USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«ПортCity» посміявся над «Променем»

6 Вересня 2017 10:49
ТРЦ «ПортCity» привітав свого конкурента РЦ «Промінь» з відкриття. Зробив це у дуже оригінальний спосіб - розмістивши по місту білборди з промовистим змістом.

Зокрема, на одному із бордів - фото тигра і великих пакетів з логотипом ТРЦ, а поряд - маленький кролик і пакетик з лого "Променя".

На іншому рекламному щиті торговий центр розмістив дві автівки з написом «на 400 паркомісць більше».

"Маркетингову війну" вже активно обговорюють у мережах. Хтось - схвалює такий маркетинговий крок, хтось обурюється, мовляв, торговий центр робить маркетингову активність і хоче дешевим способом змусити гудіти про них усе місто.


Окрім того, в мережі поширюють фотожаб на якому обіграний популярний мем "Я і мої слабкості":


На рекламу «Порт Сіті» відповів луцький «Промінь». У розважальному центрі подякували ТЦ за вітання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Коля Показати IP 6 Вересня 2017 11:26
Слабаки сміються сильні допомагають або ж не сміються! Порт-Сіті вже старе і нецікаве на л?ха
Андрій до Коля Показати IP 6 Вересня 2017 12:16
А людям до с..ки їх маркетингові війни з сьогоднышнім рівнем доходів ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК без паркомісць, без туалетів виграє всі маркетингові війни...
Діма Показати IP 6 Вересня 2017 11:28
А тут порт сіті показав себе не з кращого боку)) Якщо до такого додумалися, значить розуміють що конкуренція є велика) І привертають як можуть до себе увагу) На місці Променя навіть б у відповідь не чого не робив, показати що розумніші за цей дитячий сад) По першій картинці тут вони відразу не праві))) а порт сіті на 135 магазинів більше, причому тут це, "Промінь" повністю розважальний комплекс, а не де ще шмотками торгують)) А по другій ну молодці)) Місця більше на парковці)) І що далі?))))) =D Люди куди захочуть туди і підуть)))
я Показати IP 6 Вересня 2017 12:33
з парковою "промінь" програв на 100 %... не подумали про зручність клієнтів... мусиш їхати і шукати десь місце, щоб відвідати "суперкінотеатр". мені "стьоб" сподобався! справедливо!
Юра Показати IP 6 Вересня 2017 12:34
На рахунок парковки 100% попадання. Серед дня майже повністю зайнята авто співробітників СБУ, а ввечері зайняти вільне місце - як джек-пот у лотерею виграти. Який кінотеатр чи кафе, якщо твій автомобіль десь у дворах сусідніх будинків. Тут "Промінь" або прорахувався, або "забив болт" на проблеми клієнтів. У будь-якому випадку і те, і інше погано для бізнесу.
123 Показати IP 6 Вересня 2017 13:04
А молодцы.умыли славно.
Лучанка до 123 Показати IP 7 Вересня 2017 09:18
Усі три базарні Балагани були і є просто тупими поліськими базарами куди можна добавити ще і Універмаг Старий і Варшавський базар. Міх ними усіма ніякої різниці не має. Це не музеї не театри..... не культурні центри а просто БАЗАРИ .
Я Показати IP 6 Вересня 2017 13:08
За все існування порт сіті був 5 разів,в промені ще не був,продукти і одежу купую на ринках,дешевше,тільки не треба кричати про якість,різницю,бо кричать ті,хто не в темі..розважаюсь на природі,нічого цікавого в торгових центрах не бачу,крім здерання грошей з людей,а ця реклама показує глубину душі власника...сміятись з слабших не можна і не гарно
Промінь Показати IP 6 Вересня 2017 15:07
Поганий піар- теж піар))
за правду Показати IP 6 Вересня 2017 16:26
всі ці кантори і ціни в них --навіть фешенебельні квартали ЛОНДОНА відпочивають--відповідають потребам нашого населення. особливо молоді.
Андрій Показати IP 6 Вересня 2017 16:54
Розумна вихована інтелігентна людина ніколи не виставить себе в такому світлі, в якому виставили себе маркетологи і керівництво ТРЦ «ПортCity». «Опроміненим» честь і хвала, що не повелися на цей дешевий фарс.
Зоя Показати IP 6 Вересня 2017 17:20
Мало була в Порт Сіті, а тепер можливо взагалі не піду, просто жаливий піар...А для дитини розваг в Промені вистачить
пал Показати IP 6 Вересня 2017 19:09
via GIPHY
Реклама Показати IP 7 Вересня 2017 09:29
А хто орендує біг-Броди, точно порт-сіті? Часом не промінь таким чином рекламується? Взагалі дивно таке бачити, континіум і БПП на місцевому рівні разом працюють.
Наталія Показати IP 18 Вересня 2017 15:02
Та не думаю що Промінь....а от в Порт Сіті це дійсно невдала спроба реклами.
коля Показати IP 12 Квітня 2018 09:08
судячи по коментам - всі сторони визнали "більшість" "Порт Сіті". Етичний бік тут ні до чого.