USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Потрібні гроші на берці для волинян

13 Січня 2015 08:58
Волинські волонтери просять небайдужих волинян допомогти зібрати кошти на взуття для бійців. Про це йдеться на сторінці Ковельського центру допомоги бійцям.

"Всім волонтерським гуртом колядували-колядували. А я це все спустила думаєте на що? На берці. Бо хлопці мерзнуть, ноги мокрі, похворіли. Наколядували - 2275 гривень. Доброчинці додали ще - 800, а 9 німецьких б/у Бундес по 520. Трішки не вистачило, але й берці назад не можу віддати, бо їх і цих нам замало! Залишилося назбирати більше тисячі, а там вже потрібні медикаменти, а там спальники і не відмовиш, бо немає наразі варіантів, ніж волонтери та родини! Хоча має бути не так", - йдеться у повідомленні.

Волонтери просять усіх небайдужих долучитися.

Реквізити для перерахунку коштів:

ПБ 5168757265289464 Катерина Силюк

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Волонтер Показати IP 13 Січня 2015 09:15
Шановні колеги не купуйте в перекупщиків, за ці кошти можна купити нові.
Анонім Показати IP 13 Січня 2015 09:19
"В киевском "BarHot" столичная богема ела "русского ребенка". Мероприятие называлось "Премия Ватник года". В меню были бургеры "Дом профсоюзов", "Печень ополченца и настойка "Ветеранка". Главным гостем была российская правозащитница Елена Васильева." - Так вот, даже покупая берцы своим ребятам, вы помогаете именно таким отморозкам человеческого рода. Пардон, посылая своих ребят к нам, вы уже сами становитесь им подобными.
Всім хто прочитає ко Показати IP 13 Січня 2015 09:26
Не звертайте увагу на Аноніма і йому подібних, не всупайте з ними в полеміку, нехай пишуть, що хочуть, а ми тихенько збираємо гроші на берці. І буде як, в анекдоті, а кошка слушала и ела. Миру і злагоди всім.
Анонім до Всім хто прочитає ко Показати IP 13 Січня 2015 11:50
«… три великие императивы имперской геостратегии состоят в том, чтобы предотвращать заговоры и поддерживать подчинённое положение в вопросах безопасности среди вассалов; удерживать данников уступками и защитой; и удерживать варваров от объединения». (Збигнев Бжезинский, «Великая шахматная доска: Американское превосходство и геостратегические императивы», стр. 40, цитата по изданию Seminal Book.)*
У-ух! Показати IP 13 Січня 2015 09:37
коментар було видалено
оля Показати IP 13 Січня 2015 10:13
Ото да -дожилися а де ж держава???
123 Показати IP 13 Січня 2015 10:19
десять миллионов долларов в день говоришь заяц шоколадный ну ну
волинянин Показати IP 13 Січня 2015 10:26
Та ідіть в обласну і міську раду почніть з голів і депутатів. Конфіскуйте їхні авто, палаци по корчах і на Світязі. Скільки можна про це молоти з ранку і до вечора!!!!!! Скоро буде стидно бути українцем
Анонім до волинянин Показати IP 13 Січня 2015 11:59
А менi вже соромно,що я україночка.
дідо до Анонім Показати IP 13 Січня 2015 13:18
А Я гордий що Я- УКРАЇНЕЦЬ!
222 до дідо Показати IP 13 Січня 2015 14:56
голий але гордий
имя Показати IP 13 Січня 2015 11:14
коментар було видалено
НІНА ЛОГІКА Показати IP 13 Січня 2015 15:22
Хай волонтери самі не наживаються, то буде вистачати.
Андрій Показати IP 13 Січня 2015 20:26
Волонтерство стало нормальним прибутковим бізнесом
Анонім Показати IP 16 Січня 2015 10:09
коментар було видалено
олег Показати IP 26 Червня 2015 11:12
Маю берці іспанські по 320гривень нові для волюнтерів віддам ще дешевше вони коштують 1800гр я найшов дешево для волюнтерів і магазинів котрі памагають АТО. Звоніть 0980932406 Олег.