Помер колишній директор медучилища на Волині
На Волині відійшов у вічність колишінй директор Ковельського медичного училища та колишній заступник головного лікаря Ковельської центральної лікарні Григорій Сильвестрович Макарчук, – про це на сторінці Ковель МТМО у Facebook написав Сергій Товкач, передає Волинська правда.
На дев’яносто першому році життя перестало битися серце Григорія Сильвестровича Макарчука.
“Уродженець Ковельщини, пройшовши дорогами кривавої війни, вибрав собі нелегку долю спасителя людського життя – медика. Григорій Сильвестрович за шість десятиліть трудової діяльності пройшов шлях від завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом, лікаря до високих посад знаного організатора охорони здоров’я Ковельщини: впродовж 18 років очолював Ковельське медичне училище, а згодом – майже десятиріччя трудився заступником головного лікаря Ковельської центральної районної лікарні.
“За роки трудової діяльності Григорій Сильвестрович власноруч прийняв у життя сотні новонароджених дітей, навчив та благословив на медичний путь та долю не одну тисячу фельдшерів, акушерів та фармацевтів, повернув здоров’я тисячам вдячних пацієнтів… Після виходу на пенсію, відзначений бойовими та трудовими державними нагородами Григорій Сильвестрович Макарчук не полишав багатотисячного медичного колективу – впродовж більше чверті століття очолював ветеранську організацію лікувальних установ Ковеля”, – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На дев’яносто першому році життя перестало битися серце Григорія Сильвестровича Макарчука.
“Уродженець Ковельщини, пройшовши дорогами кривавої війни, вибрав собі нелегку долю спасителя людського життя – медика. Григорій Сильвестрович за шість десятиліть трудової діяльності пройшов шлях від завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом, лікаря до високих посад знаного організатора охорони здоров’я Ковельщини: впродовж 18 років очолював Ковельське медичне училище, а згодом – майже десятиріччя трудився заступником головного лікаря Ковельської центральної районної лікарні.
“За роки трудової діяльності Григорій Сильвестрович власноруч прийняв у життя сотні новонароджених дітей, навчив та благословив на медичний путь та долю не одну тисячу фельдшерів, акушерів та фармацевтів, повернув здоров’я тисячам вдячних пацієнтів… Після виходу на пенсію, відзначений бойовими та трудовими державними нагородами Григорій Сильвестрович Макарчук не полишав багатотисячного медичного колективу – впродовж більше чверті століття очолював ветеранську організацію лікувальних установ Ковеля”, – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.