USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Помер від больового шоку: лучанина, який зарубав дружину і доньку, вбив 19-річний співкамерник

11 Серпня 2021 21:28
Лучанина Василя Пилипюка, який 20 липня зарубав сокирою дружину і доньку, вбив 19-річний ув’язнений. Чоловік помер унаслідок больового шоку, отриманого у результаті внутрішніх травм.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомляють джерела, у результаті розтину стало відомо, що у чоловіка численні переломи ребер. Утім, серце Василя Пилипюка зупинилось внаслідок больового шоку.

Читати ще: Понад 77 тисяч доларів та спроба самогубства: нові дивні деталі про вбивство сім'ї у Луцьку та смерть в СІЗО, – ЗМІ

Свою вину у скоєному визнав 19-річний співкамерник лучанина. Станом на сьогодні невідомо, чи справді бив чоловіка лише цей молодик, чи у цьому брали участь й інші ув’язнені.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що підозрюваний у вбивстві Пилипюка – колишній спецпризначинець. Зовнішніх ушкоджень внаслідок побиття у загиблого не виявили, але розтин показав внутрішні травми. Мотиви вбивства наразі невідомі. Днями імовірному вбивці оголосять про підозру.

Як розповів у коментарі виданню речник Нацполіції Волині Олег Плазовський, смерть ув’язненого медики констатували учора близько 21 години. Крім підозрюваного, у камері знаходилося ще четверо ув’язнених. Тіло померлого направили на проведення судово-медичної експертизи. За цим фактом відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.

Читати ще: «Мушу потерпіти, бо квартира залишиться Танюші», – соцслужби 12 років працювали з сім’єю, у якій чоловік зарубав дружину і доньку

Як ми писали, сьогодні вночі у луцькому СІЗО помер чоловік, який 20 липня вбив колишню дружину та доньку. Жінок чоловік зарубав сокирою, перебуваючи у тверезому стані. Лучанину загрожувало довічне ув’язнення.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 21:31
19 років? наймолодший? буде "паровозом", змусять взяти вину на себе зеки з якими сидів в камері
К Показати IP 11 Серпня 2021 21:44
Такий клієнт мав стдіти в одиночці. Ше хтось по шапці получить.
Точно Показати IP 11 Серпня 2021 21:56
Пилипюк мав серце? Сумніваюсь.
Анонім до Точно Показати IP 12 Серпня 2021 00:20
А чи мали серце ті жінки, які кожен день пиляли чоловіка і довели його до такого поступку?
Справедливий Показати IP 11 Серпня 2021 22:32
Шкода хлопчину через цього виродка. Але цього звіра і треба було бити
Анонім до Справедливий Показати IP 12 Серпня 2021 08:38
Хто зна за що сидить цей ваш "хлопчина". Скоріш за все одного поля ягоди
Аргентинський порошо до Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 18:58
За корисливі, а не насильницькі
Ого Показати IP 11 Серпня 2021 22:58
19 років і вже колишній спецпризначенець?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 07:10
собаці - собача смерть!
А до Анонім Показати IP 12 Серпня 2021 09:22
Точніше не скажеш.
СТАЛИН Показати IP 12 Серпня 2021 07:15
Справедливий вирок!!!!!!!!
Мікроскоп Показати IP 12 Серпня 2021 09:01
Звідки ви всьо то знаєте?)
5 Показати IP 12 Серпня 2021 09:20
Написав би патологоанатом,що помер цей виродок від травм,отриманих при падінні з ліжка. І все. Правильно зробили співкамерники,що прибили. Зараз би визнали неосудним,років на 2 відправили у психлікарню,а потім випустили б, бо у нас же постійні скорочення витрат на такі заклади. І ходив би цей маніяк Луцьком.
Лучанин до 5 Показати IP 12 Серпня 2021 10:33
Тобто ви хочете, щоб людина взяла на себе відповідальність і приховала вбиство, і щоб та людина, яка здатна на вбиство вийшла на волю раніше. І де гарантія, що він знову щось не вчинить подібне.
Читач Показати IP 12 Серпня 2021 11:48
Вбили людину (хоч і убивцю) зеки в камері. Це жах. Що це за держава.
Саньок до Читач Показати IP 13 Серпня 2021 23:40
Ой, нєженка. Навіть поп*здити не можна. Ніхто не каже що то навмисно. Це звичайний ритуал, як заходиш в хату.
Рауль Показати IP 12 Серпня 2021 12:13
прямо детектив какой-то
* Показати IP 13 Серпня 2021 11:55
19-летнему зэку выписать благодарность - одним нелюдем будет меньше.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2021 12:42
з джерел бильзик до родини, це невін вбивав. Був ще сусід
Серйозно? до Анонім Показати IP 13 Серпня 2021 19:25
А кума, брата і свата не було там?
Куні Показати IP 13 Серпня 2021 18:55
В суді хлопчина відмовиться від показів, скаже що оговорив себе під тиском правоохоронців. А вбивство є вбивство.
Тарас Показати IP 13 Серпня 2021 23:43
Та ну... Ну дали там пару лящів, може трішки перестарались. Буває.