USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кільком районам Луцька обіцяють повернути гарячу воду

18 Серпня 2016 14:53
Відновлять постачання гарячої води у кількох районах міста. Про це повідомляє прес-служба ДКП Луцьктепло.

Гаряче водопостачання відновлять у четвер, 18-го серпня. Винятком слугуватимуть лише об'єкти, на яких ведуться ремонтні роботи.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що у зв’язку із порушенням умов договору на розподіл природного газу та несплатою заборгованості у розмірі понад 18 мільйонів гривень, ПАТ «Волиньгаз» повідомляло, що змушене припинити газопостачання до котелень міста Луцька.

У зв’язку з несплатою заборгованості ДКП «Луцьктепло» уже одержало попередження про припинення газопостачання до котелень міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Т.Юра Показати IP 18 Серпня 2016 14:56
Згадали в якому стоітті живемо і відновлять постачання гарячої води у кількох районах міста ... БРАВО !!! Слава - Слава ,нашій народно обраній ....
eeeeeee Показати IP 18 Серпня 2016 15:00
Знов обман!!!
Єва Показати IP 18 Серпня 2016 15:05
Так про які райони йдеться? Будинкам які обслуговує славнозвісна котельня на Карбишева теж сьогодні так "пощастить"???
Жук до Єва Показати IP 18 Серпня 2016 16:29
Уви і ах ! Біля управління праці дороа розрита, ведуться роботи так що 33 квартал з водою пролітає!
Дмитро до Жук Показати IP 18 Серпня 2016 19:48
В нас по Відродженння напроти 2 поліклініки вода Є :)
Олександр до Єва Показати IP 18 Серпня 2016 19:08
Наразі на Наливайка і холодну відключили :-) (Наливайка 2)
Андрій до Олександр Показати IP 18 Серпня 2016 20:32
Вже включили
Абвер Показати IP 18 Серпня 2016 15:38
Все що погано, це Путін. Слава Порошенко!
Просто до Абвер Показати IP 18 Серпня 2016 17:37
Не в тему геть.
я до Просто Показати IP 18 Серпня 2016 19:06
навіть дуже в тему
Ну тупиє... Показати IP 18 Серпня 2016 16:48
Нашо літом коли сонце пече палити газ? Хай би поставили на кришах котелень сонячні колектори і гріли воду сонцем!
Іван Показати IP 18 Серпня 2016 21:05
На Відродження біля піцерії Соло вода гаряча в наявності))
Оксана Показати IP 18 Серпня 2016 22:08
Так де вода? Її мабудь не по вулицям немає а поцілим районам
ууууууу до Оксана Показати IP 19 Серпня 2016 09:35
А ви що справді повірили що вода буде, тож наш мер думає тільки за свою жопу а не за людей в яких уже більше 1,5 місяця немає горячої води, прийдуть вибори знову будуть обіцянки, а виберуть знову буде одна брехня, так внас все робиться!
КЛАВА Показати IP 18 Серпня 2016 23:29
ЛЮДИ !!! Не розлабляйтеся - після дня незалежності і до початку опалювального сезону відключать УСЕ ВЗАГАЛі ...
eeeeeee Показати IP 19 Серпня 2016 09:31
Не має сили сваритися з тою владою, тільки ростріл поможе, все обіцяють замилюють очі людям а вирішити якихось важливих справ вони не можуть в результаті страдають всі мешканці міста які справно платять, а хто не платить той і воду має і тепло буде мати, якщо влада не може справитися з такими боржниками то для чого вона існує???????