USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Права рука» голови ОДА оприлюднив доходи

7 Травня 2014 12:01
Перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кудрявцев оприлюднив відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Так, Сергій Кудрявцев (далі - декларант) у 2013 році отримав 265 674 гривні сукупного доходу, члени сім’ї декларанта – 94 777 гривень, у тому числі: заробітна плата декларанта – 180 402 гривень, членів сім’ї декларанта – 44 230 гривень. Доходи від дивідендів, процентів декларанта становили – 25 561 гривень, членів сім’ї декларанта – 50 523 гривень. Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна декларанта склав – 59 390 гривень.

У власності декларанта є земельна ділянка загальною площею 800 кв. м. та квартира – 51,7 кв.м., у власності членів сім’ї декларанта - квартира загальною площею 48,6 кв. м.

У власності членів сім’ї декларанта - транспортний засіб VOLKSWAGEN MULTIVAN 2005 року випуску.

Сума коштів декларанта на рахунках у банках та інших фінансових установах становила 400 958 гривень, з них - 112 457 гривень вкладені у звітному році. Сума коштів членів сім’ї декларанта на рахунках у банках та інших фінансових установах - 639156 гривень.

На утримання майна, що перебуває у власності членів сім’ї декларанта, витрачено 9 803 гривень, на погашення суми позики (кредиту) – 10 606 гривень, на погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 25 394 гривень.

Декларант проживає у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
знайка Показати IP 7 Травня 2014 12:08
Права рука голови ОДА - це Дубняк!!! Нехай він оприлюднить доходи, такий собі "сірий" кардинал в ОДА! Посади не має, а всім керує!
сусід до знайка Показати IP 7 Травня 2014 12:19
А чого ж не має він посади? Має - рибне місце зайняв - директора департаменту ЖКГ та будівництва! До того ж - без громадського обговорення, втіхаря і ніхто певно й не знає, що Дубняк сів на хороші відкати! Певно з Пустовітом ділитися буде, а може і не буде, він така хитра морда!
Майдан до сусід Показати IP 7 Травня 2014 12:23
О па! О-то так новина! Громадські "діячі" - де ви?! Це ж повний абзац що ці "керовники" в області творять, а казали що під пристальним оком громади???!!!
До до Майдан Показати IP 7 Травня 2014 15:11
О, тролi проснулись.
народ Показати IP 7 Травня 2014 13:10
ви замітили,як Пустоцвіт притих з призначеннями.Головні управління і департаменти ОДА без керівників.Те,що піпець підкрадається впевнено і невідворотньо,а Гунчик дихає в спину,це нам зрозуміло.Але все ж таки незрозумілий повний застій,ніяких новин про роботу ОДА і Пустоцвіта з економічного розвитку регіону,якихось- кудись капіталовкладень-абсолютна тишина.Тоді навіщо і за які "шиши" він отримує зарплату? Та ще трьох дармоїдів призначив заступниками,які теж отримують немаленьку зарплату за протирання штанів.
громада до народ Показати IP 7 Травня 2014 15:20
Бо які "керовникі" у Пустовіта - так він і керує! З цією владою в області взагалі опа буде!!!
глас народу до народ Показати IP 7 Травня 2014 15:26
А як там з майже збудованим принатальним центром, з вулицею героїв УПА, з кардіопрограмами, з онко-диспансером...???!!! Ця влада навіть готового не може відкрити, щоб почало працювати і користь людям приносило - бо це від реганалів і нам не потрібно! От так вони говорять і "дбають" про людей, а самі нічого і не вміють! Пустовіт скрізь вихваляється, що він військовий - то вперед у Слав'янськ і не ма чого тут висиджуватись!!!
Укрсиббанк Показати IP 7 Травня 2014 15:11
Напевно заробив з Мельничуком такі гроші