USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Потрібна допомога з сортування речей для біженців

10 Липня 2014 15:10
Лучан закликають допомогти посортувати речі для біженців. Про це інформують організатори.

Днями благодійний фонд «Карітас-Волинь» завіз до Луцька побутові і речові набори для біженців зі Сходу України, які перебувають в області. Через кілька днів доставлять продуктові набори.

За допомогою активісток Юлії Вусенко та Ірини Осіпової, а також у співпраці з благодійним фондом «Ефективне суспільство» вдалося підшукати приміщення, де відбуватиметься сортування речей (вулиця Єршова, 11, ТЦ «Глобус»).

Благодійний фонд та волонтери запрошують всіх небайдужих, в кого є час і можливість, допомогти з сортуванням цих речей!

Контактна особа: Юлія.

Детальна інформація за телефоном: (096) 325 3608
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанка Показати IP 10 Липня 2014 15:30
можна дурне питання? А самі біженці не хочуть допомогти з сортуванням речей собі в допомогу?
лучанка до лучанка Показати IP 10 Липня 2014 16:29
питання не дурне. А доволі актуальне. .не дуже вони поспішать робити.
Капец Показати IP 10 Липня 2014 16:07
Біженці??? Це не біженці, а переселенці, і нахер їз зрадників звідси- валіть нахер в свій славянск или в рашу!!! Скати!! Ненавидять вони Україну! Так якого х**ра ви тут тусуєте! А ті ще збирають щось! Краще б 19-річним пацанам помогали, а ті самі виживуть, вони ще нас всіх разом переживуть!
бандерлог до Капец Показати IP 10 Липня 2014 16:08
Твоя жовч - це повний капець!!!
Капец до бандерлог Показати IP 10 Липня 2014 17:09
Недалекі Ви, подивись відео як мешканці обзивають колони наших військових, як діди підходять до пацанів голодних і замучених і воду вимагають, як за ковбасу сваряться, і всі вони голосували за референдум, як всі звинувачують що це ми їх бідняток розбомбили!!! І далі звинувачують!! Але ви, як би не хотіли, не зможете той гнів людський на тих людей подіти! І Вони всі мають те, на що вони заслужили! Не маю ні капельки співчуття до них, до їх дітей! Вони знали на що вони йдуть!!! І за них вмирають зараз і наші волиняни, і вже померли!
лучанка до Капец Показати IP 10 Липня 2014 17:33
Хотіли те що мають.цілком правильно.
ЛУЧАНКА. Показати IP 10 Липня 2014 16:18
ВСе правильно. Прихистили вас приютили. Робіть щось і ви. А то все їм принеси оплати . Вам ніхто нічого не винен. НАші за вас гинуть. А вони ще носами крутять.
Це не жовч Показати IP 10 Липня 2014 16:24
Що в них руки не такі хай перебирають самі, муж ланів понавозили. Чи це реклама активісток
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 17:12
коментар було видалено
віра Показати IP 10 Липня 2014 19:08
І я згідна з вами. Нехай перебирають речі, беруть участь у громадських роботах, підмітають дороги, тобто роблять що небудь, а не чекають підношень і подачок, не інваліди.А звільнять іх населені пункти, нехай ідуть відбудовують, відчищають, приводять до порядку
лучанка Показати IP 10 Липня 2014 19:35
Все правильно.
наталя Показати IP 30 Серпня 2014 16:04
надіюсь, що все буде добре є різні люди і в нас і в них.