USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Порошенко не пройде в другий тур»: Саакашвілі каже, що купив квиток в Україну

13 Березня 2019 07:40
Колишній очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив, що планує повернутися до України 1 квітня – після поразки чинного президента Петра Порошенка у першому турі президентських виборів.

Про це він сказав в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

«У мене є електронний квиток на 1 квітня цього року. З Варшави я лечу в Київ, о 14:05 я планую приземлитися в Борисполі. Цей квиток я взяв, бо впевнений: Порошенко не пройде у другий тур», – наголосив він.

Зі слів Саакашвілі, якому заборонили в’їзд до України до 13 лютого 2021 року, після поразки Порошенка на президентських виборах жоден прикордонник не виконає наказ не пускати його в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я СПОКІЙНИЙ. БУДЕ НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ». ІНТЕРВ'Ю АРСЕНА АВАКОВА

Водночас у Державній прикордонній службі України спростували твердження Саакашвілі. "Дана особа не є громадянином України і немає підстав для його в'їзду в Україну до 2021 року", - сказав у коментарі ВВС News Україна речник ДПСУ Олег Слободян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Я Показати IP 13 Березня 2019 07:48
Ще того ідіота хтось слухає...
ага до Я Показати IP 13 Березня 2019 16:31
ганебного ідіота-крадія пенсій петька похрюшенка-вальцманюру брехуна вже ніхто неслухає і «ПОРОШЕНКО ПРОЙДЕ В ДРУГИЙ ТУР ПРЯМО НА НАРИ БІЛЯ ПАРУШІ З КОНФІСКАЦІЄЮ»: СААКАШВІЛІ КАЖЕ, ЩО КУПИВ КВИТОК В УКРАЇНУ................
26 Показати IP 13 Березня 2019 08:00
А він що екстрасенс?
777 до 26 Показати IP 13 Березня 2019 18:21
Ні, в Міхо бобло закінчилося приїде знову підлататися, не хай не забуде про Деконаїдзе та Згуладзе та інших заробітчан із своєї бригади... Ми ж добра нація. Хай краще в Грузію квиток купить...
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 13 Березня 2019 08:35
Міша.Квиток можеш здати,ще приймуть.Українці і самі знають,кого вибрати головнокомандуючим в цей складний час.
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 13 Березня 2019 08:36
А ще гордона можеш з собою прихопити,обрид він тут вже всім...
ігор луцький Показати IP 13 Березня 2019 08:40
Напевно прилетить,щоб забронювати собі посаду.Цікаво куда він мітить?
Однозначно! Показати IP 13 Березня 2019 09:12
Не сидиться в Голандії .. зарання гопкає...Не скінчена циркова вистава!
Анонім Показати IP 13 Березня 2019 09:47
Знову злетяться всякі космополіти і пройдисвіти, як ворони..... Тебе сюди хтось запрошує? Твоя батьківщина - Грузія. Їдь туди і тут працюй на благо країни, якщо ти такий чесний.
Анонім Показати IP 13 Березня 2019 10:09
А що в Грузії його послуг і порад вже ніхто не потребує?Дуже дивно