP 20 Січня 2016 13:25
ВАУ БОМЖА зловил!!!!!!!!! Молодци!
лучани до DEXTER Показати IP 20 Січня 2016 13:50
Мусара навіть таких не ловили. Участкові щомісяця збирали з них відкат.
вавкууа до лучани Показати IP 20 Січня 2016 15:51
Шо ти чешиш??? просто "менти" ніколи не робили такого пафосу як копчики...
жителі до DEXTER Показати IP 20 Січня 2016 15:48
Як чітко, професійно працювали патрульні!!!!! Молодці, успіхів !!!!!!!!
живу там Показати IP 20 Січня 2016 13:36
Мені цікаво чому в цього би*ла закривають мо*ди
Мирослава до живу там Показати IP 20 Січня 2016 18:11
Бо є таке поняття, як презумпція невинності - особа вважається невинною, поки іі вину не доведено в порядку, передбаченому законодавством. Тому публікувати їхні фото з підписом "злодій" на разі не законно:-)
123 до Мирослава Показати IP 20 Січня 2016 18:28
То навіщо взагалі такі фотографії публікувати.Це по-перше. а по-друге, "менти" также виїжджали на крадіжки за повідомленням громадян.Так що не треба виливати свою жовч безпричинно і сильно співати оди копчикам. Роблять таку ж роботи що і раніше робилася.
Мирослава до 123 Показати IP 25 Січня 2016 02:07
Можна припустити, що фото виставили для того, щоб охарактеризувати злочинців, як людей, належачих до певної соц.групи. Аналізуючи зовнішній вигляд, не важко здогадатися якого поля ці "ягоди" ;-)
живу там до Мирослава Показати IP 20 Січня 2016 18:28
Їх же затримали на місці злочину
Мирослава до живу там Показати IP 25 Січня 2016 02:13
КПКУ, ст. 17, частина 5. Поводження з особою, вина якої у вчиненні кримінального правопорушення не встановлена обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, має відповідати поводженню з невинувинуватою особою.
Василь до Мирослава Показати IP 20 Січня 2016 20:12
Їх затримали в дворі приватного будинку, не так? Отже вони вже порушили, так що вини достатньо.
Мирослава до Василь Показати IP 25 Січня 2016 02:02
Вирішувати це не нам з вами, а уповноваженим на це органам. Допоки суд не виніс вердикт - не мать права виставляти фото, що ідентифікують особу, як злочинця. Не захищаю їх, просто поясню, чому на фото немає лиця. Це елементарна формальність.
Рома Показати IP 20 Січня 2016 18:21
Знову піар!!!
$$$$ Показати IP 21 Січня 2016 16:22
Ніякий не піар, а показ своеі роботи!!!