USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко просить українців клеїти листівки проти Зеленського

18 Квітня 2019 23:57
На офіційному Телеграм-каналі Петра Порошенка з’явились заклики друкувати листівки з антиагітацією Володимира Зеленського та клеїти їх по містах України.

Повідомлення з’явилось о 23:43 на офіційному каналі гаранта. У ньому він просить долучатись та переслати це повідомлення 10 друзям.

У повідомленні вказані посилання, за якими можна скачати агітматеріали з чорним піаром проти Володимира Зеленського. Гарант пропонує обрати «підходящу для вашого регіону» листівку, а також записатись у волонтери для поширення «чорнухи».

Відповідно до останнього соцопитування групи «Рейтинг» 73% опитаних проголосує за Володимира Зеленського і лише 27% - за чинного президента. Відтак, штаб Порошенка переходить до активних антиагітаційних дій.

Зокрема, в Луцьку, як і в інших містах України, «волонтери» Порошенка роздають листівки з «чорнухою» проти Зеленського. Також президент «дзвонить» до українців та просить проголосувати за нього 21 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2019 06:48
Єх, Петре, Петре, тута вже клей не клей. Все. Досвідання
здравомислячий до Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2019 18:35
Петро!Ти вже все показав на що здатен!В тебе час був протягом 5 років зробити для своєї країни багато чого!Хватить!-Докерувався!А тепер давай ДОСВІДОС!Ваша песенка спета-сударь!
Я Показати IP 19 Квітня 2019 08:12
шоу не повинно закінчуватись... для дурнів
Але як жлоб Показати IP 19 Квітня 2019 08:46
Платити за це не буду!
33ий Показати IP 19 Квітня 2019 09:27
Пєтюня, Вокзал, шоколадка, зона! Давай до свіданія!
свідомий Показати IP 19 Квітня 2019 09:56
І це президент? Це ж треба до такого опуститись? Як він зубами і всіми частями за владу тримається, одне це повинно відвернути від такого!!!
Ааааа,йому зле... Показати IP 19 Квітня 2019 11:41
Порошенко-досвідання ,здрастуй-Іспанья...або -хапай кошик і в Канаду, нам бариги тут не нада
Віка Показати IP 19 Квітня 2019 12:25
Порошенко дзвонить і просить за нього голосувати. Що робити????!!
Еге ж до Віка Показати IP 19 Квітня 2019 17:06
Вклонись та поцілуй слухавку -сам головний томасєк облагодєтєльствовал
Юрій до Віка Показати IP 19 Квітня 2019 20:10
Послати нахер!!