USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Посилений карантин: скільки людей можуть їхати в автомобілі та чи потрібні маски

7 Квітня 2020 20:17
6 квітня в Україні посилили карантинні обмеження, серед яких і знаходження в громадських місцях. Вулицею можна пересуватися лише вдвох, а тих, хто їде у автомобілі, таке обмеження не стосується.

Про це розповів начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля, – пишуть Букви.

Він зазначив, що обмеження на кількість осіб, які їдуть в приватному автомобілі, не встановлені.

Як повідомляє Авто24, Кабмін постановою № 255 від 2 квітня встановив значні обмеження для громадян України у зв’язку з каратинтином. Однак власникам легкових автомобілів поталнило: у них обмежень найменше.

Дозволено:

Пересуватись власним авто по території України, та навіть за кордон. Але треба пам’ятати про обмежену кількість пунктів пропуску та населені пункти, в які в’їзд обмежений.

Перевозити в легковому авто пасажирів, дотримуючись правил дорожнього руху та технічних характеристик авто.

У власному авто знаходитись без захисної маски, адже це не громадське місце.

Заправляти авто на АЗС та їсти і пити на АЗС, якщо кав’ярня працює із дотриманням правил роботи під час карантину.

Забирати їжу на пунктах видачі.

Самостійно проводити ремонтні роботи свого авто. ( Мийка в тому числі).

Користуватись послугами СТО.

Купувати нове авто або запчастини до старого.

Проводити реєстрацію авто, але онлайн.

Замінити онлайн посвідчення водія в тих випадках, які дозволені.

Оформити оренду автомобіля.

Сертифікувати транспортний засіб чи ГБО.

Оформити страховку автомобіля або документи для відшкодування при страховому випадку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ірина Арахамія Показати IP 7 Квітня 2020 22:51
Де поліцаї і муніципали? В центрі без масок повно люду, за що такі гроші сосете з бюджету?
Кен до Ірина Арахамія Показати IP 8 Квітня 2020 17:22
Отчипіться від людей і сидіть собі далі в 4 ох стінах
Хе Показати IP 7 Квітня 2020 23:00
Автошколи снують далі по місту...
Ха до Хе Показати IP 10 Квітня 2020 02:52
Так нормальні автошколи просто їздять, як і всі, нічого незвичного...
олежик Показати IP 8 Квітня 2020 00:39
хочу в театральне кафе поїсти, відміняйте карантин, подивіться на швецію, наші медики підготовились, можна карантин послаблювати
Олександр Показати IP 8 Квітня 2020 12:21
Люди зрозуміють , коли почнуть хворіти рідні або знайомі, але буде пізно ...
Віктор Показати IP 8 Квітня 2020 17:56
:60 років і більше - можуть керувати власним авто?
Алмазр Показати IP 9 Квітня 2020 11:44
Досить з киян знущатись. Ми не шастаєм. Запустіть роботу комунального транспорта до 15 квітня! Відкривайте Хумани і перукарні. Тримайте в обсервації прибувших з закордону. Інші кияни не мавпи,щоб в кітках сидіти. Комунальні послуги за період карантину мер платитиме?за киян? Що не дає працювати заробляючи зарплату.
Юра Показати IP 9 Квітня 2020 21:46
А що всі люди які приїжжають із-за кордону мавпи чи що? Карантин як і закон один для всі. Менше будете шастати більше здорових буде.
Влад Показати IP 10 Квітня 2020 11:13
А можна в трьом їздити на легковій машині
Юлія Показати IP 10 Квітня 2020 13:48
Ви пишете , що може перебувати скільки хоче осіб , тоді чому коли я дзвоню на 102і кажу , що моя сім’я складається з трьох осіб і нам потрібно переїхати зі Тернополя у Львівську область мені відповідають, що тільки двом особам можна і то один спереду , а другий заду. Як це зрозуміти ?
Михайло Показати IP 10 Квітня 2020 17:07
Вірусу начхати де юрба народу...авто,вагон,вулиця...