USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Працівники СТО на автівці лучанина спричинили ДТП

17 Січня 2016 17:05
Близько 130 000 гривень доведеться витрати аби реконструювати авто Рено Мегане 2007 року випуску. Така сума необхідна на ремонт, практично вщент розбитого автомобіля, а це тільки згідно з попередньою оцінкою експертів, - інформує ВолиньPost.

Новорічні свята для лучанина Сергія принесли не веселощі, а реальні проблеми. Близько опівночі поліцейські принесли звістку власнику автівки.

Зі слів хлопця, йому повідомили, що троє невідомих у стані алкогольного сп’яніння скоїли ДТП на вулиці Теремнівській на його ж машині. Перед цим автівку чоловік лишив на СТО в автосервісі, що на вулиці Карбишева.

Ще тиждень тому хлопцеві порадили станцію ремонту, як одну з кращих в місті. А вже за тиждень, один із працівників СТО, як стверджує власник машини, майже вщент розбив авто, яке мав полагодити.

Юрист Віталій Поліщук, який представляє інтереси постраждалого, каже, що в законі «передбачаються три випадки, коли такий обов´язок покладається: а) на юридичну або фізичну особу; б) на замовника в цивільно-правовому договорі; в) на підприємницькі товариства або кооперативи. Особою, яка завдала шкоди, відповідно є працівник, підрядник, учасник (член) підприємницького товариства або кооперативу».

Тобто, зі слів юриста, йдеться про адміністративну відповідальність.Видання навідалось на згадану ремонтну станцію. Її власника на той момент не знайшли, проте оперативно приїхав його представник. Чоловік представився як адвокат Віталій Гончарук, проте не забажав говорити на камеру.

Згодом, директор станції технічного обслуговування Олег Рабочаускас дав коментар: «З готовністю прокоментую відразу ж, як свої компетентні висновки зроблять правоохоронні органи. Допоки ж вони працюють над з’ясуванням обставин інциденту, мої коментарі чи суб’єктивні оцінки можуть бути розцінені як спроба вплинути на слідство. Тому я змушений чекати його закінчення».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Олексій Показати IP 17 Січня 2016 17:18
Я був випадковим свідком оформлення цієї ДТП в ту суботу,при мені працівники поліціі робили тест алко -драгером. Вміст алкоголю в крові винуватця був в районі 1.3 проміле( точно не памятаю), хоча "бідолаха" моментально протрезвів і говорив чітко та тверезо. Н вигляд хлопчині років 20, явно з сільської місцевості. Я у нього запитав чи це його авто,а він відповів що це його " хозяїна". Доречі,він одразу сказав працівникам поліціі що зараз перебуває під "умовним" терміном.Тобто для нього стуація сильно ускладнюється. А на рахунок Мегана ,( скажу як людина яка давно займається автомобілями) -його ремонтувати немає змісту( мотору кінець,лонжерони та кришу потянуло, всі подушки вистрелені,). Зараз модель таких років коштує 5-7 тис $,там навіть не дизельний двигун був ...
Роман до Олексій Показати IP 17 Січня 2016 18:31
Коротко. Чітко. Ясно. Молодець Олексій
Як для "спеца" до Олексій Показати IP 17 Січня 2016 21:19
Олексію я так розумію ви давно царапини та вмятини які назад "вистрелюють" ремонтуєте!!??За 6 таку машину на бензині можна купити за годину а за 7 так хтось за неї може хотіти і 20...Скажіть ви всім казали що машину ремонтувати немає змісту!!??))якщо він робить на СТО і щось там в цьому розбирається токупив би нерозмитненого за 1500-2000 все перекинув на витягнутий кузов і обійшлося б в 3 з головою....а так адвокати вирішили розвести автомайстерн на гроші....тільки я впевнений що той хлоп там працював неофіційно і крім страховки вони нечорта неотрмають..а в ст. мак иак 50 тис...так що юрист Віталікщей клієнта розводить на гроші обіцяючи все відшкодувати...Олексію ви бачили переветрошів...чи на вашу фахову думку вони всі на металолом ідуть!!??Хороший майстер, а в місті є такі, ляльку зліпить
Тарас до Як для "спеца" Показати IP 18 Січня 2016 09:29
А нашо власнику витягнута і відремонтована машина??? Якщо в нього була вона ціла??? Хай ті фахівчики витягують і ремонтують розбиту ними чужу машину і забирають собі, а власнику хай аналогічну не биту купляють!!! Як на мене, то нашо людині бита машина? Як її не ремонтуй тій машині вже повна попа, вона купи триматись не буде і буде сипатись як скаженна!!!!
Олексій до спеца яки до Як для "спеца" Показати IP 18 Січня 2016 09:44
Шановний, а ви випадково не власник того сервісу,або наприклад близька людина того винуватця? По перше: я не розказую ВСІМ, а якшо точно то нікому. Я абсолютно незнайомий з жодною стороною цієі історіїї. І взагалі я цю історію давно забув,якби вчора сидячи вдома в недільний день випадково не наткнувся на цю статтю на Луцьких сайтах. Я в той вечір о 22.30 вертався від родичів у Теремно і побачив цю ДТП і зупинився подивитись (спитати чи не треба допомога,бо на той момент ще навіть не прибула поліція, ну і звичайно фактор людської цікавості). Я ще тоді подумав,як добре шо мішенню автомобіля став стовб,а не живі люди (стовб 5 метрів від зупинки). На рахунок Мегана,то ви мене розсмішили.. -По перше:лонжерони,криша не "вистрелюють" назад,як ви кажете.. Їх треба вварювати і переварювати в машину. -по друге: ну хто захоче потім їздити на такій "складаці" та ще й перефарбованій? -по третє: попробуй потім продай таку машину ( зараз всі розумні,купляють авто з приборами які показують самі знаєте що) -по четверте: не багато шансів знайти в Європі такий Меган з бензиновим двигуном та ще й СЕДАН. і взагалі,вчора був мій перший і мабуть останній коментар на сайті новин. Бажаю всім сторонам розібратись в цій ситуаціі ( бувать набагато складніші) , а власникам автосервісів набирати на роботу кваліфікований персонал і на ніч залишати сторожа! P.S. про яку страховку ви там говорили 50 тис? цивілку? кому вона має відшкодувати? бетонному стовбу? -
Василь Показати IP 17 Січня 2016 17:48
"Допоки ж вони працюють над з’ясуванням обставин інциденту" - а яке це має відношення до відновлення авто? Коментар дати відносно того чому і як сталася подія він, звичайно, не може, але зобов'язаний був сказати що відремонтує авто в найкоротший термін, т.я. це відбулося в нього на станціїї (власник залишив її там), а відносини з робітниками нехай вирішує після з'ясувань. То де ж Європа?
Тарас Показати IP 17 Січня 2016 18:13
Я був декілька разів нещасним клієнтом СТО "ПРИБАЛТСЕРВІС", як і власник автомобіля описаного в статті. Вичитав в інтернеті, що відкрилось нове СТО "ПРИБАЛТСЕРВІС" на Карбишева (позаду Адреналін Сіті) і їхня головна політика це щоб їхні клієнти, вибачте мене "кінчали" від їх сервісу і якості роботи. Приїхав, описав свою проблему, всі мені в попу без мила лізуть, а саме більше їх "прораб" (лисуватий, сивий чоловік близько 60 років), розказують мені, що вони всі запчастини можуть самі заказувати і в них дешевше буде, і які вони класні, і те, що вони прагнуть працювати так само як в кращих європейських країнах і т.д. і т.п. Короче кажучи макаронів на вуха наліпили кілограмів п'ять. Ну думаю ладно, попробую. І так: Перше відвідування - постоянно горів запобіжник на стопи. Сказали фахівчики з ПРИБАЛТСЕРВІС, що десь є обрив проводки через це і горить запобіжник (не спорю, так і було). День часу - зробили. Почав їхати автомобілем непонятні шуми в задній частині салону і по середині салону. Приїхав додому думаю..... Розібрався, що трапилось: не прикрутили по середині обшивку стійки, не закріпили проводку. В багажнику аналогічна картина замість чотирьох кріплень, закріплене лише одне. Вмикаю музику.... Колонки риплять так, що страх!!! Відкриваю кришку задньої колонки, а там жменя обрізків з проводки. І ще один вагомий недолік, в салоні і ззовні вся машина брудна (в маслі). Як результат, три години Тарас після фахівчиків з ПРИБАЛТСЕРВІСУ промахався з машиною (нафіг такий сервіс?). Даний ремонт обійшовся мені в 750 грн. Другий ремонт - треба було поміняти ремені ГРМ, кондиціонера і роліки. Поїхав знов: пів дня- автомобіль готовий. Забрав (як дурак, неглядя), їду довольний як слон таблєткою - машина в ідеалі!!!! Ремонт 1200 гривень. Бо в мене на "Карізмі" пів мотору треба розбрати щоб ремень замінити. (Для фахівчиків - сіра Карізма 2001 року - ті "скоти" мене я думаю ще пам'ятають). Так от, проїхав до "Магніту" на Стрілецькій, зупинився на стоянці. Зайшов в магазин, вийшов, від'їжджаю з місця парковки, а під моєю машиною калюжа (схожа на масло). Я просто прозрів!!!!!! Подивився під машину, а там з мотору антифриз валить. Відповідно, я відразу полетів до фахівчиків, назад на "ПРИБАЛТСЕРВІС". Приїхав до них і вже в гаражі витекло все, що було. Як виявилось з якогось дива помпа тріснула. Якраз та помпа на якій вони ремінь міняли. Також, після відкриття капоту я побачив, що в мене навіть кришка на моторі не була прикручена. Я трошки взбісився, але машину треба.... Поїхав купив помпу 800 грн. і відповідно знов всі ремені знімали, знов розбирали машину, міняли помпу, новий антифриз відповідно і на виході 2000 пішло в попу (вибачте). Зробили, їду - херак!!!!! ремінь свистить!!!! Розвернувся підняв скандал, розказав все шо думаю про "ПРИБАЛТСЕРВІС" і про його фахівчиків та поїхав на інше СТО де виявилось шо ті дибіли мені ремінь не затягнули нормально і ще й до того всього під час заміни ремнів погнули трубку гідропідсилювача, яку всі нормальні майстри бояться трогати, бо може лопнути, а заміна дорога. От і подумайте чи варто їздити на супер модне СТО "ПРИБАЛТСЕРВІС". P.S. вибачаюсь за граматичні помилки, спішу!!!!!!
лучанка до Тарас Показати IP 17 Січня 2016 20:22
Купився на халяву. Хотів дешево та якісно,але так не буває. Якщо тобі один раз не сподобалось,то чого ж ти попер до них знову ? Тільки себе тепер можеш звинувачувати.
Володька до лучанка Показати IP 17 Січня 2016 21:23
Шановна, Ви вважаєте, що на pribaltservice власник повівся на халяву то заїдьте туди на оцініть ціни. Там халявою аж геть не пахне.
Тарас до лучанка Показати IP 18 Січня 2016 09:36
На халяву я не купувався, я купився на обіцянки про нормальний сервіс. Якщо близько 3000 на описані мною ремонти, то халява станом на осінь 2014 року, то вибачте мені, скільки не халява вартувала на той час??? А поїхав другий раз тому, що ми ніфіга на своїх помилках не вчимося!!! Думав, що може так получилось, ладно попробую ще раз, а виявилось, що краще зробив би навпаки. А на рахунок звинувачень, то я згідний, що я сам винуватий в тому, що вдруге туди попер чи Ви хочете ФАХІВЧИКІВ виправдати? Після того як в мене помпа потекла від фахового ремонту ФАХІВЧИКІВ, то логічно я до них ПОПЕР щоб вони виправляли те що наробили
Тарас до лучанка Показати IP 18 Січня 2016 09:47
Або то зимою 14 року було точно не пригадую, але ремонт я проводив безпосередньо після їх відкриття, бо ще шаріків висіло купа на в'їзді
АС Показати IP 17 Січня 2016 18:22
Він 5000-7000$ тільки по телевізору бачив для ньго це космос...Паморока і алкаша взяли на роботу,з почутям жалю не треба д*білів жаліти от подяка
я Показати IP 17 Січня 2016 18:33
це ж як треба було летіти
Анна Олексію Показати IP 17 Січня 2016 18:49
Який же ти розумний, обізнаний.. Такий авторитетний коментар! Без тебе ніхто б не розібрався.. Пиши і надалі свої фахові висновки!
Олексій до Анна Олексію Показати IP 17 Січня 2016 20:41
Просто написав те що я бачив і знаю.Не бачу причини нервувати)) гарного вечора Вам.
Тарас до Анна Олексію Показати IP 18 Січня 2016 09:48
А ти може їх щей виправдовуєш???
user Показати IP 17 Січня 2016 18:57
https://vk.com/pribaltservice?w=wall-78904873_24
Анна Олексію Показати IP 17 Січня 2016 19:15
Якби те не прокоментував, ніхто б нічого не зрозумів би.. Як добре, що є в нас висококваліфіковані експерти!!
Анонім до Анна Олексію Показати IP 18 Січня 2016 06:21
Ві те, не нервуйте, ві те!!!!! А то вчепилася ......
юрист Показати IP 17 Січня 2016 19:26
Шайка аферистів
юрист Показати IP 17 Січня 2016 19:29
А ти може виправдовуєш когось?
Віталька Показати IP 17 Січня 2016 20:19
Прямо як в піндоському кіно)
Олег Показати IP 17 Січня 2016 21:56
Почну з себе . У середині листопада пропала задня передача . На жаль в нашому місті дуже мало майстрів. За порадами знайомих поїхав на СТО ПРИБАЛТСЕРВІС з майстром , все обговорили ... Домовилися так: 2-3 дні дефектовка та замовлення потрібних запчастин , тиждень очікування доставки запчастин і ще 2-3 дні на збір , встановлення та налаштування . Що в підсумку вийшло: подряпане крило ! Зам'ята і відколена радіаторна решітка ! І найголовніше, що ремонт АКПП тривав більше заданого календарного плану . Висновки робіть самі ...
Таня Показати IP 17 Січня 2016 21:58
Приїхала на дане сто так як потрібно було заклеїти шину. А замість звичайної та, варто зазначити не складної послуги, отримала зірвану різьбу. Та крім того якісь некоректні та саркастичні зауваження щодо моєї манери їзди та місць по яким я їжджу,що само по собі неприпустимо та непрофесіонально.
Пєсєц до Таня Показати IP 18 Січня 2016 14:26
Ну й гоніво, там же нема шиномонтажу і шин ніхто не клєїть!!! Ти точно Таня х*р знає де їздиш! аххаааххаа)
До пєсєц до Пєсєц Показати IP 23 Січня 2016 20:07
Який розумний хлопчик , ти б менше говорив , на слідуючий раз візьму тебе з собою , покажу де і як я їжджу !
Дід Свирид Показати IP 17 Січня 2016 22:17
Мій гонук той во сервіс називає ТУНДРА-сервіс.Казав мені шо мого воза завезе на розвал-схождєніє,но пока боїться,рісковано.
Анонім до Дід Свирид Показати IP 23 Січня 2016 20:11
Не треба було б братися і дивитися , може це не колесо , а в чомусь друга проблема ! Побачили , що дівчина то можна і надути на гроші
Віктор Показати IP 17 Січня 2016 23:23
Дуже багато критики. Будо б добре якби також писали де сервіс сподобався. Де кому подобається обслуговувати машину? Я теж обслуговував машину на Прибалтсервісі. Не ідеально, буває що не відразу роблять все правильно, але нічого не зламали і все виправляли.
ВВВ до Віктор Показати IP 18 Січня 2016 08:10
не відразу роблять все правильно - то хай ще доплачують, що люди дозволяють вчитися на їхніх машинах!
.... до Віктор Показати IP 18 Січня 2016 09:37
Багато критики?!? Як би мені розбили автомобіль ті ур*ди то бомжі б довго грілися біля вогнища під назвою ПрибалтСервіс
... до когось до .... Показати IP 18 Січня 2016 13:27
Я не виправдовую Прибалтсервіс в даному випадку. Це дуже сильний удар по репутації. Будо б добре якби повелися достойно, компенсували б збитки та незручності, зробили висновки. Був би радий прочитати тут новину про це. :) За все треба відповідати. Але з іншого боку, я не в вважаю, що це найгірший автомобільний сервіс Луцька.
Микола до Віктор Показати IP 18 Січня 2016 09:44
я двічі приганяв машину на сервіс в Коршовці, то зробили все дуже круто, відносно недорого, залишився задоволений. правда, там є черга, то роблять не в той самий день, коли приїдеш. хоча, може, кому терміново, то домовляються.
Віктору Показати IP 18 Січня 2016 09:12
Чоловіче, ти пишеш фігню. "Не відразу роблять все правильно". Тобі з гальмами зроблять неправильно "не відразу", а ти когось насмерть на пішоходному, бо якісь уйо........ки хочуть багато заробляти. Ти мабуть друг власника сервісу. За мої гроші вони повинні мене в попу цілувати. А ні, то СТО, причому нормальних, в Луцьку є. До речі за це модне СТО, почув перший раз сьогодні із цієї статті. А власник СТО просто хитрий. Якщо пацан справді працював у нього нелегально, то що виходить, що якийсь лівий чоловік заліз у ЙОГО сервіс і вкрав покататись машину ЙОГО любимого клієнта. Після чого власника авто пошлють за грошима до того пацана. А пацан скаже, а шо, а грошей нема. Власнику авто, як вже писали, відшкодує страхова, але не більше 50000.00 грн. А далі звертайся сам із цивільним позовом до пацана в суд. Ну отримав виконавчий лист на ті самі 7000.00 дол.США. А на пацанові нічого немає, ні квартири, ні земельної ділянки в Боратині. І буде бідолаха забирати свої гроші довго-довго. А власник СТО, буде потирати руки і думати, от який я розумний. Власник авто, нехай вже зараз шукає свідків, що той поц малий там працював, а офіційно чи ні, то податкова хай прибалта нагинає. Головне, що відповідальним в цьому випадкуу має бути власник СТО. А іншим власникам авто має бути наука, лишаєш машину на СТО - нехай пишуть акт прийому передачі.
Тарас до Віктору Показати IP 18 Січня 2016 10:34
Легально - не легально він працював, яка різниця!! Тут, прикол в тому, що вони якраз машину і приймають по акту прийому - передачі щей наскільки пригадую, то вони акт дефектовки складають. Такшо власник Мегана нагне СТО аж бігом!!!!! Ви думаєте чого ті "ЕСТОНЦІ" адвоката бігом найняли)))))
юра Показати IP 18 Січня 2016 11:34
чоловіче жени цього юриста !!!!в нього багато ображених клієнтів мяко кажучи,нездумай на перед платити.
юра Показати IP 18 Січня 2016 11:37
чоловіче жени свого представника,він людей кидає.
Олексій Показати IP 18 Січня 2016 12:07
Про яку страховку ви всі говорите? причому тут цивілка.Цивілка відшкодовує збитки не власнику цивілки,а тій машині яку власник цивілки пошкодив. в даному випадку це не машина,а бетонний стовб.
Лучанка Показати IP 18 Січня 2016 13:03
Якщо це той жирний Віталій Поліщук,то шукай собі вже нормального юриста.Це АФЕРИСТ,який потім кине тебе на гроші.Не одноразово чула і сама мала справу з цією особою
Юрист до Лучанка Показати IP 18 Січня 2016 14:33
ПІДТВЕРДЖУЮ!!!!!!
Таксист Показати IP 18 Січня 2016 16:19
Не хочу нікого виправдовувати стосовно угону авто, а щодо самого автосервісу, то можу сказати, що не все так погано. Я декілька разів ремонтував на цьому автосервісі дві свої автівки і жодних проблем не виникало - ні щодо термінів, ні щодо якості! Пощастило? Не думаю!)
коля Показати IP 19 Січня 2016 09:23
люди, не будьте баранами, вимагайте мінімально папірець прийому-передачі на ремонт\обслугу. а то погоня за дешевими гаражними хвальоними сервісами закінчується ось таким лайном
Юра Показати IP 19 Січня 2016 11:35
Нікому не раджу цей сервіс, бо рибочауси шахраї, як і підвісними стелями так і з своїм ремонтом авто! Той хто пробував їхні послуги не порадить десятому! Ні - совковим комерсантам і їх злодійським методам роботи!!!! Хай син поїде зніме репортаж і покаже лучанам їхню діяльність, пропіарить батю)))
Тарас Показати IP 20 Січня 2016 10:46
Уявіть собі!!!! В них на сайті неможливо відгук залишити))))) Є п'ять фейкових хвальоних відгуків і все, а інші не додаються))))