USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Повідомили, коли у Луцьку можуть вимкнути гарячу воду

11 Серпня 2016 11:12
Якщо "Луцьктепло" не погасить свою заборгованість перед "Волиньгазом" до 15 серпня, то лучани залишаться без гарячої води.

Про це стало відомо у четвер, 11 серпня, під час засідання антикризового енергетичного штабу, - інформує Конкурент.

Як розповів заступник голови правління ПАТ "Волиньгаз" Андрій Карпомиз, "Луцьктепло" має сплатити кошти до понеділка, інакше котельні відключать від газопостачання, що призведе до відсутності гарячої води у десятків тисяч сімей.

"Ми чекаємо два дні і робимо все, аби лучани не страждали", – сказав чоловік.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, Господарський суд Волинської області задовольнив позовну заяву ПАТ "Волиньгаз" щодо стягнення понад 19 мільйонів боргу із ДКП "Луцьктепло" за розподіл природного газу. Також підприємство ТКЕ уже одержало попередження від «Волиньгазу» про відключення з 11 серпня котелень міста від газопостачання через несплату заборгованості. Своє чергою, газопостачання котельні на вулиці Карбишева, у зв’язку із заборгованістю, не відновили після профілактичних робіт ще з початку серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
iojhv Показати IP 11 Серпня 2016 11:17
та й хр*ін з нею. Ще й газ вимкніть, будь ласка.
з 33 кварталу Показати IP 11 Серпня 2016 11:20
та її і так нема))) уже місяць
Юрій Показати IP 11 Серпня 2016 11:52
Якось вже мені все одно і так не має гарячої води в мене десь 2 місяць .
ВАся Показати IP 11 Серпня 2016 12:04
ОТО владисько зараз Людей тяне за комунальні послуги останні копійки а воду забирає вже 2 місяць на 33 40 немає гарячої води. Не можете нічого зробити за мешканців то йдіть у відставку шановні працівники міської ради на чолі з романюком. Як людям жити?
Саша Показати IP 11 Серпня 2016 12:23
Кому вимкнуть? Багатіям по царським селам перекрийте газ і світло, бо ми, бідаки, вже ціле літо без гарячої води.
Зi святом Показати IP 11 Серпня 2016 12:44
Вонючи та незалежнi
шеф Показати IP 11 Серпня 2016 12:56
дайте людям інформацію про фінансовий стан Луцьктепла .Запропонуйте альтернативні варіанти теплопостачання.чекайете ЧУДА .ЗАСЛУГОВУЄТЕ НА ПОКАРАННЯ ЗА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ.
Я Показати IP 11 Серпня 2016 12:57
Хоча б раз сказали коли воду включать, а не коли виключать.
олег Показати IP 11 Серпня 2016 13:07
по барабану! у мене БОЙЛЕР! и в с**ці маю камсамольца-херовніка і його банду!
лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 13:13
Поставте бойлери і забийте на цю гарячу воду,бо інакше виходу нема
Крук Показати IP 11 Серпня 2016 14:05
В смислі "вимкнуть"??? Гарячу воду вимкнули вже давним давно!
312 Показати IP 11 Серпня 2016 14:57
В райні балки вже другий місяць відсутня гаряча вода,да шоб цим довбаним чиновникам врешті решт повилазили іхні діяння боком......
Анонім Показати IP 11 Серпня 2016 16:03
Волиньгаз постачає Луцьктепло газом!??! Гарячої води немає !!! Питання: Де Газ , Де Гроші??? Відповідь:Маєтки, машини, рахунки!!!
CАША Показати IP 11 Серпня 2016 16:16
Волиньгаз постачає Луцьктепло газом!??! Гарячої води немає!!! Де газ, де вода!!! Маєтки, машини, рахунки за кордоном !!!!! P.S-Була б моя воля................................... P.P.S-Все одно вас знищим!
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2016 00:05
Саме цікаве,що води гарячої немає другий місяць,а платіжка на воду є.І якщо з крана тече холодна вода,то за неї треба платити,як за гарячу?Дебілізм повний!