USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помер екс-начальник Волинського управління культури

14 Квітня 2015 21:43
Помер екс-начальник управління культури Волинської обласної державної адміністрації Володимир Лисюк. Про це повідомив друг померлого Олексій Златогорський на своїй сторінці у Facebook, - інформує ВолиньPost.

Інформацію підтвердили в управлінні культури.

Смерть, кажуть, сталася через інфаркт.

Колектив Інформаційного агентства Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині та близьким Володимира Лисюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 22:42
; Повідомте, де і коли буде прощання. Світлий був чоловік. Вічна пам'ять!
Олег до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 09:03
Сьогодні привезуть у нижній храм Собору десь до обіду точно не скажу.Похорон завтра
111 до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 09:04
Похорон завтра. Сьогодні, орієнтовно в другій половині дня, покійного привезуть в нижній храм Собору. Царство небесне.
сумую Показати IP 15 Квітня 2015 07:52
Синок спростив йому стежку у вічність. Таку ганьбу важко було перенести. Діти для батьків завжди залишаються дітьми, хоч і невдячними.
Анонім до сумую Показати IP 16 Квітня 2015 01:35
Будь-ласка сумуйте зі своїми вдячними дітьми!
Женя Показати IP 15 Квітня 2015 08:09
Співчуваю прекрасній людині! А син що таке вчинив?
Я Показати IP 15 Квітня 2015 08:27
Прикордонник, який вчинив стрільбу з автомата по п"яні. http://ord-ua.com/2010/02/15/strelba-na-granice/?lpage=1
Анонім до Я Показати IP 16 Квітня 2015 01:44
Молодець! Сідай, 5!
Жмені Показати IP 15 Квітня 2015 08:29
Синок вчинив великий злочин - в пяному стані розстріляв ні в чому не винну людину і засуджений на 10 років. Шкода, що ти недавно звалився чи звалилась з іншої планети і цього не знаєш.
Анонім до Жмені Показати IP 16 Квітня 2015 01:51
Дякую, що просвітили! Тільки інформація не зовсім правдива! Краще займайтеся своїм життям, може цікавішим для вас стане!
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 08:40
А як із правилом: про покійного або гарне , або нічого ? Не дай боже нікому нести такого хреста, який випав на долю Володимира Леонтійовича. І попри все він гарна людина, а за свої вчинки син відповідає...
Тетьяна,Аркадій. Показати IP 15 Квітня 2015 08:52
Щире співчуття Родині. Вічна пам"ть Володимиру Леонтійовичу .
Анна Показати IP 15 Квітня 2015 08:59
Вічна память. Царство небесне. Співчуття родині. А сумуючим і я: про себе турбуйтесь, ніхто не знає в кого яка доля, в кожного свій хрест.
Наталя Показати IP 15 Квітня 2015 09:03
Співчуття рідним і близьким.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 09:06
Ти права у кожного свій хрест. І відповідатимемо ми самі за себе,наших гріхів ніхто не може взяти на себе.Але,на жаль, ми не задумуємось,роблячи боляче іншим, коли маємо владу у своїх руках, можемо керувати людськими долями,як нам заблагосудиться,переступаючи через людей, думаючи тільки про себе, аби було більше мені.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 02:00
Вам точно більше не буде і не беріть гріх на душу. Перечитайте свій пост і краще задумайтесь. Там є корисне для вас!
Гарик Показати IP 15 Квітня 2015 09:07
Чудова була людина. А діти не завжди такі як батьки, нажаль
З Ковеля . Показати IP 15 Квітня 2015 09:30
Жаль дуже жаль, хороший був керівник і хороша людина . Не злий, врівноважений, спокійний, дуже жаль. Вічна пам'ять. Родині не легко буде без такої підтримки.
Людина. Показати IP 15 Квітня 2015 09:44
Щирі співчуття родині. Хай земля буде йому пухом. Світла память хорошій людині.
хореограф Показати IP 15 Квітня 2015 10:37
Покійний - з гнізда теж покійного Бориса Клімчука. Ковельський і перетягнутий ним в Луцьк. Як працівник культури - яскравий приклад, які малоокультурені люди працювали (як не дивно!!!), в культурі. Царство небесне. Співчуття родині.
Анонім до хореограф Показати IP 16 Квітня 2015 01:31
Чую дзвін і не знаю де він! Це про вас! І Бог вам суддя!
Галина Показати IP 15 Квітня 2015 10:57
Хорошою був людинл4ю!Царство Йому Небесне!
Алла Показати IP 15 Квітня 2015 14:08
Похорон завтра. Сьогодні, після 15 год. покійного привезуть в нижній храм Собору.