USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко на Марші єдності йшов у першому ряді світових лідерів. ФОТО

11 Січня 2015 22:00
Президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною Мариною сьогодні, 11 січня, взяв участь у Марші єдності в пам'ять про жертви терактів 7 і 9 січня у Франції.

Порошенко під час ходи йшов у першому ряді численних політиків, які приїхали до столиці Франції віддати данину загиблим від рук ісламістів, повідомялє ТСН.

ЧИТАТИ ЩЕ: РОЗСТРІЛ РЕДАКЦІЇ В ПАРИЖІ І РЕАКЦІЯ СВІТУ

У заході також взяли участь Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем'єр Великобританії Девід Кемерон, Італії - Маттео Ренці, Латвії - Лаймдота Страуюма, Іспанії - Маріано Рахой, Норвегії - Ерна Солберг, Швеції - Стефан Левен, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та інші.

«Марш Єдності сьогодні об'єднав у Франції всі цивілізовані країни світу. Україна, як ніхто, розуміє біль Франції. Сьогодні ми всі разом відстоюємо цінності демократії та свободи слова. Вірю в те, що людяність та єдність завжди перемагатимуть терор!», - написав президент у Facebook.

Марш пам'яті за загиблими журналістами журналу Charlie Hebdo та іншими жертвами терактів зібрав на вулицях Парижа півтора мільйона маніфестантів. Учасники Маршу зібралися на площі Республіки, де висловили свою солідарність з ідеями свободи слова та свободи думки, неприйняття терору і закликали світ до толерантності, миру та протидії тероризму в усіх його проявах.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 22:28
"ПОРОШЕНКО НА МАРШІ ЄДНОСТІ ЙШОВ У ПЕРШОМУ РЯДІ СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ" Правда там не было руководителей ни США, ни Китая, ни России.
правий сектор до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 22:45
расєя - це кубло тероризму та дектатури як терорист номер один путлєр там міх бути
Йой до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 23:15
Расєя? Бензозаправка? Не пригадую, аби прибиральниць запрошували на раду директорів.
Анонім до Йой Показати IP 11 Січня 2015 23:19
Да без этой "бензозаправки" американцы не способны вывести на орбиту ни единого своего спутника.
луч до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 07:54
З голою ж**ою зато в космосі. Раша бананова країна. Що фсб троль робить на вн?
гиз до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 06:12
ни Великобритании.
НЕЛУЧАНИН до гиз Показати IP 12 Січня 2015 20:40
роззуй лупала . Д.Кемерон йшов справа від Меркель
Украінець Показати IP 11 Січня 2015 22:45
Краще б він в Ато йшов першим з яценюком і турчиновим-
пес до Украінець Показати IP 11 Січня 2015 22:49
Разом з ляшком і томенком а юльку за сестричку нехай беруть з собою
екскурсовод Показати IP 11 Січня 2015 22:56
В Україні люди вже тисячами гинуть, а він с....а ніразу не поїхав на схід. Нормальний президент повен не вилазити з зони конфлікту і розгрібати те г....о, а він п....р переживає за чужих, п.....о!
Ваня до екскурсовод Показати IP 11 Січня 2015 23:17
От в АТО якраз він і був багато раз. І це підтвердять багато захисників України. Це у вас, гебешніков погано сценарії пишуть... Ви забули згадати бабуль насілованих та младєнцов кровоточащіх)
екскурсовод до Ваня Показати IP 11 Січня 2015 23:24
це тобі по зомбоящику 5 канал сказав?
Анонім до Ваня Показати IP 11 Січня 2015 23:25
Ваня, попробуй назвать хотя бы одно крупное зарубежное СМИ, где о присутствии Порошенко на этом действе упоминалось. Я не говорю о Russia Today, откуда и взяты приведенные здесь фотки.
екскурсовод до Ваня Показати IP 11 Січня 2015 23:27
Це коли він туди поламані танки привіз?
калькулятор до екскурсовод Показати IP 11 Січня 2015 23:29
коментар було видалено
екскурсовод Показати IP 11 Січня 2015 22:57
зрадник
!23 до екскурсовод Показати IP 11 Січня 2015 23:18
Та ми знаємо, як тебе величати.. Секрет відкрив)))
екскурсовод до !23 Показати IP 11 Січня 2015 23:26
очі роззуй, порох за францію більше переживає ніж за Україну.
гиз до екскурсовод Показати IP 12 Січня 2015 06:15
это дипломатия а не переживания...
Анонім до гиз Показати IP 12 Січня 2015 09:56
Ты не прав, это попршайничество, а не дипломатия.
вундер Показати IP 11 Січня 2015 23:18
якщо хтось не зрозумів їм на нас на....с***и
Прівєт зомбі! Показати IP 11 Січня 2015 23:32
коментар було видалено
33 квартал Показати IP 12 Січня 2015 00:07
смотрели глаза.кого выбирали!!
Туарег АС7776АІ Показати IP 12 Січня 2015 00:29
коментар було видалено
qwerty Показати IP 12 Січня 2015 07:06
АТО - це у Франції за пару годин провели, а в Україні тисячи людей гинуть вже майже рік, а вони це АТО називають? Очі відкрийте!!!
Пересічний до qwerty Показати IP 12 Січня 2015 10:21
Не порівнюйте, шановний, розмах операції у Франції з тим, що відбувається в Україні. У Франції скільки було терористів? Були введені на територію Франції війська терористів чи війська країни, яка підтримує терористів? Яка зброя була у французьких терористів - вогнепальна, а у терористів на Донбасі найсучасніша російська, засоби ППО, "Гради", "Урагани" і т.д.. Якби така хоча б одна установка була у французьких терористів, то за декілька годин АТО проти них не закінчилась би. Отже не порівнюйте такі різні речі. Якби Росія не ввела регулярні війська ми вже давно зачистили Донбас від усієї смердючої "новоросійської" нечисті.
Анонім до Пересічний Показати IP 12 Січня 2015 13:18
Дурик ты. Причем дурик по элементарной причине: вся катавасия во Франции - это подстава чистой воды. Или ты серьезно веришь в то, что боевики поехали на операцию с полным комплектом документов в бардачке своей машины? Или ты не видел видео "убийства" лежащего на земле полицейского, о котором трубили все французские СМИ? Ведь выпущенная "террористом" пуля пролетела минимум на расстоянии 1.5 метров от головы полицейского.
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 09:58
"а вони це АТО називають" Американской Террористической Операцией.
До пересічного Показати IP 12 Січня 2015 12:25
Так Крим без зброі забрали а в Донбасі гради почали стріляти через пів року. То де ж була та влада, скакала по майданах та у Верховній Раді?
Гонта Показати IP 12 Січня 2015 13:31
А чому він не пройшов маршем едності,коли в Одесі спалили 40 людей??????????????????