USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Поліція запевняє, що не застосовувала зброю в сутичці з бурштинокопачами

13 Травня 2016 13:50
Працівники поліції стверджують, що під час врегулювання конфлікту, який виник між бурштинокопачами та правоохоронцями зброю, в тому числі травматичної дії, не використовували та не застосовували.

Про це повідомили у секторі зв’язків з громадськістю ГУ НП України у Волинській області.

Нагадаємо, вчора, 11 травня, поблизу села Судче Любешівського району відбулася сутичка правоохоронців з буштинокопачами.

Працівники Служби безпеки України у Волинській області проводили заходи щодонедопущення незаконному видобутку бурштину в рамках кримінального провадження відкритого СБУ. Між силовиками та місцевими жителями під час спроби вилучення знарядь незаконного видобутку бурштину виник конфлікт. З метою його врегулювання на прохання СБУ були залученні співробітники волинської поліції на Національної гвардії. Зокрема, на місце події прибули тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України Володимир Гордійчук, керівники Любешівського відділення поліції. Додатково на місце інциденту направили спецпідрозділ волинської поліції «Світязь», а також бронетранспортер і 60 військовослужбовців Національної гвардії.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, постраждалих під час конфлікту не було і зброю силовики не застосовували.
Натомість на відео, яке надали Інформаційному агентству Волинські новини місцеві мешканці, чути постріли, але хто застосував зброю - невідомо.

Також є інформація, що в сутичці все-таки постраждали 5 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
007 Показати IP 13 Травня 2016 14:11
Брехня, застосувували та ще й як, брехуни паскудні!!!
007 Показати IP 13 Травня 2016 14:15
.... і не буде в цій державі толку, тому що всі БРЕХУНИ !!!
АС Показати IP 13 Травня 2016 14:32
Полішуки вбивають природу полішуків тисячі а волинь одна якщо не зупинемо без лісу залишимось
007 Показати IP 13 Травня 2016 14:54
Поліщуки - народ дружній і привітний, просто їх загнали у велику бідність, проїдьте і подивіться як люди живуть, не всі, а більшість. Живутб добре тільки ті , хто нагріб в свій час, колгоспи (які процвітали)і т.д.
АС до 007 Показати IP 13 Травня 2016 19:18
Подивіться як вони ліс нищать що після себе залишають а в порівнянні з неграми з нігерріі то вони олігархи тих дійсно загнали,закінчиться тим що срілятимуть один в одного тому що там гроші і великі
полішук Показати IP 13 Травня 2016 15:00
Поки у верховній зраді не легалізують питання видобутку і реалізації бурштину, такі інциденти будуть продовжуватись та підвищувати недовіру громадян до органів державної влади. Люди розуміють що така ситуація вигідна нашим обранцям для особистого незаконного збагачення, однак така бездіяльність завдає суттєвої шкоди іміджу органів державної влади та недає мотивації правоохоронним і контролюючим органам у наведенні порядку. Схаменіться панове поки непізно!!!!!!
Дак Показати IP 13 Травня 2016 15:02
на майбані людей розстріляли тепер у с.Судче.
до Дака до Дак Показати IP 13 Травня 2016 16:12
то воювати йди - там платять вже. То ви краще з вилами на тих, хто з війни додому повернувся ... Ганьба !
777 до до Дака Показати IP 16 Травня 2016 21:12
Золоті слова!!!
кад до Дак Показати IP 13 Травня 2016 16:56
не рівняй х* з пальцем
SS до Дак Показати IP 13 Травня 2016 19:20
Ну і що нормальне явище всі живі з синяками по пяні один одному морди бють і нічого
Анонім до Дак Показати IP 16 Травня 2016 21:16
Та що ви порівнюєте? Це зовсім різні речі: на майдані стояли Герої, а не законно копають бурштин - злочинці!!!!!!! Чи може тим, кого в Судчі налякали, ще "медаль" дати?))))
Лех Показати IP 13 Травня 2016 16:47
Давно пора жорстко поставити на місце копачів. Реально отуївша братія.
антибурштин Показати IP 13 Травня 2016 18:22
Тільки так і діяти, а то незагорами ПНР і ВНР.
23 Показати IP 13 Травня 2016 18:22
не підтримував копання бурштину. але стрільбу в людей ще більше не підтримую. та ще й коли брешуть що не стріляли.хто дав право стріляти в людей?чи ви хочете щоб люди почали стріляти у відповідь?що тоді буде?самі ж силовики підводять до цього. що немає розуму все зробити без зброї? як рахували поліщуків за бидло так і рахують.невже можна вистрілити в людину на очах сотень людей і бути непокараним?ось тест на справедливість.
корінна поліщучка до 23 Показати IP 13 Травня 2016 18:54
але мій син воює на фронті. То чому він під градами, а інші просто РИЮТЬ гроші ? До речі, він ДОБРОВОЛЕЦЬ "СВІТЯЗЯ "
Анонім до корінна поліщучка Показати IP 13 Травня 2016 19:19
Він там стрілляє,вони тут стрілляють ....а гроші отримують однаково.
про тест справедливо до 23 Показати IP 13 Травня 2016 18:56
в поліцію за гроші брали, а тепер КОРД ..... Як буде з елітою поліції ??????
111 до 23 Показати IP 14 Травня 2016 11:34
Чого мають? ви і є такі