USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко на Волині: наживо

24 Травня 2017 16:00
Президент України Петро Порошенко вперше за каденцію прибув на Волинь.

В офіційних планах його візиту – відкриття сільськогосподарського підприємства в селі П’ятидні, візит в ДЮСШ міста Луцька та нарада в стінах Волинської облдержадміністрації.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ПОРОШЕНКО ЇДЕ ДО ЛУЦЬКА

Ключові події цього дня, пов’язані з візитом гаранта на Волинь, – в текстовій онлайн-трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 24 Травня 2017 12:18
потім буде роздача подарків. декому буде боляче
Антон Показати IP 24 Травня 2017 12:41
Нічого особливого , все як було, одна людина така ж як усі а скільки шороху, це брєд!
Я до Антон Показати IP 24 Травня 2017 13:58
Тут дехто меншого рангу з охороною їздить і на гелікоптерах літає.
Яяя Показати IP 24 Травня 2017 13:15
Нехай би ще його прокатали від рівненського кільця і до підгаецького кільця...відчув би ті шикарні дороги
Федорович до Яяя Показати IP 24 Травня 2017 14:23
Дороги -це прирогатива міської влади, а хто у нас міська влада? ...
Віктор до Федорович Показати IP 24 Травня 2017 15:53
Насіннева фабрика
Петро Показати IP 24 Травня 2017 13:22
Не гріє це повідомлення , радості мало .... війна іде....життя для багатьох не рай .... чергові обіцянки .....
Ковельчанин Показати IP 24 Травня 2017 13:58
В Ковелі теж всі світлофори відімкнули по "варшавці"
Активіст Показати IP 24 Травня 2017 13:59
Не пройшло і три роки, як згадали про Волинь. І то, якби не Валерій Діброва, то б ще не приїхав. Якось три роки без того прожили.
Анонім Показати IP 24 Травня 2017 14:10
президент поцікавився умовами роботи волинських митників та прикордонників : там усе нормально - хабарі як брали так і беруть
Провокатор Показати IP 24 Травня 2017 14:11
Онный наверно приехал на открытие ларька "Рошен", установленного на Сахарном районе возле той злополучной сточной трубы
Анонім Показати IP 24 Травня 2017 14:22
"Президент України Петро Порошенко у середу здійснить робочий візит у Волинську область. У ході поїздки Глава держави, зокрема, проведе нараду щодо підготовки прикордонних пунктів до безвізового режиму між Україною та Євросоюзом" - мені цікаво,якщо я буду перетинати кордон по безвізу на авто, то мені потрібно буде стояти в черзі разом з сигаретними контрабандистами, чи створять якусь окрему чергу
Анонім до Анонім Показати IP 25 Травня 2017 08:10
разом з контрабасом. у нас же ж дермократія
просто Показати IP 24 Травня 2017 14:32
До нас прилетів ,,,,андон, ураааааа
Ігор Показати IP 24 Травня 2017 14:34
Все так як обіцяли, без кортежу, без охороший ближче до людей
Петро до Ігор Показати IP 24 Травня 2017 20:07
Кортеж мав бути з вертольотів, чи ворон?
1 Показати IP 24 Травня 2017 14:40
Вклоняйтесь раби царь приїхав.
3 до 1 Показати IP 24 Травня 2017 15:16
Не треба так, до царя завжди повага була, навіть в простих людей, почитайте справжню історію.
Їван до 1 Показати IP 25 Травня 2017 11:01
Роздайся море - **** пливе!
Лучанин Показати IP 24 Травня 2017 15:03
Світлофори для чого було вимикати? Президенте будьте простіше і до вас люди потянуться.
олег до Лучанин Показати IP 24 Травня 2017 18:43
вже не потянуться! досить! дискредетувався!!
катерина Показати IP 24 Травня 2017 15:05
Да
То Показати IP 24 Травня 2017 15:10
Порошенко винен, що в нас тут на місцях заср*лись, аж засмерділись - в Ковелі дохлятиною завалились, в Луцьку "відходами виробництва" залились? Президент має вам ср*чі порозгібати?
Анонім до То Показати IP 25 Травня 2017 08:08
його вина в тому, що гунчиків призначив, які не виконують свою роботу
Коля Показати IP 24 Травня 2017 15:12
На сахарный його звозіть
Анонім до Коля Показати IP 24 Травня 2017 18:21
мабуть так і поїхав не нанюхавшись
Аліса Показати IP 24 Травня 2017 16:23
Тільки хвалитись будуть а проблмлени людей не цікавлять??????????????????? жах все як і було загороджуються від людей простих
Nazi Показати IP 24 Травня 2017 17:22
Спитав президент Гунчика - "Що ще з проблем у вас?" - Гунчик сказав - "Найнаболілішою проблемою є врегулювання питання Шацької відпочинкової зони......." ЧУЛИ?!!! ШАЦЬКОЇ ВІДПОЧИНКОВОЇ ЗОНИ Карл!!! Народ тоо просто ***дець...... Черги на митниці і екологічне лихо в Ковелі - порівняйте!!! Ви знаєте нам труба...
!!! Показати IP 24 Травня 2017 18:51
Бач, який Торчинський молодець. А починав працювати взагалі експедитором в Куріліна )))
Рятуйся, хто може Показати IP 24 Травня 2017 18:53
А де Гунчик, сховався?
Моє Показати IP 24 Травня 2017 19:36
Щей гарантом називається?а чому боїться спілкуватися з виборцями?а як це він без нас хоче пролізти на другій термін?
Анонім Показати IP 25 Травня 2017 08:14
яйцеликий приїхав подивитись, чи не всі холопи ще чухнули за границю і чи є ще кого "любити". чекайте нових пакращень і життя по-новому
Шок Показати IP 25 Травня 2017 08:58
Петя,а что с янтарём? Ой,я забыл что Вы уже там в доле и вопрос решили
zeroprint22@outlook. Показати IP 26 Травня 2017 09:47
Петро дуже любе бурштин.