USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Чому Порошенко їде до Луцька

22 Травня 2017 15:08
Президент України Петро Порошенко візьме участь в нараді у Волинській облдержадміністрації. Окрім того, ймовірно, відвідає ДЮСШ.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, президент приїде у середу, 24 травня.

Джерела видання повідомляють, що глава країни планує відвідати Волинську митницю. Очевидно, це пов'язано з питаннями готовності митників до безвізу.

Також зазначається, що Порошенко може відвідати військовий аеродром у зв'язку з передислокацією військових літаків з Миколаєва.

Проте, чи захоче президент на власні очі ознайомитися з катастрофічною ситуацією на ковельському ветсанзаводі, побувати на бурштинових клондайках у Маневицькому районі, щоб побачити розміри шкоди, завданої природі нелегальними бурштинокопачами, та чи відвідає Нововолинську шахту №10, залишається під знаком питання.

Відтак сподіваємося, візит президента матиме практичну користь для волинян, а не буде питаннями підготовки до виборів чи розподілу впливу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Пєтя Показати IP 22 Травня 2017 15:11
Панти ганяти їде..І словоблудієм заніматись...Да...
Патріот до Пєтя Показати IP 22 Травня 2017 19:15
Його приїзд-це питання підготовки до виборів чи розподілу впливу.Саме так і буде!
Шуберт до Пєтя Показати IP 24 Травня 2017 14:37
Чому безпека однієї людини важливіша за безпеку всієї області?
Лучанин Показати IP 22 Травня 2017 15:27
Хай пан призидент заїде у Воротнів...........................................
Волинянин до Лучанин Показати IP 24 Травня 2017 14:39
Він вже давно не пан!!!
127 Показати IP 22 Травня 2017 15:30
Не завадило б гаранту відвідати і цукровий завод.
Корінний лучанин Показати IP 22 Травня 2017 15:33
Я думаю, що ПОРОШЕНКО також буде вирішувати (чи вже вирішив) кадрові питання по заміні ГУНЧИКА , отого так званого бувшого директора ЛУАЗУ. ГУЗЬ звертався до ПОРОШЕНКА щоб ГУНЧИКА замінили бо ВОЛИНЬ зАпустив і не хоче і не вміє з депутатами ВРУ працювати по нагальним проблемам ВОЛИНІ. Гунчику ( це напевно вроджене) притаманне ЗВЕРХНЄ ставлення до людей, це було дуже помітно на в Луцьку на АВТОЗАВОДІ.
волиняка до Корінний лучанин Показати IP 22 Травня 2017 15:40
А хто такий Гузь?
Анонім до волиняка Показати IP 22 Травня 2017 16:35
подивись на сайті верховної ради список депутатів
Поціновувач мисткинь до Анонім Показати IP 24 Травня 2017 09:12
Та там добуя усякого непотребу, на тому сайті...
Патріот до Корінний лучанин Показати IP 22 Травня 2017 19:23
Нічого подібного!Якби мав би звільнити,то давно би звільнив!Для цього йому не потрібно їхати на волинь щоб звільнити губернатора-просто підписав би указ на звільнення та й все.Порох не губернатора тому що гунчик його друг.Це все тянеться ще з тих пір голи гунчик був директором автозаводу.
лучани Показати IP 22 Травня 2017 15:34
Їде, тому що він наш президент.
Цукерка до лучани Показати IP 22 Травня 2017 21:30
Різко впав продаж цукерок- бо він більше президент рошену.UA-вторинне.
Анонім Показати IP 22 Травня 2017 15:37
черговий PR- захід для підняття рейтингу, який нижче плінтуса
слово Показати IP 22 Травня 2017 15:38
Ну якщо президент має відвідувати, по вашому, клондайки, ветсанзаводи..., то чим повинна тоді займатись місцева влада та інші відомства? Може президент ще має вам портки попрати?!
Анонім до слово Показати IP 22 Травня 2017 20:17
а хто узурпував владу ? от тепер прийдеться портки прати
Андрій Показати IP 22 Травня 2017 15:42
Де дороги будуть латати, тудою і поїде :)
ги Показати IP 22 Травня 2017 15:55
хай гарант прокатається напрямком (нe дорогою, бо так цe бл...во нe назвeш) Луцьк-Володимир.
лучанин Показати IP 22 Травня 2017 16:23
кажуть поїде ло діброви, цей діброва хоче скупити пів полині землі по 1 тис баксів за пай, гнати діброву разом іх приплічниками
до лучанина до лучанин Показати IP 23 Травня 2017 15:58
Так не потрібно продавати. Діброва назвав свою ціну. Якщо не влаштовує, запропонуй свою. Це ж і є ринок ремлі.
Анонім Показати IP 22 Травня 2017 16:37
а що каже з цього приводу АП ?
Шухер Показати IP 22 Травня 2017 16:46
Знову все місто перекрито буде. пусть на велике поїзде.ГАРАНТ. А луцку не хватае конешно ЕГО.
ААА!!! Показати IP 22 Травня 2017 17:32
То он чого завод зупинили. Ну добре хоч кілька днів не буде смердіти.
ас до ААА!!! Показати IP 22 Травня 2017 18:54
100% :)))) Сьогодні навіть пів ради приперлось на завод вирішувати питання запаху а я то думав .....
Шуберт до ас Показати IP 22 Травня 2017 20:47
А чому приперлись?А тому що гарант в середу приїзджає!
Патріот до ААА!!! Показати IP 22 Травня 2017 19:12
Непереживайте!Гарант поїде-відразу завод запустять знову!
Анонім до ААА!!! Показати IP 22 Травня 2017 20:18
фекалії на відстійниках як смерділи так і смердять
Однокласники Показати IP 22 Травня 2017 20:07
Він диктатор що хоче те робить а корупцію не може побороти, одні Однокласники закриває приниження це гідності людей. Гірше Яника, довіру молоді втратив і не тільк молоді бо всі покоління спілкувались. Краще б корупціонерів так блокував як сайти
Андрій Показати IP 22 Травня 2017 20:08
ПРезидент їде голову РАди побачити .. це буває рідко :)
Таня Показати IP 22 Травня 2017 22:40
Заїхав би на " природу" між Луцьком та Гіркою Полонкою.... Там таке цілюще повітря!!!! Навіть переночувати б з тими запахами не завадило б.
прошка Показати IP 23 Травня 2017 00:17
чекайте----будть зміни
123 Показати IP 23 Травня 2017 00:38
Порошенко Газане)))
Анонім Показати IP 23 Травня 2017 00:51
Іде з фіскалами за Петра короля лівої горілки вирішити питання))))
тренед Показати IP 23 Травня 2017 04:01
ДЮСШ Спартак чекає з нетерпінням!!!!!
Анонім Показати IP 23 Травня 2017 08:26
Хай заїде іг*мно з гіркіполонкі понюхає!!!!
Луцк Показати IP 23 Травня 2017 09:34
Краще б не приїджав а відкрив сайти які заблокував прості громадяни спілкувались , цимвтратив прихильників своїх люди деякі там шмотки і не тільки продавали і куди їм тепер хіба гарант чи Премєр може забезпечити людей гідною роботою ? !!!Хай свій бізнес так блокує як людям спілкування
роман Показати IP 23 Травня 2017 11:44
до шахти не доїде, бо дороги між Володимиром і Нововолинськом немає, та і через Іваничі ненабагато краща
Кромберг до роман Показати IP 24 Травня 2017 14:36
А йому дороги до одного місця!Він на гелікоптері прилітає!Для вертольота дороги не потрібно!
Лодырь Показати IP 23 Травня 2017 11:45
А я думаю чего комунальникам захотелось траву подкосить.
л Показати IP 23 Травня 2017 16:29
Хай їде, понюхає як гарно а Луцьку пахне...
Ірина Показати IP 23 Травня 2017 16:33
От президенту немає чим зайнятись, тільки наше гівно розгрібати.Може нехай з кожної квартири ще мусор винесе і під'їзд помиє.
Лучанка до Ірина Показати IP 23 Травня 2017 18:29
Якщо в тебе безлад в квартирі, то твої проблеми, а сморід не є нашою виною, як кажуть "риба гниє з голови". Який президент, така і країна.
Петрівна до Ірина Показати IP 24 Травня 2017 09:16
Нехай гуйника всуне туди звідки взяв а поставить норм голову ОДА в не лакузу
Хлоп Показати IP 23 Травня 2017 19:55
Так пофіг що аж неудобно....
Пилип Показати IP 24 Травня 2017 09:17
Роздеребанять все! Будем жити як в Європі! Скоро до земельки діло дойде. А потім по найманим квартирам жити будемо.
вася Показати IP 24 Травня 2017 11:47
що ви тут розкичались самі його обрали. он волинь пост тільки добре за пороха пише, значить він порядний)
Лучанин Показати IP 24 Травня 2017 14:14
Герой України на Волинь приїхав .