USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Понад 60 одиниць снігоочисної техніки розчищають Луцьк та громади

12 Лютого 2021 12:48
Станом на 10.00 на дорогах Луцька та приєднаних громад працює понад 60 одиниць снігоочисної техніки. З них 11 – у приєднаних громадах.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у фейсбуці.

«Посилено очищують від снігу вулиці приватних секторів.

Зокрема, сім грейдерів працюють в районах Балки, Малоомельянівського масиву, Кічкарівки, приватної забудови в районах вулиць Ковельської, Володимирської, Ківерцівської, Рівненської, Львівської, Шопена, мікрорайону ЛПЗ.

Чотири одиниці техніки прибирають від снігу та заметів територію біля контейнерних майданчиків, аби сміттєвози могли забрати тверді побутові відходи.

11 тракторів, які належать житлово-комунальним підприємствам, розчищають тротуари та прибудинкові території.

Сьогодні вночі продовжимо вивозити сніг та посилено прибирати територію зупинок громадського транспорту», – йдеться у дописі.

Комунальне підприємство «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» забезпечує водіїв гарячими обідами та доставляє їх кожному, аби не втрачати час на обідню перерву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 12 Лютого 2021 12:55
Ну якщо БОБКИТи рахувати за снігоочисну техніку, тоді так
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2021 13:02
Прочистіть будь ласка вулицю Степову жителі не можуть додому доїхати, а екстрені служби тим більш.
Voker Показати IP 12 Лютого 2021 13:34
Я понимаю так, что центральный парк, самое приоритетный объект, для уборки снега... постоянно проезжаю мимо и вижу и технику и дворников (видать премию отрабатывает), а под носом у руководства города Градный узвиз весь в снегу.заехать не возможно.. Уважаемое руководство города..наведите порядок..... под носом. Сегодня ехал через Ровно...так там по состоянию уборок дорог в городе мы немного хуже
Додік Показати IP 12 Лютого 2021 13:43
На зупинках від дороги "бруствери" снігові заввишки з метр. Виходячи з маршрутки їх потрібно долати майже навкарачки. Крім того людина з такого "бруствера" виходячи з маршрутки може попасти під колеса - такий випадок був у Сумах... Сьогодні на зупинці біля 5 школи старша пані впала на цей бруствер і люди допомагали їй подолати цю перешкоду. Чому не розчищені зупинки ("розумні" (?) в тому числі) з боку проїзної частини?
уважний Показати IP 12 Лютого 2021 13:43
Фото триденної давнини, а вони чистять... :) 13.00 час-пік і тролейбуси не їздять! На дистанційку пішли?! :)
Хм Показати IP 12 Лютого 2021 13:45
Де ця техніка??? Приватний сектор в районі володимирської не чистили взагалі....
Клава Показати IP 12 Лютого 2021 14:13
і на Франка - "собачі" стежини..
Мабуть Показати IP 12 Лютого 2021 14:25
ми з Поліщуком живемо у різних Луцьках..
777 Показати IP 12 Лютого 2021 17:30
Че вы несете? Дороги машины разбили немного.а во дворах и на тротуарах конь не валялся.
Voker Показати IP 12 Лютого 2021 17:44