USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поїзд «Львів-Київ» відправлятиметься з Ковеля, маршрут скоротять

11 Лютого 2015 08:29
«Укрзалізниця» планує скоротити маршрут поїзда «Львів-Київ». З 20 лютого відправлятиметься з Ковеля на Волині. Володимир-Волинський, селище Овадне і чотири міста півночі Львівщини - Червоноград, Сокаль, Соснівка, Добротвір, через які йшов потяг, залишаться без сполучення. Мешканці останніх обіцяють перекрити рух, якщо поїзд знімуть. Про це інформують наші колеги з Gazeta.ua.

Такі зміни через малу кількість пасажирів на тій ділянці, пояснюють в «Укрзалізниці».

Коли приходиш на вокзал, постійно немає квитків на цей поїзд. Хоча кожен вечір багато людей сідає на Київ чи приїжджає, - розповідає - 30-річна Олена з Сокаля. - Це єдиний поїзд, на якому можна виїхати від нас у бік столиці. Через Львів - довго і витратно. І туди дуже розбитий асфальт. До нас немає дороги, тепер ще й поїзд забрали.

- Найбільше від скорочення маршруту постраждають студенти, - говорить червоноградець Олег Штокалов, 23 роки. - Хоч він і довго їде в Київ - більше 12 годин, але їм люди користувалися. І постійно передачі мами дітям передають.

На залізничних станціях почали збирати підписи, щоб поїзд залишили. У Червонограді приєдналися і місцеві активісти Майдану.

- Керівництво заявляє, що поїзд їде напівпорожнім. Але там вагони додавали в день відправлення. Виходило, що люди приходять за квитками, їх немає. А в останній момент дізнаємося, що є цілий вагон, - розповідає Надія Терех з залізничного вокзалу Червонограда. - Ми на це постійно звертали увагу управління зі Львова. Вони ігнорували. Тепер вирішили оптимізувати так - позбавили цілий регіон сполучення.

В "Укрзалізниці" пропонують доїжджати до Ковеля електричкою, яку спеціально запустять. А там пересідати на потяг "Ковель-Київ".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 08:41
В нас все для людей,що не день то якесь "покращення"
Анонім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 08:48
троль?
інга до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 10:35
А чому троль, людина сказала те що думає. Чи у нас тепер повинна бути тільки та думка, яку нам нав,язують і яка вигідна нінішній владі?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 18:58
Не троль ,а чиста правда.Простий люд і їх проблеми нікому не цікаві- тільки б прибутки рахувати..
Анатоль_ до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 13:31
Ми з Наталкою Семенівною вважаємо що поїзд відмінили правильно. Нема чого їздити. Не ті часи!
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 09:16
А населеного пункту Іваничі в Волинській області який саме знаходиться на цьому маршруті між Сокалем і Володимир-Волинським в вас нема, там значить ніхто в Києві не учиться.
Сусід з Кузнецовська Показати IP 11 Лютого 2015 09:30
Подавайте будь ласка повну інформацію. А також вводиться новий потяг 144Л і Львів -Київ- Львів через Вінницю. Може перенесем ставку Президента в Вінницю?
Sieger Показати IP 11 Лютого 2015 10:08
Взагалі-то поїзд "Ковель - Київ" вже є. Той, що через Луцьк іде. Навіщо ще один аналогічний?
Ковельчанин до Sieger Показати IP 11 Лютого 2015 10:38
Тому що він зовсім не аналогічний інший маршрут, він через Маневичі йде. Мені ним наприклад набагато зручніше до Києва їхати. Не потрібно сидіти в Києві пару годин на вокзалі бо потяг прибуває ще й шести ранку нема
Я Показати IP 11 Лютого 2015 10:10
скоро вообще уберут все поезда. будут только ходить что ли из городов миллионников?! капец какой то. сами садят свои жопы в самолеты, а на людей на*ать.
Киев Показати IP 11 Лютого 2015 10:59
Номер поезда неправильный - это Ивано-Франковский. Поезд "Львов-Киев" №141.
ВВВ Показати IP 11 Лютого 2015 22:06
В Кузнецовську більше 2-х тисяч студентів навчається у Львові, як добиратись на навчання ? Раніше їздили поїздом Київ -Львів сідали на станції Рафалівка .
ВВВ Показати IP 11 Лютого 2015 22:08
І завжди білета неможливо було купити ! І вони ще будуть казати, що поїзд їде напівпорожнім??? Це жесть !
Анонім Показати IP 23 Квітня 2016 13:57
СКАЖІТЬ БУДЬ -ЛАСКА КОЛИ ВІДПРІВКА ПОЇЗДА З КИЇВА НА ЛЬВІВ