USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Порошенко їде в Париж на марш пам'яті

11 Січня 2015 11:40
Пообіді 11 січня у Парижі відбудеться марш пам'яті жертв терактів 7-9 січня. Захід відвідає Президент України Петро Порошенко.

Очікується, що марш відвідають сотні тисяч французів відвідують у неділю у Парижі. У заходах також візьмуть участь європейські лідери.

Про це пише Українська правда французька газета Le Parisien.

Пам’ять жертв терактів на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo, а також на кошерний магазин у Парижі приїдуть вшанувати світові лідери, представники різних політичних та релігійних об’єднань.

Зокрема в заходах візьмуть участь королівська пара королівства Йорданія, прем'єр міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху, президент Палестини Махмуд Аббас.

Кім того, раніше підтвердили свою участь канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем’ єр Британії Девід Кемерон, Президент України Петро Порошенко, прем’ єр Італії Маттео Ренці, прем’ єр Латвії Лаймдота Страуюма, прем’ єр Іспанії Маріано Рахой, прем’ єр Норвегії Ерна Солберг, прем’ єр Швеції Стефан Левен. Російську делегацію на марші представлятиме глава МЗС Сергій Лавров.

Крім того, у заходах візьме участь президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Свою участь також підтвердили президенти дев’ятьох європейських країн.

"Я в дорозі на марш солідарності в Парижі, щоб вшанувати жертв Charlie Hebdo. Ми маємо об’єднатись заради свободи і спільних цінностей," – написав у своєму Twitter глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс.

У зв’язку з присутністю світових лідерів і загальною напруженою ситуацію у Франції вжито безпрецедентних заходів безпеки.

Раніше повідомлялося, що силові структури Франції вживають необхідні заходи для забезпечення безпеки під час маршу скорботи в Парижі.

Нагадаємо, жертвами терористичних атак у Франції з 7 по 9 січня стали 17 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
макеевчанин Показати IP 11 Січня 2015 11:45
ему кто нибудь скажет что факел брать ненадо ? ))))
Штефан, Луцьк до макеевчанин Показати IP 11 Січня 2015 21:02
Петро Порошенко то наш сучасний Мойїсей! Він приведе український нарід до щасливого життя та процвітання!
дан до Штефан, Луцьк Показати IP 13 Січня 2015 05:25
А що ж взагалі від нього очікувати .. він же рідного брата замовляв.
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 12:22
коментар було видалено
Юзік Показати IP 11 Січня 2015 12:37
Яценюк покидал Германию под свист толпы и крики немцев: "фашист", а що будуть гикати цукрозаводчику ....
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 13:14
Людей, звичайно, шкода. Але ж на Донбасі мирних жителів, у т.ч. дітей загинуло набагато більше. А їх пам"ять не треба вшанувавати ? Чи у Європі життя простих українців нікого не обходить ?
анонімус до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 14:03
українці для європи не люди
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 15:16
коментар було видалено
оля Показати IP 11 Січня 2015 13:33
Ще тільки його там не було хай на Донбас їде-иам жертв а жертв і не Аль-каїди а Петі.
Хм Показати IP 11 Січня 2015 13:39
коментар було видалено
вдв Показати IP 11 Січня 2015 13:41
кому ми потрiбнi там за 20 чоловiк, весь свiт спiвчувае, а внас 4000 загиблих i ше будем вбивати, а вони смiються як нас розвели
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 15:19
коментар було видалено
Думка Показати IP 11 Січня 2015 20:29
Люди добрі,яка н*волоч прийшла до влади на Украіні. В нас кожного дня гинуть молоді хлопці,мирні жителі,діти а ці Поршенки-Яценюки-Турчинови за наші гроші іздять піаряться. і жирують.З своєї кишені на АТО недали ломаного гроша , а знову піар біля несправних танків і непотрібного військового одягу. Може вже пора????????...........
До думки Показати IP 11 Січня 2015 20:31
Може вже й пора Тра та та та та?
Партизан Показати IP 13 Січня 2015 02:34
Війна в країні.По Парижах жидівська морда катається за державні гроші.А хлопці мерзнуть в палатках.Верховний головнокомандувач протокольна морда жидівська.